Ja się zastanawiam jak to jest, że ta importowana PiSowiecka prostytutka Perejra wciąż posługuje się znakiem handlowym i kontem na X nie należącym do niego.
No i niech se pisze, każdy wpis to bezpodstawne wykorzystanie profilu, dodatkowo do reklamy konkurencji więc co najmniej sowicie za to zapłaci, a być może coś więcej.