No i za⁎⁎⁎⁎ście
Tylko gol dla Ghany by był lepszym wynikiem
#pilkanozna

No i za⁎⁎⁎⁎ście
Tylko gol dla Ghany by był lepszym wynikiem
#pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Niespodzianaka!
#worldcup2026 #fifa2026 #mistrzostwaswiata2026 #pilkanozna #sport #usa #meksyk #kanada #mundial26 #ghana #anglia #mundial #mundial2026

Zaloguj się aby komentować
Tyle dobrego z dnia, że pobiegałem.
Byłem na jakiejś imprezie dla dzieci bo córka chodzi na zajęcia taneczne. Takiego rozpizdziaju organizacyjnego dawno nie widziałem. Miała tańczyć z grupą o 18¹⁰ a tańczyła dopiero o 19⁰⁰. Od 17⁴⁰ staliśmy z innymi rodzicami jak te debile pod sceną bo nie wiadomo było kto, gdzie, kiedy i jak przejmuje dzieci.
Do tego nie było płatności kartą i dzieciaki zawiedzione bo atrakcji tylko tyle co na bilecie (po razie na dmuchańcach i po tatuażu wodnym).
#galaretkanomore
Zjedzone: 2 950 kcal
Spalone: 3 850 kcal
Kroki: 21 000
Trening: push na siłowni (odpuściłem brzuch bo chciałem zobaczyć żonę zanim wyjdzie do pracy i chociaż jeszcze te 10 minut pogadać; ogólnie dzisiaj trening dobry, mocny ale zostawiałem tak realnie to 1 powtórzenie w zapasie bo wiedziałem, że dzień będzie stresowo obciążający)
Bieg: 10 km
#chlopskadyscyplina
#dobrenawyki
Kusi mnie jeszcze przed wyjazdem w przyszłym tygodniu może jakaś nocna setka na rowerze po Borach Tucholskich, ale chyba nie upchnę bo wesele (blech) w weekend.
Coś jeszcze zjem ale z deficytem ±300 kcal dzisiaj.
#adelbertthemighty
Zaloguj się aby komentować
Zebrałem te serca golemów i teraz idę do Demona Xardasa i nic, nie moge z nim żadnej interakcji rozpocząć, pogadać ani nic. GG
#gothicremake
Czekam na patchyk, co innego pozostaje

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mówię tu ściśle o okresie, gdy Neltharion pełnił funkcję Strażnika Ziemi. Jego późniejsza transformacja w Deathwinga to nie nagłe wydarzenie, lecz powolna, wymuszona degradacja psychiczna. Został obarczony najważniejszą sferą wpływów – ziemią, która służyła jako więzienie dla Starych Bogów – i pozostawiony sam sobie. Tytani, rzekomi "Wielcy Architekci Porządku", popełnili fundamentalny błąd w sztuce: efektywnie uczynili z Nelthariona pojedynczy filar nośny całego systemu. Keepers byli wadliwymi automatami, które i tak po kolei upadały. W efekcie Neltharion stał się jedynym gwarantem bezpieczeństwa, de facto naczelnym klawiszem w...
Kolejny nieco inny stadion. Te "dziury" w trybunach mnie fascynują.
Go Ghana, Go, Go, Go!!!
#pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Jezu ale nuda
#mundial #mistrzostwaswiata
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Różnica pomiędzy córunią a bękartem diabła synem.
- córeczka lvl 5 tatusiu kocham cię laurki mi porobiła, przytuliła mnie dbała dziś o mnie, jak tu nie kochać takiego gizda.
#rodzicielstwo
Ciesz się póki małe. Ja mam te laurki poodkładane wszystkie i chlipnę do nich czasem, co jest umiarkowaną reakcją, bo jakbyś zobaczył jaką moja piętnastolatka marianę odj€bała w tym roku, to trzeba gorzko zapłakać, a nie chlipnąć.
Starsza, taka zarobiona w kołchozie, że nawet nie zadzwoniła. Idę se popatrzeć znowu na te stare laurki.
Zaloguj się aby komentować
118 999 860 - 200 = 118 999 660
Bojler sam się nie zrobi
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Piękna opalenizna rowerowa, dłonie jak u młynarza xD
Tak, smarowałem ręce 30-ką przed wyjazdem
#gownowpis #niewiemjaktootagowac

Zaloguj się aby komentować
Jak ja lubię drużyny, które z pozoru uchodzą za słabsze, a ucierają nosa tym lepszym na mundialu
Fajnie jak wygrywają, bo zaraz sensacja, czarny koń lub takie tam, ale dużo kiedy strzelą choć jedną bramkę mimo przegranej...
#worldcup2026 #fifa2026 #mistrzostwaswiata2026 #pilkanozna #sport #usa #meksyk #kanada #mundial26 #ghana #anglia #mundial #mundial2026

Zaloguj się aby komentować
Padam na ryj. A jeszcze roluje z drugiej na pierwsza zmiane. Uwielbiam to. Powoli zaczynam szukac alternatyw. @dradrian_zwierachs mnie fascynuje swoimi zajeciami. Moze by tak kupic pług? #cybulionjestszalony

Zaloguj się aby komentować
Iron Maiden w orkiestrowym wydaniu
#ironmaiden #thetrooper #orquestra #orchestral #musicaclassica #musicaerudita #rock #music #rockandroll #classicrock #musical #heavymetal #muzyka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#alkohol #cydr zawiera siarczyny. naszło mnie dzisiaj...
w tej cenie za litr żałuję, że to nie był Atak Chmielu

Zaloguj się aby komentować
Kurdex, upały upałami, ale muszę z przykrością przyznać, że znowu mamy do czynienia ze śmierdzielami
Już nie wchodzę na temat wielodniowych przepoconych ubrań...
Zdarzyło wam się może kiedyś komuś taktownie (lub nie, ale zdarzyło się
#lato #lato2026 #upaly #niebadzsmierdzielem #rozkminy #antyperspirant #dezodorant #pot #czystosc #higiena


Jako osoba która naturalnie, ze względu na nadwagę, się poci w nadmiarze jak najbardziej rozumiem i żadne Bortnikofy czy inne Primy i Ensar Oudy nie przykryją tego smrodu, higienę trzymam w ryzach. Ale antyperspirant niekoniecznie pomoże, lepszy jest moim zdaniem ałun potasowy który przeciwdziala rozrostowi kolonii bakterii przeżerajacych pot w gówno. No nie ma opcji, przy 40 stopniach spoci się największe chucherko, trzeba to tylko ogarnąć.

Jedna z niewielu rzeczy która mi się w genach udała to to że na tle najbliższych mam słabszy węch (a za to nadwrażliwość na dźwięki). Testowane na konkretnym żulu, druga osoba prawie się pozygała a ja miałem odczucia w stylu "śmierdzi ale da się wytrzymac bez problemu". Rzadko kiedy czuję kogokolwiek gdziekolwiek, za⁎⁎⁎⁎sty skill. Za to psiuknieciu mnie jakimikolwiek perfumami powoduje u mnie kaszel.
Także taki reminder - węch tak samo jak słuch i wzrok, ktoś moze miec w normie lub poza norma w obu kierunkach.
Jak ktoś ma pecha, jak jedna z moich najbliższych osób ale inna niż ta od testowania żula to czuję zapachy ludzi którzy inni nie czują i warto być tego świadomym, że nie koniecznie wszyscy wokół się nie myją, co bardziej że z moim węchem cos jest nie tak.
Zaloguj się aby komentować
Chciałem odnaleźć odpowiedzi i sens życia.
Pojechałem na ajahuske...
Trzy dni bez telefonu, trzy dni wpierdzielania warzyw z warzywami bez soli, siedzenia na d⁎⁎ie i gadania o pierdolach. Spania na podłodze.
I nie działa na mnie. Nie warto było. Zero efektu. No, raz straciłem przytomność w kiblu.
No ale trochę odpoczalem. Powrót do rzeczywistości bolesny i wystarczyło pół dnia żeby wkurw na wszystko wrócił
#zalesie
Zaloguj się aby komentować
#hejto #moderacja #pytanie
czy to tylko u mnie, czy dzwoneczek z powiadomieniami się nie rozwija po jego kliknięciu?
@tomwolf jest tak, że mam revanced i coś się zjebało i muszę poczekać od 30 sekund do minuty, pewnie tyle ile były reklamy, aż mi kółko przestanie się kręcić i film włączy i... To było to czego potrzebowałem. Oglądam mniej i tylko filmy, które naprawdę chcę obejrzeć. Nie zmieniam tego.
Więc postanowiłem, że tak będzie na portalu.
Pozdrawiam
#nowywlascicielhejto
Zaloguj się aby komentować