Taka robótka rozbiórkowa dzisiaj była grana u Polaka na urlopie XD można powiedzieć że szafy niespodziewanie stały się kluczowym elementem konstrukcyjnym tego domu.
#budownictwo #diy



Taka robótka rozbiórkowa dzisiaj była grana u Polaka na urlopie XD można powiedzieć że szafy niespodziewanie stały się kluczowym elementem konstrukcyjnym tego domu.
#budownictwo #diy



Zaloguj się aby komentować
Cobra kwatera główna. #budownictwo #militaria #balkonowyogrodek #heheszki

Zaloguj się aby komentować

Czy stal i beton wkrótce odejdą do lamusa? Zespół naukowców z Florydy opracował sposób, by wzmocnić drewno na poziomie komórkowym za pomocą nanokryształów żelaza – bez szkody dla środowiska i przy zachowaniu naturalnych cech drewna. To może zrewolucjonizować sposób, w jaki budujemy domy, mosty i...
Plusem budowy domu jest to że jak sobie pomyślisz, ze nie masz co robic to i tak zawsze coś się znajdzie.
Żona w pracy, młody u dziadków, a ja sobie mogę popracować fizycznie w spokoju przy sprzątaniu placu. Jeszcze pogoda dopisała jak widać, taka majówka mi się podoba :D
#budujzhejto #budownictwo #budowadomu

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #budownictwo #podlasie #stepujacybudowlaniec #ogrzewaniepodlogowe

Zaloguj się aby komentować
Czy mamy tutaj jakiegoś speca od budowlanki?
Byłem oglądać mieszkanie od dewelopera i mam mega zagwozdkę dlaczego te tynki tak tragicznie wyglądają? Czy może wyglądają normalnie a ja się czepiam? Widziałem już parę mieszkań deweloperskich i tutaj ściany chyba najgorzej wyglądają.
#budownictwo #remontujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Grunt to mieć dobry widok z okna i zapachy z dzieciństwa...
#patodeweloperka #budownictwo #bekazdeweloperow

Zaloguj się aby komentować

Wykonawca tunelu średnicowego w Łodzi poinformował, że "potwierdziły się wyniki z poprzednich badań: wiele budynków na trasie tunelu jest w stanie złym lub awaryjnym". Ekspertyzy mają objąć sto kamienic na trasie tunelu. Inwestorzy nie chcą dopuścić do powtórki sytuacji z września ub. r.,...
Produkcja przemysłowa r.d.r. wzrosła, branża budowlano-wykończeniowa spadła.
Dane GUS
#gospodarka #przemysl #produkcja #budownictwo



Zaloguj się aby komentować
#budownictwo #mieszkanie #energia #ogrzewanie hej, ktoś się zna na tych przeliczeniach? Jakie ogrzewanie wybrać do takiego mieszkania, bo mi tu wychodzi że trzeba by w cholerę to ogrzewać :/

Zaloguj się aby komentować
Master bathroom nabiera wygladu
#budujzhejto #budownictwo #architektura

Zaloguj się aby komentować
O kurde. Całe życie myślałem, że nazwy dla tego obcinacza do palców to jakieś dziwne regionalizmy a tu okazuje się, że mają całkiem sensowne pochodzenie.
#majsterkowanie #budownictwo #narzedzia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy w takim budynku da się powiększyć otwór na bramę garażową? Obecnie wjedzie tylko niskie auto.
To pewnie są elementy nośne, ale może robi się jakieś magiczne wspieranie po bokach, albo wymienia belkę na inną?
#budownictwo #dom #rynekwtorny

Zaloguj się aby komentować

Prezydent Torunia wydał pozwolenie na budowę blisko 80-metrowego wieżowca na obszarze Natura 2000 na toruńskiej Winnicy. Od lat przeciwko tej budowie protestuje grupa mieszkańców. Stowarzyszenie Wolna Winnica zapowiada wniosek do wojewody o stwierdzenie nieważności pozwolenia.
To już drugie...
#niemcy #monachium #budownictwo
ktoś był na targach Bauma w monachium? ile musze zarezerwować czasu aby zobaczyć co tam oferują?
Zaloguj się aby komentować
Dobra pogoda na prace na wysokości
#heheszki #budownictwo #budowadomu

Zaloguj się aby komentować
#rolki #budownictwo
Fiu fiu.... 12 km dziś pękło!
W końcu zacząłem praktywować rozgrzewkę przed jazdą i próbuje porobić jakiś trening kolan, przysiady póki co. Nie chcę sobie narobić jakiegoś kuku.
W trasie natrafiłem na bardzo ciekawa koncepcje budowlana, polegająca na (jak sądzę) wzmacnianiu podbudowy pianka montażowa. Jak widać na załączonych zdjęciach metoda ta chyba się nie sprawdziła, ale mimo to dobrze że rozwijamy nowoczesne technologie budowlane


Zaloguj się aby komentować

"Wola Księcia Janusza" to nowy budynek, który właśnie powstaje w Warszawie. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że obiekt wyrasta niemal okno w okno z sąsiednim blokiem. Mieszkańcy starego bloku skarżą się, że nie będą mieli już widoku na świat. Ale "prestiżowy"...
Jakbyscie kiedys mieli taki pomysl, zeby sobie zaciagnac elewacje klejem i siatka, a jestescie srednio manuali to lepiej sobie darujcie i uzbierajcie na ekipe.
Bo potem beda i tak musieli przyjechac i wszystko szlifowac xD
#budownictwo

Mnie zaintrygował ten pionowy pasek pomiędzy oknami. To kawałki styropianu?
Ja robiłem sobie sam, budżetowo jak większość w domu to pomalowałem zagruntowany klej farbą elewacyjną do której dosypałem piasku do piaskownicy.żeby byla faktura. Miałem to oczywiście poprawić jak będzie kasa, ale kasy nie ma i w sumie już przestało przeszkadzać.
Ściągają cały klej z siatką bo jest krzywo? Góry doliny?
Bo pewnie jakaś ozdobny tynk na to by szedł no ale jak spartolone to co zrobić.
Słyszałem też, że jak nawet jest dobrze zrobione i długo siatka z klejem jest na warunki wystawiona, brudna z jakimis glonami to wtedy też nie powinno się kłaść ozdobnego wykończenia tylko nałożyć nową warstwę.
Zaloguj się aby komentować