Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
119 005 582 - 280 = 119 005 302
Na ochłodę zimny twaróg + orzechy z miodem
#pletwalztwarogu
Zaloguj się aby komentować
pisowcy w pigułce - każda decyzja pisowskiego prezydenta jest dobra niezależnie co oznacza
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
pisowcom już peron odjeżdża całkowicie
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Raj na ziemi nie istn....
#oporniknadzialce #chlopakizdzialeczek #przekaski #bob #ogorkimalosolne #faruki #relaks


Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Kojarzycie tę scenę z Ricka i Mortiego gdy oglądali między wymiarową kablówkę i leciał trailer filmu Dwóch Braci? Bracia w filmie mieli srogo przejebane, wszystko co najgorsze ich tam spotykało, mordercze koty, inwazja obcych, meksykanów, starych bab, a nawet upadek księżyca na ziemię, prosto na ich łby? No po prostu genialne kino akcji xD
I wiecie co? Taki film istnieje naprawdę nosi nazwę Maszyna do zabijania i można go obejrzeć na netflixie. Polecam gorąco, dawno się tak nie ubawiłem na filmie xD Chłop ma tam tak srogo przejebane, że czekałem już tylko na ten spadający księżyc xDDD
Naprawdę wyborne kino akcji. Polecam na odmóżdżenie, bo ten film jest tak głupi, że aż fajny xD
10/10
https://www.youtube.com/watch?v=nR0_YGg991s
#film #netlifix #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Podsumowanie remontu kuchni.
Poprzedni wpis: https://www.hejto.pl/wpis/chyba-mamy-to-drodzy-panstwo-star-struck-co-sie-dzialo-ostatnio-znajdziecie-pod-
Cześć! Postanowiłem zakończyć temat remontu podsumowaniem kosztów. Ale zanim ono samo, to rant na fachowców.
No ja pierdzielę, w Polsce jak zamawiasz fachowca do usługi to musisz się znać na jego robocie lepiej od niego. Co z tego, że przyjedzie Ci gość co podobno 20 lat składa takie kuchnie jak trzeba mu wisieć nad głową bo inaczej odwali popelinę.
Poprosiłem o wycięcie otworów pod wszystkie gniazdka i puszki. "Tak tak, wytniemy". Wracam pół godziny później i widzę, że 3 szafki już wiszą, a wśród nich jedna narożna bez wyciętego otworu.
Z trzy razy tłumaczyłem im, jak mają wyciąć płytę przyblatową, bo chciałem w jednym kawałku mieć kształt odwróconej L pod oknem. Cały pierwszy dzień mi mówili, że nie zrobią tego tylko potną na kawałki po 60cm. Dopiero jak powiedziałem, że ja takiego badziewia nie chce mieć montowanego i że to jest kształt L a nie U to jakoś dotarło do tych łbów.
Otwory pod dwie puszki w płycie przesunięte o centymetr, więc jedno gniazdko było problematyczne do wstawienia.
Gdybym wiedział, ile stresu i wkurzenia wygenerują te 2 dni to jednak sam bym ryzykował kupienie frezarki i robienie łączeń rzymskich. Może wyszłoby gorzej, ale dużo taniej.
A co do kosztów, to przechodzę do mięsa.
Dla tych, co ominęli poprzednie wpisy:
Podłogę kładłem z żoną i kumplami
Ściany robiłem z żoną i kumplami
Jesteśmy amatorami i nie znamy się na tym
Główne źródło wiedzy to Mario Budowlaniec i inne internety
Narzędzia miałem od kumpli więc ten koszt również zerowy
Koszty w PLN:
Meble kuchenne z transportem - 17447
Płytki z transportem (dowóz do klatki, wniesienie do mieszkania samemu) - 1298,52
Agd z transportem - 4460,99
Montaż mebli - 4200
Mnóstwo różności z Castoramy i Leroya typu farby, kleje, mieszadła, dłuta, gniazdka, puszki, silikony, złączki, przewody wodne itp - 2759,72
Suma wyszła 30 166,23 PLN.
Na zdjęciu efekt po wyjściu monterów mebli, jeszcze przed zalozeniem reszty gniazdek.
Dzisiaj już tak sterylnie nie jest
Dla porównania wrzucam zdjęcie tego, jak kuchnia wyglądała przez ostatnie zapewne 20 lat
#remontujzhejto #remont #gsautorsko #zwykłeŻyćko


Z tymi meblami to jaki absurd jeśli chodzę o cenę, sam robiłem kuchnie niedawno to wiem.
Żeby to byli stolarze a to zwykli płyciarze w większości przypadków xD Gratki i teraz można się cieszyć, kuchnia to najgorsze do remontownia zaraz po łazience więc ile tego drugiego nie masz do roboty to chillera xD
Ło panie kto paniu to tak... Pięknie zrobił 💪. Brawo wy!!! Du it jorself zawsze na proposie 👊. No i jaka różnica. Dzięki takim akcjom człowiek nabiera pewności i wiary w siebie. No i za te parę lat można wnukom opowiadać jak to wszystko powstało. Gratuluję i czekam na następny projekt.
Ja dziś zacząłem nowego klienta. Teren wygląda tragicznie. Ale już za miesiąc lub dwa ...
Zaloguj się aby komentować
Obiecałem różowej wakacje jak w Grecji, to słowa dotrzymam
#wakacje #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czarno to widzę xd
Teraz spotkanie z M
Dopiero pierwsza misja zaliczona - wstęp jest fajnie.
Wystarczy pomyśleć że gra nie jest o Bondzie i lepiej się gra
#tygrysekcontent
#007

Zaloguj się aby komentować
Uwaga zarzucam temat edycji niedzielnej #hejtolineanyway
Co można powiedzieć na spotkaniu rodzinnym ale nie na spotkaniu w pracy?

Zaloguj się aby komentować
Składam zażalenie do #nowywlascicielhejto . Jakiś bot ciągle piorunuje moje wpisy, więc go zablokowałem. Niestety pomimo tego on nadal może to robić i ciągle mnie piorunuje. Na innych to działa, o co chodzi? Hakiery jakieś?
Zaloguj się aby komentować
60 dni bez #marihuana Wczoraj zdałem egzamin na wyższy stopień krav magi. Jutro i we wtorek ostatnie egzaminy na studiach
Bez fajerwerków, chce zapalić ale tego nie zrobie #uzaleznienie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dawno nie bylo to cyk #rozdajo. Produkty zakupione w labuan (malezja) polecaja sie na sprobunek. Nie mam pojecia jak smakuja, mam nadzieje, ze obrzydliwe.
Losowanie trwa do kiedy mi sie przypomni, ze koniec.
Wygrany przez hejto los musi wyslac kod qr do paczkomatu (mala paczka).
Edit: dorzuce jeszcze smieszna herbatke z indonezji.
#glupiehejtozabawy #malezja #podroze #jedzenie

Zaloguj się aby komentować