Zdjęcie w tle
rafal155

rafal155

Mocarz
  • 5wpisy
  • 936komentarzy
#warthunder
Latam sobie niemiecką premką g91 na poziomie 8.7 i jak to w tej grze, czasem dorzucają +1 i trzeba się użerać z lepszymi. Sęk w tym, że do tej pory nie spotkałem aż takiej różnicy jak między tym, a f104 - ten drugi jest zawsze szybszy, szybciej zbiera wysokość, ma lepsze działo, więc od frontu tez zwykle jestem gorszy. Jak widzę, że przeciwnik w tym jest niedaleko, to już wiem, że przegram, więc albo jakoś z góry próbuję zaskoczyć albo uciekam czy wiążę walką, żeby ktoś mi pomógł i go ustrzelił.
Jak z tym walczyć? Nawet nurkowanie i zamiana wysokości w prędkość nie wystarcza, gość jest zawsze szybszy. Liczyć na wypalenie jego paliwa?

Zaloguj się aby komentować

#f1
czy oni na tym viaplay naprawdę robią sobie podcast w czasie transmisji i przegadali informacje o karze i pitstopie Ocona?
Miałem nadzieję, że nie będę tak bardzo tęsknił po f1 tv, ale jak widzę to parcie na szkło, gdzie każdy koniecznie musi coś powiedzieć, to jednak łapię ból dupy

Zaloguj się aby komentować

#warthunder #gry
Wszedłem pojazdami naziemnymi na dobre w niemiecką V erę i zaczyna mnie boleć zacofanie samolotów - najwyżej odkryty Fw 190 a5/u2 w III erze, co wynika z tego, że gram w sumie jedynie realistyczne bitwy pancerne, więc większość czasu (i zdobywanych punktów) schodzi na naziemne.
Pomyślałem, że to może czas na jakąś maszynę premium i kupno czegoś pasującego do 7.3, a jakbym kiedyś wszedł jeszcze dalej w naziemnych, to gdy rozjazd samoloty-czołgi znowu będzie za duży, kupię kolejne premium.
Tu pojawia się problem - jak się za to sensownie zabrać? Naładować złotych orłów i po prostu kupić to, co jest dostępne w drzewku?
Czytałem też, że warto czekać na jakieś paczki, ale tu widzę, że nie ma żadnej do 5. ery w samolotach (tylko 4. i 6.) - jak często się to zmienia?
Wiem, że są jeszcze jakieś opcje za te gaijin coiny, ale w to nigdy nie wchodziłem i jakieś dywizjonowe zbieranie punktów, co z kolei mnie nie interesuje.
I na koniec - czy jeżeli chcę kupić maszynę tylko raz na dłuższy czas, warto od razu wziąć lepszą i dopłacić? Oraz odwrotnie: czy jeżeli gram głównie realistyczne pancerne, gdzie samolot jest "tylko" dodatkiem, a nie głównie używaną maszyną, kupowanie droższej i wypasionej jest uzasadnione, czy przerost formy nad treścią?
elPanki

Możesz poczekać do maja będzie przecena jezeli grasz Niemcami to ju 288 mozna sporo SL trzepac.

rafal155

@elPanki A czy dobrze zrozumiałem opisy kar dla punktów badań?

Jeżeli gram maszyną z danego poziomu i aktualnie odkrywam maszynę z innej gałęzi, 2 poziomy niżej (więcej niż 1), to dostaję karę w postaci ucięcia punktów wg tabeli. Wyjątkiem jest premium, które nie ma tej kary na odkrywanie niższych maszyn.


Czyli ekonomiczne jest wzięcie wysokiego samolotu i grać nim bitwy powietrzne, zdobywać dużo punktów przez te mnożniki z wyższego tieru i to wszystko ładować w dużo szybsze odkrywanie samolotów z niskich er? Bo gdyby to nie było premium, dostałbym te kilkadziesiąt % kary?

elPanki

Tak dokładnie jest premium ma rozszezony zakres bez potracania PB. Ogólnie ekinomia w WT jest zjebana, ja osobiście używam ruskiego P63 na erze 3.3 do zarabiania SL w normalnej bitwie bez boosterów jesteś w stanie wbić 60k SL. Wybadalen tym większość do 5 ery a latanie P63 jest przyjemne.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
3 wpisy, które widzę na szczycie gorących z 24h:
https://www.hejto.pl/wpis/podobno-organizacja-przestepcza-o-nazwie-pis-znowu-tworzy-propagande-dla-debili-
https://www.hejto.pl/wpis/chcialem-przypomniec-tylko-ze-glowny-komendant-policji-przeszmuglowal-przez-gran
https://www.hejto.pl/wpis/memy-heheszki-polityka-1
Wszystkie 3 nastawione na kręcenie gównoburzy - ot, jakieś śmiesznogłupie obrazki z hasłem, które po analizie okazuje się przekłamane albo chociaż podkoloryzowane pod tezę, bo realia nie byłyby aż tak kontrastujące.
Do tego szereg komentarzu brandzlujących się we własnym sosie, jak to jebać tych czy tamtych (po drodze jeszcze wykop), ale ilość rzeczowych argumentów albo znikoma albo ponownie - ciągnięcie dyskusji w stronę przedłużania gównoburzy, a nie wyjaśniania problemu.
I potem będę widział kolejne, moralizatorskie opowieści jak to patusy i przegrywy "niszczą" portal - nie, to Wy go niszczycie takimi wojenkami. Bo tu nie chodzi o to, co się mówi - ważne kto to robi, a tezę i argumenty dobierze się odpowiednio - tak jak w tym pierwszym, gdzie infografikę porównawczą robiło jakieś dziecko ("liczba urodzin" XD)
Wykop męczył ludzi właśnie takimi dennymi i jałowymi dyskusjami (a raczej bezmyślnym przekrzykiwaniem się przez stada debili, którzy nie mieli nic konkretnego do powiedzania, poza wyświechtanymi frazesami). Hejto zaczyna podążać tą samą ścieżką i nie chwaląc się, jakiś czas temu (przed tą dużą falą napływową niedawno) to przewidywałem...
qdco

@rafal155 Nie, nie piszę bzdury. Napisałem prawdę - dalej komentujesz i krytykujesz jedną ze stron, rozciągając ich winę na obie.


, a jedynie zawczasu zauważam mechanizmy, które niewątpliwie zamienią ten portal w szambo w ramach napływu coraz większej masy użytkowników.


Kurcze tylko cos slabo i stronniczo zauwazasz. Do tego skupiajmy się jeszcze bardziej nad tym, co z tej strony wyciąć (tylko nie broń boże przegrywów i faszolków, bo tych nie wolno), a potem zdziwko, że gorące mają po kilkanaście piorunów xd

rafal155

@qdco Jesteś częścią problemu, jaki opisałem. Serio, przeczytaj główny wpis na spokojnie, ze zrozumieniem.

qdco

@rafal155 xD


Stary, serio. Jeśli ty jesteś nie świadomy - spójrz jeszcze raz. Przecież tu masz ewidentny najazd trolli Mateckiego robiących kampanię, a uprawiasz jakieś symetryzmy i problemu doszukujesz się w tych, którzy te bzdury prostują, albo zwalczają. Nie bądź śmieszny. Twoje gadanie "ale prosze mnie nie rozmawiać o polityce bo ja się nie znam i się denerwuje" to tylko twój problem, który bardzo łatwo da się rozwiązać używając czarnej listy.


Więcej jeszcze ignorancji w kwestii tego, co się dzieje, rządowi właśnie na tym zależy.

Zaloguj się aby komentować

Mam do zrobienia ściankę działową 3mx2,5m (z drzwiami) w mieszkaniu, w którym aktualnie mieszkam. Zależy mi na jak najmniejszym syfie z powodu przenoszenia materiałów oraz samej roboty. Tak samo chciałbym wyrobić się w jeden, pełny dzień, bo ścianka będzie w sypialni.
Są jakieś techniki instant, jakieś nie wiem, gotowe moduły czy coś takiego? Może być drożej niż standardowy karton gips, o ile faktycznie będzie szybciej i czyściej, a przy tym co najmniej tak samo solidnie
Besteer

@rafal155 w jeden dzień i bez syfu to chyba tylko z OSB coś wystrugasz.

Zaloguj się aby komentować