Zdjęcie w tle
Kondziu5

Kondziu5

Inspirator

Hejto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli zaszedłeś na mój profil szukajac haków bo kończą Ci się argumenty w dyskusji to wiedz że ja już wygrałem ;).

 • 22wpisy
 • 495komentarzy
 • 0obserwujących
0

Mordy ludzie mi odpisują ale nie widzę ich komentarzy, a jak wchodzę w czyjeś wpisy to wyświetla mi tylko 3 komentarze chociaż liczba czasem jest dwucyfrowa i to mimo wejścia osobno w wpis

Zaloguj się aby komentować

Hej ktoś z was zarabiał może przez internet i może polecić jakieś strony dla początkujących w tej dziedzinie.
I nie chodzi mi o only fans itp. xD
Czy IT, robota ma być dla kogoś bez doświadczenia, internet i dwie ręce (⁠☞͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)

Zaloguj się aby komentować

Dlaczego wszystkie psycholożki to debile?

 

Nie no serio idę sobie przez ten świat od lat i zawsze osoby które tytułowały się taką profesją wydawały mi się że powinny mieć o wiele bardziej wrażliwą empatię i spore doświadczenie życiowe, wiadomo takie nie przychodzi tylko i wyłącznie z wiekiem bo można mieć i 50 lat ale mieć światopogląd kanapowca co żarełko i piwko przed telewizorem i nigdy poza powiat nie wyjechał.

 

No ale nie tu, sam znam osobiście kilka takich dziewczyn i nigdy w życiu nawet jakby to mi płacili bym się jej nie wygadał, wszystkie nie potrafią zbudować związku który przetrwał by więcej niż pół roku, jak z nimi się dyskutuje to nie ma tego że ona spojrzy na zagadnienie czy problem z innego punktu widzenia niż tylko własny, a nawet jak prowokacyjnie zaczniesz je wkurwiać to mimo iż powinny być w tym lepiej kumate od innych to zero inteligencji społecznej, po prostu zagubiona owca.

 

Co się właściwe stało? Czy poziom kształcenia poszedł aż tak na pysk? Czy nie eliminuje się osób które nie mają do tego predyspozycji bo tak nie każdy jest stworzony do wszystkiego, tylko niektórzy lepiej robią to a inni tamto.

Wiem że uczelnie dzisiaj w przeważającej większości są fabryką dyplomów i im więcej studentów tym więcej hajsu dla uczelni itd.

No ale w takiej kwestii?

 

Kurwa już pomyślałem że może to ja spotkałem same takie odpały więc poszedłem sobie pogadać do jednej z pewnym problemem, gadam, uzewnętrzniam się a koniec końców to kumpel z którym wyszedłem na piwo miał więcej do powiedzenia i lepszy pomysł jak to rozwiązań niż babka co niby jest po całych latach nauki.

 

Tą wizytę można dosłownie podsumować że przyszedłem do lekarza z rakiem a on mi wypisuje syrop na kaszel.

 

Bo oczywista, pocieszyć jakaś starą babkę że jej mąż umiera, walnąć kilka tekstów by cieszyć się tym co jest by najlepszy obraz został w pamięci, że są dzieci i dla nich trzeba teraz żyć itp. to ja sam umiem powiedzieć bo to jest logiczne.

 

Ale wniknąć w czyjaś przeszłość, zobaczyć w morzu opowieści te momenty kiedy coś źle zagrało i próbować je sprostować czy nawet po prostu uświadomić pacjenta że te zaszłości obijają się echem po latach to już jest dla pani psycholog kurwa za trudne.

 

A i tak przecież psychologów ponoć mało, więc bierze się każdego ech ... żenada.

 

#psychoterapia #psychologia

Zaloguj się aby komentować

Ech jak mnie denerwują manipulanci, za każdym jebanym razem koleś próbuje mnie okłamać, nawet kiedy niespecjalnie ma ku temu powody, kiedy następnego dnia wytykam mu kłamstwo to zaprzecza że nic takiego nie mówił walać takiego głupa że hej i po co się do niego przywalam.

 

Tylko że zacząłem to aż nagrywać i kiedy następny raz to skontrowałem to eeee dobra zmieńmy temat to przecież nie jest takie ważne xD.

Chuj, żadnej żenady po prostu już nie miał jak kręcić i odrazu zmiana tematu bo już nic nie ugra.

 

Nie rozumiem takich ludzi, rozumiem kłamać by se biznes zrobić, kogoś wyruchać na kasie ale żeby jednego dnia mówić A a potem zaprzeczać B niczym Wałęsa ( Bolek) to już trzeba mieć predyspozycje albo być z Pisu

Zaloguj się aby komentować

Widzieliście kiedyś na żywo prawdziwą naukową debatę? Ja miałem okazję wczoraj w jednej uczestniczyć. Przygotowałem prezentację o metylacji DNA (trudne zagadnienie), produkowałem się pół godziny, ale dobrze poszło. Ostatni slajd, na nim ”dziękuję za uwagę”, mówię:

- Dziękuję za uwagę. Czy ktoś ma jakieś pytania albo komentarze?

Atmosfera na sali trochę się rozluźniła. Głos zabrał doktor habilitowany Karwiński:

- Z całym szacunkiem, panie Anonimski, według mnie pańska prezentacja zawierała szereg błędów. Po pierwsze, metylacja DNA...

Zaczęło się. Czułem się, jakbym schodził po schodach i nie trafił w stopień. Serce zamarło, po czym przyspieszyło do stu dwudziestu na minutę. Karwiński po kolei punktował wszystkie słabostki mojego wystąpienia

- ...mam wrażenie, że przeczytał pan jedynie przeglądówki sprzed piętnastu lat, a i to pobieżnie. Czy pan w ogóle odróżnia metylację DNA od metylacji histonów?

- Panie docencie... ja... ja... - dukałem nieporadnie. To koniec. Obrona nie była możliwa. Cały mój wysiłek poszedł na marne, słońce zaszło za chmurami, a z nim nadzieja na zaliczenie seminarium. Zawiodłem i przegrałem.

Niespodziewanie inicjatywę przejął mój promotor, profesor Bujewicz.

- Szanowni państwo - zwrócił się do zebranych - z całą pewnością wszyscy słyszeliśmy żałosne wywody docenta Karwińskiego. Jakże jednak mamy traktować je poważnie, skoro pan docent, jak powszechnie wiadomo, ma małą i giętką pałę oraz lubi ssać męskie penisy?

Szmer uznania przetoczył się przez audytorium. Ludzie kiwali głowami, przychylając się do słów profesora.

- Panie profesorze - oburzył się Karwiński - Co to do cholery znaczy? Co ma długość mojego członka do metylacji DNA? A „męski penis” to masło maślane, zna pan jakieś "żeńskie penisy"? Pan obraża naukową dyskusję!

- Sam pan ją obraża swoją paskudną mordą, docencie Karwiński. W kwestii „męskich penisów” to tak, znam jednego właściciela „żeńskiego penisa” – pana, docencie, bo pan pizda jesteś. Pytał pan jeszcze, co ma długość pańskiego fistaszka, którego szumnie określił pan nazwą członka, do metylacji DNA? Ano to, że tankował pan wódkę z przemytu, zmetylowało panu kutasa i jego rozwój zatrzymał się na trzech centymetrach.

Widownia wybuchła śmiechem. Z osłupieniem obserwowałem tę scenę. Karwiński poczerwieniał jak burak, Bujewicz zaś, bez zażenowania, wyciągnął cygaro, zapalił je i zaciągnął się z satysfakcją. Ktoś z sali krzyknął:

- Brawo profesor Bujewicz!

- Kto wpuścił tego debila na salę? Wypierdolić Karwińskiego!

- Wypierdolić!

Docent poczerwieniał jeszcze bardziej, podszedł do Bujewicza i warczącym głosem zaczął mu dogryzać:

- Że niby ja mam jakieś braki? A co z panem, profesorze, co? Bujewicz-bezchujewicz! Stary impotent, bez viagry to nawet myśleć o ruchaniu nie może! Spójrzcie na niego, jakie cygaro wyciągnął, pewnie kompleksy ma! Lubi pan brać długie, grube rzeczy do gęby, co nie?

Profesor Bujewicz zaciągnął się cygarem, wypuścił dym prosto w twarz adwersarza.

- Chyba pana stary, docencie. Panie magistrze, proszę pocisnąć torpedę docentowi Kurwińskiemu. - zwrócił się do mnie.

Rozgorączkowana publiczność pokazywała nas sobie z zaciekawieniem palcami. Karwiński był już skompromitowany, a do mnie należało jego ostateczne dobicie. Widownia oczekiwała świetnej wiązanki, mój promotor patrzył na mnie z nadzieją, Karwiński zaś próbował zamordować mnie wzrokiem. Wyprostowałem się, spojrzałem mu prosto w oczy i wyrzekłem.

- Pytał się pan, docencie Kurwiński, co wiem o metylacji. Wiem, kurwa, wszystko. I chuj pana obchodzi, z jakich źródeł korzystałem, bo i tak pewnie czytać pan nie potrafi. Jeśli moje wywody o metylacji DNA się panu nie podobały, to może mnie pan w dupę pocałować. Albo w wała possać, tak jak pan lubi!

Docent skrzywił się nieprzyjemnie, wycelował oskarżycielsko palcem.

- Panie Anonichuimski! Merytorycznie pana praca leży i kwiczy, to dno plus metr mułu, gówno psie i wie pan co?

- Co? - odparłem odruchowo. Błąd.

- Chujów sto!

 

Audytorium zaśmiało się. Dałem się zrobić jak dziecko. Karwiński uśmiechnął się triumfalnie, pewien zwycięstwa. Profesor niewzruszony palił swoje cygaro. Kiwnął przyzwalająco głową. Zripostowałem.

- W pana dupę, docencie Kurwiński! Tak, jak pan lubi!

Zerwała się owacja. Karwiński starał się coś odeprzeć, coś dodać, bronić, się, atakować, ale lud nie dał dojść mu do słowa.

- Wypierdalaj! Wypierdalaj! WY-PIER-DALAJ!

- Chuj ci na imię! Kurwiński, chuj ci na imię! Chuj ci na imię! - skandowali.

Biedny docent nie miał gdzie się schować. Usiadł na swoim miejscu, skurczył się w sobie i (choć wydaje się to niemożliwe) poczerwieniał jeszcze bardziej. Zasłonił twarz rękami. Nie wierzę. Triumfowałem. Wygrałem naukową dyskusję.

- Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania lub komentarze? Dla odmiany sensowne?

- Tak - podjął jeden z kolegów na sali - czy metylacja w obrębie intronów też może mieć znaczenie na skuteczność transkrypcji genów?

Uśmiechnąłem się. Z sali zaczęły padać coraz to nowe pytania, ja zaś odpowiadałem na nie zgodnie z moją wiedzą

obibok

@Kondziu5 I takiej rzeczowej debaty w dzisiejszych czasach potrzebujemy.

2
Kondziu5

@obibok mogli by czasem zrobić fake debatę z ryjami prawdziwych polityków i właśnie takie pociski

1

Zaloguj się aby komentować

Dziękuje PiS, wy zjeby totalne

 

#bekazpisu #ceny #inflacja

f53910cc-e885-447f-97e4-1d0e0fa2552f
44371ee0-6806-49e0-bd61-b5e21088f2e6
sluzbowypenis

Jak wczoraj w Lidlu zobaczyłem te najtańsze zupki w proszku w stylu gorący kubek po 0,99 zł, to się za głowę złapałem. One leciały kiedyś po 39 groszy, potem długo aż do niedawna były po 59.

1
Quake

@sluzbowypenis nie dość, że drogie to jeszcze ze 2 razy gorsze niż ~20 lat temu

1
Kondziu5

@sluzbowypenis @Quake no to też prawda, większość piw czy takich zupek tak poleciała na dno z jakością że mimo iż jem to sporadycznie to czuje jak poziom leci na dno.
Oczywiście nigdy nie był wysoki ale można było się poratować w pracy czy na wyjeździe

1

Zaloguj się aby komentować

250

Ależ kurwa ostatnio smiechłem, poszedłem do roboty na rozmowę i kierownik przetestował mnie dosłownie ze wszystkiego, potem jeszcze gadka w biurze i dochodzimy do magicznego za ile, no i tu mnie koleś rozwalił bo chciał dać tyle co moja różowa w sklepie wyciąga bez żadnych delegacji siedząc sobie kurwa na kasie.

 

I w tej firmie pracuje z 20 chłopa jako spawacze a Ci lepsi zarabiają 4k na rękę ( ja jebie xD), kurwa mentalność niewolnika i brak szacunku do samego siebie to rzeczy które mnie najbardziej wkurwiają w Polsce.

 

#pracabaza #zarobki #polska #spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza

Mikry_Mike

@Kondziu5
Jestem na pewnej grupie dla spawaczy na facebooku(nie spawam ale lubię czytać o tym). I to co się czasem tam dzieje to mnie rozpierdala XD.

 

 

Ostatnio wbijam na grupę, i widzę ogłoszenie od Pani Basi z HR manadżment która wrzuca ogłoszenie pt: "Mig 10 euro brutto, super oferta, 5 lat doświadczenia". OFC na straży zawsze stoi Michał. Michał jest spawaczem ze śląska, który pracuje za 25 złotych, ma 2 lata doświadczenia, ale także ma 10 lat doświadczenia z agresywnymi sukami, więc idealny człowiek na idealnym miejscu :D. Odświeżam, bo wiem że reakcja odpowiedzi na takie ogłoszenia w tej grupie, to zakres czasu zmianu biegu z jedynki na dwójke przez Fernando Alonso. Bach, leci. "Chyba panią pojebało. Basia łapie frustracje, bo przecież Polska agencja daje super możliwość kołchozu i tylko trzeba mieć własną spawarkę, a tak to 10 brutto siedzi". Piszę że jest Pan nie poważny, i proszę się tak do mnie nie odzywać. Drugi strażnik Janek(spawacz w niemczech za 25/h) pisze: "Basia wypierdalaj z grupy. A ja kisnę, bo wyobrażam sobie jak Hr manadżment płonie razem z basią trzymającą miotacz z wkurwienia XDD.

 

 

Zaraz potem objawia się MŁODY. Młodym jest nazywany każdy który pojawia się z pytaniem: "Elo co sądzicie o moich spawach? Jak na razie hobbistycznie w domu 3 miesiące". Wtedy pojawia się ON. Pan Marian który stażem pracy przekracza wszystkie browarnie na podkarpaciu. 65 lat, ożenił się z Migiem, ale oficjalnie z Bożenką. Odpisuje tylko, Młody co żeś ty nasmarkał, do nauki nie do spawania.

 

 

I tak siedzę na tej grupce, i za każdym razem kisnę XDD.

2
Kondziu5

@Mikry_Mike pójdź do pracy z takimi majstrami to zaczyna się prawdziwe xD, jeden lepszy od drugiego w technice i jakie to on kontrakty robił za miedzą, a jak przychodzi do prawdziwych badań i wychodzi że nie jest to do oddania to nagle mówią że nie mieli czasu do końca oporządzić materiału, spawarka strajkuje i ma jakieś wąty, materiał to nie to w czym spawali od zawsze a nowego to trzeba się nauczyć a 20 lat spawania niby na karku itd.

 

A unikam face bo to rak i nie widziałem go dobrych kilka lat a z tego co czasem się przewinie na innych forach to wiem że lepiej się tam nie robi

0
BylemSimpem

Ten cały wątek to jeden nagły atak spawacza XD

0

Zaloguj się aby komentować

SuperSzturmowiec

stare już. była afera i już nie ma. to taka afera jak na wykopie. tydzień dwa burzy i potem wszystko jak dawniej lub lekko zmienione

1
AmbrozyKalarepa

@Kondziu5 Hazard - degeneracja. Najlepiej trzymać się od tego z daleka i nie nabijać kasy garbatym nosom.

0
Kondziu5

@AmbrozyKalarepa osobiście znam jednego gościa co totalnie odpłyną, chwilówki brał byle dalej grać

0

Zaloguj się aby komentować

Utylizejszyn

@Kondziu5 uwierz mi, że nawet głupi messenger będzie zamulać, już nie mówię o tiktoku itd.

0
DeadRabbit

@Kondziu5 Tylko w aparacie się liczy wielkość matrycy to, że pisze 50giga pixeli nic nie mówi. Bo software zrobi upscale i na opakowaniu producent może producent napisać 50giga, a w praktyce przybliżysz foto i masz dziwny filter. Ja zrobię foto starym Canonem co mam 50 gigapixeli i zmiata każdy telefon, który ma 50 gigapixeli.

0
Raek

@Kondziu5 nie no, aparat to ma kiepskawy zresztą jak większość Xiaomi xD

0

Zaloguj się aby komentować

Kondziu5
Kondziu5
Inspirator
0

18+

Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna

lub

Znowu to zrobiłem, wyglada jak gówno a smakuje jeszcze lepiej xD.

W gównie jest:

 • cebula
  -czosnek
  -marchewka
  -seler
  -brokuły
  -pietruszka
  -platki owsiane górskie
  -siemie lniane
  -mieso z jednej obranej wędzonej makreli
  -do tego przyprawy pieprz,slodka i ostra papryka, zioła prowansalskie

I mimo iż mięsa jest tyle co kot napłakał, objętościowo to może mały mielony to wcianam jak pojebany (⁠☞͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠).

9ce7427f-2b32-4ff7-b917-b964baa0a951
c181c27a-e714-4638-a89b-2f6872eecc7f
meme

O. Już strawione. Elegamcko.

4
Kondziu5

@meme takie najlepsze ( ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)

0
eswemenasja

@Kondziu5 to jest świeże #pdk

1

Zaloguj się aby komentować

118

Hejterzy kochani ostatnio onuc przybyło lawinowo i pomimo śmieszności ich argumentów i tepej jak but propagandy to nie ustają w wysiłkach by przekonać chociaż jedną osobę do swoich racji albo chociaż zasiać ziarno niepewności.

I mimo iż ich próby przypominają efektywnością dzielne natarcia ich braci żuli na froncie ( czytaj walenie głową w mur) to samo redagowanie na ich wysrywy też jest ich małym zwycięstwem.

Dlatego proszę każdego kto to przeczyta by się zastanowił czy warto marnować czas na odpisywanie dla pajaców, oni są głusi na najbardziej logiczne argumenty bo ich zadanie jest tylko i wyłącznie jedno, siać propagandę.

Dlatego nie karmicie trolli, jeśli będą zlewani ciepłym moczem to i ruble przestaną wpływać za brak jakiejkolwiek reakcji na ich poczynania.

Miłego dnia Hejterzy ( ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)

TytusBomba

@Kondziu5 a ja Ci gwarantuje że część tych których bierzesz za trolli to (chciałem napisać "normalni" ale się powstrzymałem xD) mieszkańcy polski którzy robią to bo w to szczerze wierzą, tak ludzie mogą być aż tak głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9
Kondziu5

@TytusBomba cytując jednego ziomka jeszcze z wykopu,
"Ja wiem że jesteście potomkami tej dziczy co przeszła przez Polskę w czasie drugiej wojny światowej a potem współpracowała z czerwonymi i na widok czerwonej gwiazdy mocniej wam bije serduszko ale chuja teraz jesteście już w dupie a wasz ruski mirr rozpierdala sobie właśnie ryj"

1
Kulturozofiapl

@Kondziu5 hejto powinno wziąć przykład z np. twittera i zamiast rangi wyświetlać "Sponsorowane przez rosyjski rząd".

 

Ale obawiam się, że @TytusBomba ma rację i to są idioci krajowej produkcji.

3

Zaloguj się aby komentować

Jak się człowiek wyspi na glodniaka to i ma dziwne preferencje z rana.

Jak to już wszystko podsmaze to zaleje rosołem, dam przyprawy i po paru minutach wyspie płatki owsiane, będzie wyglądać jak gówno ale smakować jeszcze lepiej xD.

fbd664f5-ecee-4581-b5b7-7c26e87210b8
Kondziu5

@HomoIndustrialis a dzięki dzięki Tobie też miłej niedzieli

961c1449-e0a4-4ff1-a083-c3f4e8c0faea
3

Zaloguj się aby komentować