Zastanawia mnie ile jeszcze dni mu zostało na tym portalu? nie żeby pisowsko-kacapski trolling był kiedykolwiek jakościowy, ale tutaj poziom jest już na etapie wiercenia w dnie
#bekazpodludzi #polityka

Zastanawia mnie ile jeszcze dni mu zostało na tym portalu? nie żeby pisowsko-kacapski trolling był kiedykolwiek jakościowy, ale tutaj poziom jest już na etapie wiercenia w dnie
#bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować