Wszedłem z ciekawości na #wykop i muszę powiedzieć że to jest przerażające jak idioci z konfederosji zinfiltrowali ten portal.
Jak się widzi jak są aktywni to można pomyśleć że oni stanowią poważną część społeczeństwa. A ostatecznie to jest 6% tych co głosowali, więc jakiś ułamek.
Przerażające jest to jak sobie pomyślisz jak zaangażowani oni muszą być w kreowanie tej rzeczywistości że oni są liczącą się siłą społeczną.
Wykop powinno się zaorać, ale z drugiej strony to gówno prawdopodobnie przyjedzie wtedy tutaj obrzydzać ludziom życie.
#wybory #bekazpodludzi #hatfu














