Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Kiedy jesteś chorym z nienawiści antypisowcem i masz dziecko...
Kolejne dno głupoty przebite
https://twitter.com/KuraginAnatol/status/1707057290363191397?t=3pFvOnQB0At2F8m2AFtqfg&s=19
#polityka #bekazlewactwa #heheszki #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Kto kurwi na Ukraińców i Arabów w Uberze, ten dawno z Polakiem nie jechał XD
#uber #takaprawda #oswiadczenie #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Dla przeciętnego Polaka bardziej liczą się takie tematy jak: aborcja, związki LGBT, co zrobił ksiądz w Gminie Pizdzichów na Podkarpaciu, aniżeli ich ekonomiczny byt.
Poziom dyskusji w tych wyborach jest na tak żenująco niskim poziomie, że chyba nigdy tak nie było. Po prostu jeden wielki burdel.
Z jednej strony mamy PiS, odpowiedzialny za inflację, niezliczoną ilość afer i nepotyzm. Rzygać się chce żyjąc pod rządami karakana, które zaprowadzą nas do skrajnego ubóstwa.
Z drugiej strony mamy największego populistę III RP, który obiecałby psu, że dorwie kota, a kotu, że obroni go przed psem. W dodatku program wyborczy w 100 % oparty na socjalnym rozdawnictwie, jakiego jeszcze nie było, a to duże osiągnięcie.
Są jeszcze Trzecia Droga i Konfederacja, które mają zerowe szanse na wynik +12 %, a jak im zaczęło rosnąć w sondażach, to na obie partie przeprowadzono zmasowany atak. Na Trzecią Drogę wtedy, kiedy przez moment zagrażała Tuskowi, na Konfederację cały czas ostry hejt. Obie partie mają swoje minusy, ale obie nie rządziły i nie mają na swoim pokładzie SBków i wypalonych polityków.
Polaku i tak wybierze swojego Pana, który mu najwięcej naobieca. Bo Polak musi coś DOSTAĆ. Rząd musi coś DAĆ. I tak będziemy się bujać i bujać, dopóki pokolenia lat 50,60,70 będą decydować o losach tego kraju.
#polityka #wybory #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpodludzi #zalesie #inflacja #gospodarka
Zaloguj się aby komentować
Czyli jednak poprzedni to był tylko dowcip xD jako pierwsi pokazali program i jednocześnie pokażą jako ostatni xD
Edit: w sumie i tak dobrze, że nie na tiktoku xD
#polityka #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpodludzi #konfederacja

Zaloguj się aby komentować
Miałem w obecnej firmie szefa, który jeszcze zanim nie został to już był je⁎⁎⁎ym debilem. Pech chciał że mój dział włączyli do jego i zaczęło się oczywiście eldorado głupoty, mobbingu i faworyzowania nierobów, z równoczesnym zrzucaniem ich zadan na mój były dział. Męczyłem się tak blisko półtora roku i udało mi się zmienić zespół na nieporównywalnie lepszy.
Z typowych idiotyzmow jakie przedstawiał ten typ z 10 letnim doświadczeniem:
- nie widział co to boxplot czy histogram
- nie miał pojęcia o statystyce (podstawa mojej pracy)
- miał swoich faworytów, którzy mogli go orzygac a on by się cieszył, podczas gdy my pracując ciężko non stop dostawaliśmy zjebe, że nic nie robimy
- wszelkie problemy z maszynami zrzucał na przypadek i winę operatora, gdzie niepisany standard mówi, że nic nie jest wina operatora (chyba, że zrobi to celowo)
- ignorował uwagi specjalistów, wolał słuchać ludzi zaraz po studiach, którzy wchodzili mu w d⁎⁎ę aż po dwunastnicę.
Ogólnie typa wszyscy nienawidzą, bo każdemu robi problem, każdemu działowi, każdemu specjaliście, nawet działowi relokacji xD
Przykłady mogę mnożyć, ale do sedna. Ostatnio miałem wiele rozmów kwalifikacyjnych i zostałem zapytany czy może był moim szefem. Serce mi stanęło, bo jeśli przekazał info na mój temat (a robił to nie raz i mamy na to dowody xD) innym firmom no to elo, wprost więc powiedziałem, że znam, ale jeśli go o mnie zapytają to możemy teraz zakończyć rozmowę, bo mamy raczej trudna relację. Typ się tylko zaśmiał mówiąc, że też go zna i żaden problem wyraźnie sugerując, że doskonale wie jakim on jest kretynem xD
W sumie od tego idioty zwolniło się jakieś 8 osób w 3 miesiące xD
#pracbaza #bekazpodludzi
@maximilianan zazwyczaj szefami/CEO/kierownikami jakkolwiek to nazwiesz zostają nie ludzie z kompetencjami a ci najgłośniejsi i ze spustem do chlania z resztą zarządu, przecież to wiadomo nie od wczoraj. Dlatego oprócz umiejętności twardych mega ważne są skille miękkie, bo za twarde dostaniesz szacunek współpracowników a za miękkie awanse. Możesz być najlepszym wymiataczem w swojej branży, ale jak nie wiesz z kim pić to będziesz wyrobnikiem pod jakimś totalnym dzbanem.
Zaloguj się aby komentować
No kto by się spodziewał.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
Śmieszne w tym wszystkim jest to, że z tej rzeczniczki SG robi się jakąś bohaterkę i daje nagrody, a to jedynie rzeczniczka, jej rola to tylko gadanie o tym jak wspaniała jest Straż Graniczna, od brudnej roboty są inni.
A gen. Skrzypczaka się szpieguje, a to człowiek, który dowodził międzynarodową armią w Iraku, w której byli oczywiście Polacy.
Jeszcze inna sprawa to bezmyślne zaufanie do straży granicznej. Policja co chwilę kogoś tłucze, morduje, a nagrania znikają, ale straż graniczna na pewno jest inna, tam sama elita poszła pracować
#polityka #bekazpodludzi

No dają jej nagrody, ale co w tym dziwnego, skoro stałą się twarzą całej tej wielkiej sprawy. Dla widowni to symbolika bez względu na to, jak widownia sama to działanie ocenia. Masz przykład na sobie- zdajesz sobie sprawę z tego, że w oku kamer powinno się stawiać chłopa co tam gdzieś po lesie stoi i nawet mogłeś wrzucić zdjęcie jednego z nich, bo są ich tysiące. A jednak wstawiłeś zdjęcie Pani rzecznik. Dlaczego?
Zaloguj się aby komentować
Chodzę do kościoła i identyfikuje się jako wierzący w Boga, ale to co odpierdalają księża wzbudza we mnie uśmiech politowania i zarazem obrzydzenie. Kościół rozwala się sam i nie trzeba do tego żadnego lewactwa, komuny czy jakiegoś tam innego zewnętrznego wroga, przed którym ostrzegali mnie dziadkowie czy rodzice.
Najpierw ci będą z ambony gadać jak masz żyć, a potem odpierdalają takie akcje że im męska d⁎⁎⁎ka w pokoju traci przytomność z przeorania odbytu xD ja pi⁎⁎⁎⁎le.
Sodoma i gomora.
#kosciol #bekazpodludzi #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy ja dobrze kumam? Troje dorosłych osób w sile wieku, w ogóle nie pracuje ani nie próbuje znaleźć pracy przy 4 % bezrobociu, nie płacili czynszu ani rachunków przez dłuższy czas i jeszcze polecieli do mediów spłakać się, że eksmtiują ich teraz do kontenera? XD
O c⁎⁎j, mam wrażenie, że obecne społeczeństwo już nie tylko zatraciło pojęcia takie jak godność czy honor, ale wręcz instynkt samozachowawczy. Niby co, mamy im współczuć, że naciągali kogoś na grube pieniądze przez długi czas, nie pracowali, a teraz jeszcze zasłaniają się dziećmi i pieskami??? Fakt, dzieci i pieski już dawno powinno się odebrać z tego domu i wysłać do bezpiecznego oraz ciepłego ośrodka i schroniska.
A złote trio niech ruszy się do miejsce potocznie nazywanego pracą albo żyje w tym kontenerze, skoro uważają, że np. praca w Lidlu czy Biedronce jest hańbą dla tak światłych i wykształconych osób jak oni.
https://tulegnica.pl/artykul/komornik-eksmituje-matke/1478532
#gownowpis #patologia #patologiazmiasta #bekazpodludzi #madka
Zaloguj się aby komentować
nic dziwnego, że #film otrzymał tak wysokie noty od krytyków z filmweb.ua
nawet libido mu spadło poniżej ziobry XD
#bekazpodludzi #polityka #bekazPO #putinowskapolska
Zaloguj się aby komentować
Na takie rozwiązania to chyba tylko k*rwa incele z konfederosji mogli wpaść.
#polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi

@pozdrawiam_was_ciule Przecież to ma sens.
1. Facet dobrze zarabia, ale nie ma go w domu a lasce chce się r⁎⁎⁎ać więc znajduje sobie nowego więc bierze rozwód z jego winą bo słabe pożycie i cyk alimenty i można się r⁎⁎⁎ać z innymi chłopami.
2 i 3 ciężko ocenić na podstawie jednego zdania.
4. Jeśli chodzi o dziecko z innym facet gdy ma się męża to tak kara się należy.
5. Tu pewnie chodzi o budżet państwa. Karyna się wyskacze na Mokebe to czemu ma mieć możliwość ciągnąć socjale na dziecko.
Zaloguj się aby komentować
KO chce podwyższenia kwoty wolnej do 60 tys. Jakiś czas temu było głosowanie w Sejmie nad podwyższeniem kwoty wolnej.
- Jak pani głosowała?
- Nie pamiętam.
- Ja pani przypomnę: przeciwko
https://twitter.com/RozeckaPL/status/1703472944603607550
#polityka #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cicho siedział, ale w końcu wylazł z nory i wiedziałem, że można na typa liczyć.
W tę sobotę odbył się kongres założycielski Fundacji Patriarchat, która to kobiety traktuje jak dobytek. Oczywiście JKM się pojawił.
Kuce, tego chcecie dla matek, żon, dziewczyn itd.?
To jest to przewracanie stoliczka i ta wolność?
#konfederacja #bekazpodludzi
@jiim Sam jesteś podludź. Wiadomo nie od dziś że Kurwin Bzikke to kret na ubeckim żołdzie którego głównym zadaniem jest by jakakolwiek realna opozycja antysocjalistyczna nigdy nie stała się istotną siłą w Polskim życiu politycznym. Odegrał swoją rolę w upierdoleniu lustracji i rządu Olszewskiego i kompromitował przez lata prawicę. Robi to dalej. Tylko że wytłumaczyć to niektórym - w tym tej głupszej części wyborców prawicy podobnie jak wam normikom jest za trudno.
Że jestem szurem i bredzę ? To powiedz mi z łaski swojej czyja jeszcze matka przekazała ponad milionowy majątek zgromadzony w czasach PRL swoim dzieciom ? "Odziedziczył grunta warte ponad milion po upadku PRL",dobre sobie - biedniejszych PRLowska komuna "rozkułaczyła".
Zaloguj się aby komentować
Najkrócej ujmę to tak, pedalarza popierdoliło XD
https://youtu.be/sRP7tT_Z0bw?si=kZ-8oKdAqqzofSzH
#motoryzacja #gownowpis #bekazpodludzi #patologia #patologiazewsi
Zaloguj się aby komentować
Niestety, jak można dowiedzieć się z artykułu za X lat będzie na Ziemi gorąco, więc się nie opłaca potomstwa płodzić...
Propaganda klimatyczna działa...przynajmniej na fajnop0laków
#heheszki #bekazlewactwa #ekooszolomy #bekazpodludzi

Szczerze to średnio mnie interesuje czy za X lat będzie ciepło czy zimno, ale wiem jedno. Na dzieci powinny decydować się osoby, które posiadają odpowiednie środki i zabezpieczenie finansowe oraz są w stanie zapewnić mu jakąś ciekawszą przyszłość, niż powiedzieć w wieku 18 lat, że musi dawać już sobie radę samemu. Tylko wtedy posiadanie dziecka może mieć jakiś większy sens. Inaczej powołujemy do życia kolejnego niewolnika, który za 20-25 lat będzie dymał w fabryce smrodu za minimalną, albo klepał tabelki w korpo za niewiele więcej, żeby móc opłacić rachunki, kredyt i przeżyć od 1 do 1.
Zaloguj się aby komentować
Gdyby współcześni naziści byli inteligentni to przestaliby się nazywać nazistami, odrzuciliby nazistowską symbolikę, skończyli z negowaniem holocaustu i złagodziliby przekaz. Wtedy mało kto by się nie zorientował, że nimi rzeczywiście są i mieliby szanse na ponowne przejęcie władzy. Na szczęście są na to za głupi i większość z nich to prymitywy.
#nazizm #polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi #przemyslenia

@Al-3_x A teraz zastanów się nad amerykańskimi Demokratami.
Hillary Clinton w zamkniętym przemówieniu do sponsorów jej kampanii wyborczej powiedziała, że ma poglądy publiczne i prywatne i że one nie są zgodne. ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Joe Biden gdy był senatorem ze stanu Delaware narzekał, że w lokalnych sklepach nie może dogadać się po angielsku, bo tylu jest imigrantów z Indii nie znających języka. Joe Biden był łaskaw przejęzyczyć się, że "biedne dzieci są tak samo zdolne jak białe dzieci".
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli dalej uważasz, że naziści są mało inteligentni i z tego powodu nie doszli do władzy, to śmiało, myśl tak dalej...
Zaloguj się aby komentować