To Niemcy zbudowali dlatego ja proponuję, żebyśmy teraz to uruchomili na nowo i wysyłali sami.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi

To Niemcy zbudowali dlatego ja proponuję, żebyśmy teraz to uruchomili na nowo i wysyłali sami.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować