Dlaczego lewacka moderacja usunęła mój wpis z trasmisją live wiecu Konfederacji w Poznaniu?
#hejto #cenzura #geje

Dlaczego lewacka moderacja usunęła mój wpis z trasmisją live wiecu Konfederacji w Poznaniu?
#hejto #cenzura #geje

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe czy po kolejnych wyborach na wykopie i hejto czeka nas to co na pikabu działa od rozpoczęcia wojny.
#ciekawostki #cenzura #propaganda #hejto #wykop #rosja

Zaloguj się aby komentować
Słaby portal dla słabych ludzi. A, i dla opłacanych propagandzistów też.
#hejto #cenzura #polaczki

@tymon ja nie wiem w ogóle jak można kogoś dać na czarną listę, bo ma inną opinię na jakiś temat. Jest to duża oznaka słabości i braku charakteru. Chyba właśnie na tym polega dyskusja. Mi też czasem ktoś pociśnie itd. ale byłoby słabo gdyby każdy miał te same zdanie. Sam na czarnej liście mam tylko tych spamerów co wrzucają gówna z chin i gościa chorego na schizofrenie, który spamuje uporczywie w nocy. Jak ktoś od razu daje bana tzn. że w ogóle nie zasługuje na jakikolwiek komentarz.
Zaloguj się aby komentować
[Komentarze wyłączone]
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#heheszki #cenzura #zielonagranica #rosja #bialorus #wojnawnaukrainie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Od dziś mamy na Twitterze nowe narzędzie poprzez które zgodnie z unijnym prawem możemy zgłaszać naruszenia umowy #DSA (Digital Services Act) co to znaczy?
Trollkonta zaczną znikać
Botkonta zaczną znikać
Ostre ograniczenie mowy nienawiści wobec mniejszości seksualnych, zachowania antysemickie i rasistowskie będą usuwane, etc.
Zajrzycie do panelu. kiedy np. chcecie zgłosić jakiś post na samym dole pojawi się nowa funkcja
- report EU illegal content. Następnie jeśli raportujemy kontent niezgodny z DSA pojawi się okienko i po rozwinięciu pojawią się opcje.
Czym jest Pakiet aktu prawnego?
https://digital-strategy.ec.europa.eu/pl/policies/digital-services-act-package
#prawo #internet #uniaeuropejska #twitter #ciekawostki #cenzura

Zaloguj się aby komentować

ChatGPT jest taki, jak jego twórcy. Skoro oni wierzą w polityczną poprawność, to ChatGPT będzie odbiciem ich poglądu na świat. Wyznaję zasadę, że jeżeli żartować: to z wszystkich... lub z nikogo.
#chatgpt #cenzura #kawaly #zydzi #polacy #ai

Elon Musk ogłosił swoje zamiary podjęcia kroków prawnych wobec organizacji pozarządowych wspieranych finansowo przez George'a Sorosa.
Musk oskarża te organizacje o naruszenie wolności słowa. To donośne oświadczenie wynika z ostatniego pozwu złożonego przez Muska przeciwko Center for Countering...

Wchodząc na ulubione forum dyskusyjne, zobaczyłem nieciekawy komunikat kierujący do tej strony.
Patrząc na to w jaką stronę idzie internet, w przyszłości zostaną nam legalne serwisy VOD gigantów, serwisy społecznościowe i strony z gównokontentem. Na YT prawo cytatu ogranicza się do widzimisię...
Dla kontekstu, Radio "Echo Moskwy" zostało pod presją rządu rosyjskiego zlikwidowane w Marcu 2022 roku za relacje i informacje o wojnie w Ukrainie..
#heheszki #heheszkipolityczne #memy #rosja #putinowskapolska #kaczynski #radio #media #cenzura #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować

Zamach na Radio Zet. Atak KRRiT na Radio Zet to pokaz siły PiS. Dziennikarze dostali sygnał, co im grozi za ujawnianie afer. Kaczyński represjonuje Radio Zet tak jak Putin Niezależnie Radio "Echo Moskwy"!
#kaczynski #cenzura #media #putinowskapolska #putin #bekazkomunizmu...
Czasem niewinny, zupełnie niezwiązany z polityką żart może zostać nieco opacznie zrozumiany. I o ile normalnie nikt z tego powodu wielkiego problemu nie robi, o tyle w Chinach już owszem, może robić.
Dajmy na to taki żart :
"Będąc na wakacjach, zaczepiłem o coś nogą. Kiedy się temu przyjrzałem, zauważyłem, że to była miedziana lampa. Jako że była nieco zaśniedziała, to lekko ją przetarłem i wtem wyskoczył z niej dżin, mówiąc, że jest w stanie spełnić moje dowolne życzenie.
Stwierdziłem: Czyżby? Więc mógłbyś zrobić hm hm hm, hm hm hm?"
Kiedy tylko dżin to usłyszał, rzucił się na mnie, zasłonił mi usta i zapytał: "Czy my możemy mówić takie rzeczy?"
Poziom taki no niezbyt wygórowany bym powiedział, ale kluczem jest to, co kto sobie może dopowiedzieć w miejsce tych "hm". Ku wielkiemu zdziwieniu, ludzie w chińskim internecie zaczęli widzieć w tym pewną analogię do ich państwa i (nie)możności swobodnego wypowiadania się na tematy polityczne. I tak w komentarzach zaczęły się pojawiać porównania do protestów z listopada 2022 roku, kiedy ludzie wychodzili na ulicę z białymi kartkami papieru (które początkowo były rekwirowane przez policję): "Trzeba zablokować produkcję białych kartek A4!". Ktoś inny zwrócił uwagę, że trzeba koniecznie uważać na pochodzenie lamp, bo to na pewno był wytwór złych sił z zagranicy. W końcu ktoś zadał słuszne pytanie: "Czy my możemy się śmiać z takich rzeczy?"
A potem przyszedł cenzor, skasował wpis i zbanował autora, tym samym dowodząc polityczności żartu.
Ot Chiny
#chiny #polityka #cenzura #moderacja #moderacjacontent #azjatyckaowca




Zaloguj się aby komentować
Wolność słowa po lewacku.
#poznan #bekazlewactwa #cenzura #konfederacja
Zaloguj się aby komentować
@Cybulion głupcze, dlaczego zadajesz mi pytanie a potem wstawiasz na murzyńską? Nie jestem tym drugim gościem.
#cenzura #glupota

Zaloguj się aby komentować
kolejna unikalna osobistość została zmasakrowana przez moderacje bez wyjaśnienia
no ale wiemy co przeskrobał ..... ...
https://www.hejto.pl/uzytkownik/Pan_Wiesio
jak dożyje do jutra przypomnę raz jeszcze
panie wiesiu odezwij się z zaświatów
#zbanowani #zmasakrowani #cenzura #tojeszczeniekoniec #mytujeszcze.....

Zaloguj się aby komentować
@hejto chciałbym zapytać dlaczego został usunięty mój komentarz w którym nazwałem debilem z imienia i nazwiska CEO pewnego portalu społecznościowego na W i tamtejszych użytkowników.
Czy staraszą was jakimiś sądami że usuwacie takie komentarze, a całe wpisy (pic rel) w których nazywam polityków z imienia i z nazwiska dosłownie śmieciami wiszą mimo mojego własnego zgłoszenia na te wpisy jako obraźliwe?
Czy może jesteście zobligowani do usuwania takich treści prawnie jak zgłosi je wam sam Majkel Protejn? A jeżeli tak to czemu już nazwanie przeze mnie premiera polski śmieciem nie zostało usunięte na moją prośbę skoro też wykracza poza wszelkie normy, nawet prawne? (dlatego prosiłem aby ten wpis jednak usunąć mimo że dalej tak sądzę)
Czy macie zamiar stosować podowjne standardy w moderowaniu treści w których występują takie same epitety jak na wykopie? W wielu wpisach pojawiają się podobne słowa skierowane personalnie wprost do użytkowników i nikt z tymi komentarzami nic nie robi. Dlatego zupełnie nie rozumiem tej sytuacji i decyzji.
Tym bardziej że we wpisie z usuniętym komentarzem sam OP zaczyna wątek pisząc "życzę c⁎⁎ja do d⁎⁎y wszystkim wykopowym wieszczom..."
Fajnie gdybyście to wytłumaczyli, bo można odnieść wrażenie że coś tu jest mocno nie tak.
Na wykopie nigdy nie dostałem odpowiedzi na podobne pytania i bardzo ciekawi mnie jak to wyglada tutaj.
Mam nadzieję że potraficie napisać na ten temat coś więcej niż odnośnik do regulaminu, bo to oznaczałoby zwyczajne przyznanie się do stronnniczosci w podejmowaniu decyzji. I zupełnie nie rozumiem dlaczego na korzyść konkurencyjnego portalu.
#hejto #cenzura #wykop #pytanie #cotusieodpierdala #fucklogic




A jeszcze co innego czytać ze zrozumieniem :D wpisu z nazywaniem kogoś śmieciem nie usunięto, usunieto komentarz który opisałem we wpisie. Na hejto są dziesiątki takich komentarzy (a raczej setki bo dziesiątki to są tylko moich) w których ktoś nazywany jest debilem a mimo to nie są usuwane, nawet po zgłoszeniach.
Także dziwi mnie że tym razem jeżeli chodzi o te konkretną osobę został usunięty.
Bez sensu, moderacja z rigczem nawet się nie ma o co pokłócić....
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki :)
A tak jeszcze apropos mojego samozgłoszenia się za wpis o politykach o ktorym wspomniałem wcześniej, to w tej sytuacji szanuje tym bardziej że się trzymacie swoich zasad i nie usuwacie czyjegoś upustu emocji na jego (w tym wypadku moje) widzimisię. Mogłem pomyśleć zanim napisałem głupoty skoro się chciałem niedługo potem z tego wycofać, tym bardziej że ktoś też już ten wpis w miedzyczasie skomentował.
I to mi się podoba. Bo zmusza w jakiś sposób do refleksji w przeciwieństwie do bezmyślnego usuwania wpisów i udawania że nigdy nie istniały.
Tak trzymać :)
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa, gość od kulek lodowych ma mnie na czarnej? Naprawcie ten zjebany system cenzury.
#hejto #cenzura

Zaloguj się aby komentować
Właśnie dostałem na wykopie bana za trollowanie, bo nie zgadzałem się z decyzją moderacji i zacytowałem regulamin
W tym samym czasie po wykopie latają tresci podpadajace pod paragraf a moderacja ma wszystko w d⁎⁎ie xDddd
Oni się już tam całkiem odkleili wpizdu, ponadto post za który dostałem bana zniknął bez śladu xd
#wykop #elitainternetu #afera #cenzura

@Seele tak, piecze mnie to że portal dotowany z publicznych pieniędzy manipuluje społecznością usuwając treści jednocześnie krzycząc jacy oni niezależni.
Miałbym w d⁎⁎ie tego bana, ich portal, gdyby tak nie lecieli w c⁎⁎ja. Jaka jest odpowiedź wykopu na prośbę o przekazanie wpisu gdzie najprawdopodobniej chodziło o stwierdzenie "banda kretynów szukających pieszego w Krakowie"?
Tak, boli mnie d⁎⁎a bo mnie jawnie w c⁎⁎ja robi.
Wybaczcie wulgaryzmy, inaczej tego nazwać nie mogę.

@CherenkowP płaku płaku portal ogólnie znany z tego że jest tubą propagandową i wylęgarnią wszelkiej maści trolli, prowokatorów i manipulatorów nie wziął mnie na poważnie i olał moje wysrywy buuhuuu....
a teraz wymień gacie po incydencie kałowym i po prostu przestań z niego korzystać. problem solved. thank me later.
Zaloguj się aby komentować