To tylko część „wykształconego i inteligentnego” społeczeństwa polskiego. Scrolluj dalej.
#jebacpis #bekazpodludzi #polityka #wiadomoscipolska #putinowskapolska

To tylko część „wykształconego i inteligentnego” społeczeństwa polskiego. Scrolluj dalej.
#jebacpis #bekazpodludzi #polityka #wiadomoscipolska #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Covidiańskie mądrości
#heheszki #covid #cotusieodpierdala #bekazpodludzi #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
#bekazpodludzi #humorobrazkowy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Pani prezenter na TVP powiedziała właśnie, uwaga cytat: >Unia Europejska powinna coś zrobić z ukraińskim zbożem ale tego nie robi. Makao i po makale (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞ #heheszki #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #szachy4d #tvpis
Zaloguj się aby komentować
Z nikogo chyba bardziej nie gniję jak z tych wszystkich szurów na wykopie, którzy przy każdym artykule gdzie zawarto następujące słowa: elektroniczny, cyfrowy, europejski. Piszą o zniewoleniu, znamieniu bestii xDDDD Albo powołują się na Orwella z 1984 roku. Polecam poczytać sobie komentarze, jak ktoś chce sobie zrobić dobry wieczór, a jednocześnie przerazić się, ilu kretynów mijamy codziennie na ulicy.
Biblia napisana tysiące lat temu tak naprawdę jest księgą symboli i w zależności od interpretacji dopasowanie na jej proroctwo znajdziemy w praktycznie każdej epoce czasowej. A co do Orwella, to gość żył w zupełnie innej rzeczywistości. , brak komputerów brak smartphonów, brak Internetu, no dobra w USA pewnie jakieś pierwowzory komputerów były, bo wynaleziono go w 1946 roku, ale dostęp miała jedynie armia i może jeszcze zaawansowane szpitale. W Polszy to wtedy nawet nie wiedzieli co to jest telewizor, a łeb z wykopu jeden z drugim napisze, że ooo Mati patrz, o wielkich maszynach w książce pisze, to zapewne prorok musiał być XD
BTW, dla zainteresowanych, dlatego zaglądam czasami na wykop, żeby przekonać się jak daleko sięga spier... umysłowe i czy są jakieś jego granice. Obecnie uważam, że ich nie ma
#bekazwykopu #bekazprawakow #gownowpis #szury #bekazpodludzi #patologia
https://wykop.pl/link/7208801/eidas-2-0-wspolna-tozsamosc-cyfrowa-dla-europy
@Lukato Najbardziej mnie intryguje dlaczego używasz tagu #bekazpodludzi ?
Na jakiej podstawie uważasz że intelektualnie, moralnie albo genetycznie stoisz znacznie wyżej od innych? Naziści brali takie przekonanie z teorii rasowej. Że biblii/pisma świetego nie czytasz to już wiemy ale skąd Ty czerpiesz argumenty do swojej własnej, prywatnej pogardy w stosunku do innych ludzi?
Zaloguj się aby komentować

Przemysław Czarnek to postać znienawidzona na lubelszczyźnie. Polacy dają temu wyraz choćby poprzez niewielkie ale znaczące zmiany na plakatach wyborczych. Czarnek to negatywny bohater m.in. afery Willa Plus, czyli rozdawania pieniędzy na nieruchomości organizacjom powiązanym z PiS. Poszły na to...
Pomijając, że większość tych listów to zapewne fake, żeby wzbudzić dyskusję na forum. Jak mnie bawią komentarze pań na FB, piszących o tym, że "świetlica to nie przechowalnia" i niech babcia zajmie się dzieckiem sama, bo mamusia ma prawo do tego, żeby odpocząć. No oczywiście, że ma prawo. Za to małe dziecko tego prawa nie ma i powinno siedzieć w szkole najlepiej od 7 do 19, żeby mama z tatą mieli czas na łażenie po mieście, picie kawki, zakupy, rozrywki itp.
Zastanawiam się tylko po co tacy ludzie decydują się na dziecko. Dla mnie to jest niezrozumiałe co odpier... wielu współczesnych rodziców i jeszcze publicznie pisze, że to w sumie spoko. Skoro masz dziecko logicznym jest, że musisz zrezygnować dla niego z wielu rozrywek oraz przyjemności. No niestety tak to już wygląda. Decydujesz się na nie dobrowolnie, a potem chcesz, żeby to szkoła, babcia i inni wychowali je za Ciebie. Do tego pozujesz na męczennika, bo o 16 po pracy musisz odebrać SWOJE WŁASNE DZIECKO ze szkoły, zamiast iść na piwo z ziomkiem albo kawę z psiapsi. Mam jedną radę, nie decyduj się na to dziecko i wtedy będziesz mógł w każdy dzień po pracy spotykać się z kolegami/koleżankami oraz chodzić po galerii do woli.
#gownowpis #madka #bekazpodludzi #dzieci #szkola
Przeciez to typowy temat pod inby w komentarzach i generowanie wyswietlen na stronie...
Nie zmienia to faktu, ze bycie rodzicem to wielkie wyzwanie i nikt nie jest w stanie zrobic to wszystko samodzielnie...
Inna jest tez sprawa, ze bardzo duzo ludzi chce miec jednoczesnie ciasto i zjesc ciastko- nie w mysl im pojscie na kompromisy...
Dziecko to nie jest piesek, ze wystarczy 2-3 dziennie wyjsc na spacer( nawet taki krotki typu 15-20 minut na siku i kupe) i dac jesc...
A duzo ludzi tak wlasnie chce, zeby bylo
@Lukato problemy wspolczesnego swiata ktore sami sobie stworzyliscie tak zwanym dzieciocentryzmem. Sami narzuciliscie sobie ze dzieciak jest tak w k⁎⁎we niesamodzielny ze niedlugo do 10 roku zycia bedziecie z nim przechodzic za raczke przez pasy prowadzac do szkoly. W sumie to tak juz chyba jest xD tymczasem jeszcze 15-20 lat temu dzieciaki w tym wieku zajmowaly sie same soba albo pomagaly rodzicom w codziennych obowiazkach. I co bylo chujowo? Ilu z was zginelo pod kolami samochodow? Ilu sie utopilo? Ilu wpadlo w narkotyki, alkoholizm, przetepczosc? Ilu nie skonczylo szkoly i jest teraz bezronotnymi/bezdomnymi? Mniej czy wiecej niz teraz??
Zaloguj się aby komentować
"Prawdziwy polak" okazuje swoją wyższość intelektualną imigrantowi z Ukrainy
https://twitter.com/OmzRi/status/1701213289995293132
#bekazpodludzi #kryminalne #polska #ukraina

K⁎⁎wa, jakie robactwo. Gardzę tym dresiarskim syfem z całego serca i serce mnie boli, jak słyszę o "niskiej szkodliwości" i innych pierdołach, żeby tylko niebezpiecznego patusa broń Boże nie ukarać i przykrości mu nie zrobić.
Dobrze że sprawa się zrobiła medialna, są szanse że c⁎⁎j się nie wywinie. Bo jak policji się zechce, to w pół godziny go znajdą.
Zaloguj się aby komentować
#polska #wiadomoscipolska W Pucku stabilnie #p0lka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Moja szczera reakcja na pierwszą połowę
#mecz #reprezentacja #pilkanozna #heheszki #bekazpodludzi #cotusieodpierdala

Zaloguj się aby komentować
J⁎⁎ać gwałcicieli, nie ważne z jakich grup społecznych.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #grafika #gwalt #bekazpodludzi #statystyka

Zaloguj się aby komentować
Hardcorowe zdanie - zgadzacie sie?
#przegryw #polska #heheszki #bekazpisu #takaprawda #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować

Bardzo dobra biografia byłego premiera Ukrainy (w latach 2014-2016), Arsenija Jaceniuka, który od finansisty i współpracy z NBU poszedł po władzę po trupach... Omawiany jest też wątek kryminalny oraz utracenia Krymu przez Ukraine w 2014 roku, w którym Jaceniuk przez niekompetencję pomógł rosji!...
Typowy wyborca pisu PATRIOTA jest typowy
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazpisu #gownowpis #polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Kolejni polscy Polacy zapragnęli być popularni i rozpoznawalni na ulicach, więc zróbmy im reklamę.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce akcji nieznane, ale podobno nadal czekają pod sklepem...
#polska #bekazpodludzi #patologia #ukraina
@Magnetar_Mike Różnica jest taka, że Francuzi czy Niemcy nie wyjeżdżają masowo do pracy za granicę jak Polacy, więc u nich taki tok myślenia można jeszcze jakoś zrozumieć. Oczywiście jest to prymitywne, ale w jakiś tam sposób zgodne z podstawową logiką, bo to "na nich pracują", a nie oni masowo wyjeżdżają do pracy.
Natomiast w przypadku Polski, Polacy sami masowo jeżdżą za granicę do pracy i to w większości takiej mało inteligenckiej łagodnie rzecz ujmując. Sami masowo emigrują na zachód. W samych Niemczech masz 1.5 miliona Polaków , ponad 1 milion (przed Brexitem nawet 2 mln.) w UK, około 1 mln we Francji itp. I bardzo często Ci sami ludzie, którzy masowo prują do Niemiec, Anglii, Holandii zbierać ogórki, wyzywają Ukraińców, że Ci de facto robią to samo i przyjeżdżają do Polski w celu poszukiwania lepszego życia, tak samo jak oni. I jeszcze czują się od nich lepsi, bo Ukrainiec robol zbiera u nas truskawki albo wykłada towar w Biedronce, a jaśnie pan w 15-letnim BMW na wakacjach w Polsce, za 2-tygodnie będzie robił dokładnie to samo, tyle że np. w Niemczech XD
To jest hipokryzja level hard, dlatego biorąc pod uwagę ilu Polaków jest na emigracji i wyjeżdża do pracy za granicę oraz jakie profesje tam wykonuje, hasło"Polska dla Polaków" jest to znacznie bardziej komiczne a zarazem żałosne, niż gdy takie coś krzyczą np. Francuzi.
No ale co się dziwisz? Przechlani pato-robole, mający około 50 lat, po wielu latach kopania dołów warci są na rynku pracy tyle co 18-letni Ukrainiec bez szkoły i znajomości polskiego xD Chcą się spokojnie napić wódeczki po tym jak szef tyrał ich przez cały dzień, a tu nagle usłyszeli Ukraińca. W prostym robolskim mózgu zaszedł proces myślowy, że konkurencja i wróg, więc musieli się wyżyć. Tfu, na takich kmiotów
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego ludzie na hejto nie umieją czytać ze zrozumieniem?
#hejto #pytanie #pytaniezdupy #nocnazmiana #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Każdy Ukrainiec który czci Banderę, mimo tego że istnieli nawet tacy "polonofilni niepodległościowcy" jak Sztendera, to albo debil albo cham albo ignorant.
#bandera #historia #sztendera #upa #bekazpodludzi #ukraina #polska #trudnepytania #dyskusja #antypolonizm

Zaloguj się aby komentować
Chyba przelew 500+ się spóźnił i Sebixy nie mogą już wytrzymać z własnymi bombelkami. Wiarę w ludzi przywraca fakt, że w komentarzach każdy miał bekę z głąba myślącego, że o rozpoczęciu roku szkolnego decydują nauczyciele
#bekazpodludzi #patologia #gownowpis #heheszki

@Lukato Ja tu widzę, że typ porusza dwie osobne kwestie: 1. dlaczego rozpoczęcie nie było w piątek, 2. dlaczego nauczyciele nie potrafią od razu ułożyć całego planu. Nie wiem jak tu można wyczytać, że niby myśli, że o rozpoczęciu roku szkolnego decydują nauczyciele. Chyba to nie on jest tu głąbem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jakly Pytanie czy w tym roku nauczyciele znowu nie dali rady ułożyć planu, nie podając żadnej konkretnej sytuacji w której rzekomo nie ułożyli kiedyś i dziś, w ogóle nie sugeruje kto jest winny opóźnionia rozpoczęcia roku szkolnego XD
Swoją drogą fenomenem jest to, że wielu rodziców nie potrafi wytrzymać z WŁASNYM dzieckiem 2-3 dni dłużej w domu, tylko za wszelką cenę chce je wypchnąć do szkoły. Natomiast od obcych wymaga się, żeby tolerowali jak bombelek zachowuje się jak opętany w restauracji, galerii handlowej, supermarkecie itp. A jak jakiś belfer zwróci uwagę i napisze maila, że bombelek się źle zachowuje to już w ogóle obraza majestatu. A jednocześnie z tym samym, SWOIM bombelkiem nie jesteś w stanie wytrzymać w domu i jak najszybciej chcesz go wypchnąć.
BTW, cieszę się, że nie pracuje jako nauczyciel, bo patrząc na zachowania w miejscach jak galeria czy restauracja, to współcześni rodzice są chyba gorsi od tych rozwydrzonych bombelków.
Pytanie czy w tym roku nauczyciele znowu nie dali rady ułożyć planu, nie podając żadnej konkretnej sytuacji w której rzekomo nie ułożyli kiedyś i dziś, w ogóle nie sugeruje kto jest winny opóźnionia rozpoczęcia roku szkolnego XD
Co ty ćpiesz? XD Co ma piernik do wiatraka? I po cholerę podawać jakieś "konkretne sytuacje" czegoś, co dzieje się co rok chyba w każdej szkole? XD
Zaloguj się aby komentować

Wicepremier Bawarii oskarżany o antysemityzm. Hubert Aiwanger, obecny minister gospodarki Bawarii, w 1988 roku został przyłapany w gimnazjum z ulotkami antysemickim schowanymi w jego plecaku. Skandal wybuchł na pięć tygodni przed wyborami. Autor ulotek rozpisał „konkurs” na największego zdrajcę...