Zaloguj się aby komentować
Kolejny ciekawy design stadionu w USA
#pilkanozna

@NiebieskiSzpadelNihilizmu znaczy jest otwarty na krótszych bokach. Tak jakby dla specyfiki tego sportu tam się miejsca za bardzo nie sprzedawały. Nie wiem, ciężko to opisać, takie uczucie jakby bramkarz broniący bramki to jednak było ciekawe, a tu dobiegnięcie na pole za bramką plus ew. wykop piłki między wysokie słupki to już takie meh
edit: a jeszcze poprzeczne linie kolejnych dziesiątek jardów tak jakby ustalają geometrię w poprzek boiska...
Zaloguj się aby komentować
A odkad to trenerem USA jest Russell Crowe? #mecz

Zaloguj się aby komentować
Piątkowe dyżury są głupie i trudne. Siedzi czlowiek od 8 a faktycznie robota zaczyna sie ok 19-20. Padam na twarz. Dobrze ze jutro sobota dla mnie wolna. Chociaz i tak czuje ze telefon musialbym zostawic w domu zeby miec ciutke spokoju. To chyba ten moment by sie przebranżowić. #cybulionjestsmutny

Zaloguj się aby komentować
#burza #pogoda #zagan
Taka burza, że aż dwie tęcze wyskoczyły. Ale ochłodzenie w, po tej parówce....

Zaloguj się aby komentować
Ktoś ogląda ISA-Australia? Na c⁎⁎j pokazują tych amerykańskich celebrytów?!?! Nikogo k⁎⁎wa nie znam.
Poza tym Jankesi grają całkiem nieźle.
#pilkanozna

Zaloguj się aby komentować
Byłem świadkiem instant karmy.
Burak w nowiutkim mercedesie wymusił pierwszeństwo na pieszym jadąc w strefie zamieszkania ze zbyt duża prędkością, po czym 3 sekundy później parkując pod sklepem za⁎⁎⁎ał zderzakiem o wysoki krawężnik.
Hehe.
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Trzymajcie się panowie #zdrowiepsychiczne #czerwiec #meskiesprawy
Zaloguj się aby komentować
No to ten, ma być ciepła noc więc zabrałem chlodziarkę z piwem, kielbaski na ognisko i jeszcze jakieś dodatkowe jedzonko. Zostaję do niedzieli
#winiuchowedkuje #wedkarstwo

Zaloguj się aby komentować
W ogrodzie botanicznym we Wrocławiu zaczyna kwitnąć Dziwadlo olbrzymie. Specjalnie na tą okazję Ogród botaniczny prowadzi live na yt do obejrzenia
https://www.youtube.com/watch?v=fVsJIL0nXpU
#ogrodnictwo #rosliny #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #botanika
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#hejtoStats - 📈 najpopularniejsze wpisy z ostatniej doby! (tag do obserwowania/czarnolistowania)
✍️ W ciągu ostatnich 24 godzin na hejto pojawiły się 394 wpisy autorstwa 170 użytkowników (~16/godz). ✍️
💬 Najczęściej komentowanym (49) wpisem jest ten wpis autorstwa @GazelkaFarelka! 💬
🔥 Najszybciej grzmoconym wpisem (~19⚡/godz.️) jest ten wpis od @radziol! 🔥
📣 Najbardziej doceniani autorzy wpisów:
🏆 @100mph • 1 wpis • (202⚡)
🏆 @radziol • 3 wpisy • (263⚡)
🏆 @Mikuuuus • 11 wpisów • (429⚡)
🏆 @mannoroth • 7 wpisów • (243⚡)
🏆 @bojowonastawionaowca • 9 wpisów • (256⚡)
Gratulacje!
📣 Najaktywniejsi autorzy popularnych wpisów:
🏆 @Mikuuuus • 11 wpisów • (429⚡)
🏆 @mannoroth • 7 wpisów • (243⚡)
🏆 @bojowonastawionaowca • 9 wpisów • (256⚡)
🏆 @Half_NEET_Half_Amazing • 10 wpisów • (265⚡)
🏆 @WujekAlien • 8 wpisów • (196⚡)
Gratulacje!
🏷️ Najchętniej grzmocono dziś wpisy w społecznościach Hydepark (3561⚡), Heheszki (648⚡), Dyskusje (357⚡) 🏷️
🏷️ Dzisiejsze wpisy najczęściej tworzono w społecznościach Hydepark (116✍️), Heheszki (15✍️), Dyskusje (12✍️) 🏷️
🔥 Najpopularniejsze społeczności ostatniej doby:
Wojna wna Ukrainie • 3 wpisy • (170⚡)
Heheszki • 15 wpisów • (648⚡)
Wiadomości Świat • 7 wpisów • (279⚡)
Filmiki z wojny • 9 wpisów • (343⚡)
Hydepark • 116 wpisów • (3561⚡)
🔥 Najpopularniejsze tagi ostatniej doby:
#ukraina • 26 wpisów • (1574⚡)
#rosja • 31 wpisów • (1777⚡)
#wojna • 31 wpisów • (1607⚡)
#obwodmoskiewski • 7 wpisów • (335⚡)
#wideozwojny • 10 wpisów • (357⚡)
🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Wojna wna Ukrainie z ostatnich 24h:
@damw • (84⚡) • [link]
@Mikuuuus • (59⚡) • [link]
@Mikuuuus • (27⚡) • [link]
🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Heheszki z ostatnich 24h:
@radziol • (146⚡) • [link]
@radziol • (101⚡) • [link]
@deafone • (64⚡) • [link]
@deafone • (43⚡) • [link]
@ostrynacienkim • (40⚡) • [link]
@Earl_Grey_Blue • (39⚡) • [link]
@razALgul • (37⚡) • [link]
@Earl_Grey_Blue • (37⚡) • [link]
@Seele • (33⚡) • [link]
@deafone • (28⚡) • [link]
🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Wiadomości Świat z ostatnich 24h:
@bojowonastawionaowca • (65⚡) • [link]
@inty • (61⚡) • [link]
@bojowonastawionaowca • (51⚡) • [link]
@Rotszyld • (50⚡) • [link]
@bojowonastawionaowca • (21⚡) • [link]
@bojowonastawionaowca • (16⚡) • [link]
@Mr.Mars • (15⚡) • [link]
🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Filmiki z wojny z ostatnich 24h:
@Mikuuuus • (115⚡) • [link]
@Mikuuuus • (55⚡) • [link]
@Mikuuuus • (43⚡) • [link]
@Mikuuuus • (28⚡) • [link]
@Mikuuuus • (25⚡) • [link]
@Mikuuuus • (22⚡) • [link]
@Mikuuuus • (20⚡) • [link]
@Mikuuuus • (18⚡) • [link]
@Mikuuuus • (17⚡) • [link]
🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Hydepark z ostatnich 24h:
@100mph • (202⚡) • [link]
@dez_ • (127⚡) • [link]
@Dom_Perignon • (107⚡) • [link]
@Pstronk • (101⚡) • [link]
@Fishery • (84⚡) • [link]
@GazelkaFarelka • (80⚡) • [link]
@alaMAkota • (69⚡) • [link]
@walus002 • (66⚡) • [link]
@RedCrescent • (66⚡) • [link]
@festiwal_otwartego_parasola • (65⚡) • [link]
🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Wiadomości Polska z ostatnich 24h:
@bojowonastawionaowca • (38⚡) • [link]
@tomilidzons • (34⚡) • [link]
@bojowonastawionaowca • (29⚡) • [link]
@aerthevist • (27⚡) • [link]
@Mr.Mars • (17⚡) • [link]
@Mr.Mars • (15⚡) • [link]
@bojowonastawionaowca • (15⚡) • [link]
🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Ciekawostki z ostatnich 24h:
@Z_buta_za_horyzont • (19⚡) • [link]
🏷️ Najpopularniejsze wpisy w społeczności Memy z ostatnich 24h:
@GARN_ • (37⚡) • [link]
🗒️ Za mało/za dużo społeczności? Masz pomysły lub uwagi? Ja jestem tylko prostym botem i nie umiem odpowiadać na pytania, ale możesz zgłosić je do autora skryptu.
Zaloguj się aby komentować
Ostatni mój anons rzuciłem rok temu, a w międzyczasie pojawiło się sporo nowych kont. Może tym razem się uda
Doświadczony w szukaniu pracy, z dwuletnim ciągłym doświadczeniem... AJAJAJ, czekaj, nie ta wklejka : >
Jeśli komuś mignęła sensowna oferta albo u Was w firmie szukają kogoś takiego jak ja — to chętnie pogadam.
A teraz szybko szybko tl;dr mojego CV:
Kim jestem?
One-man-army!
Hardware/Embedded Engineer z 9+ lat doświadczenia.
Robię rzeczy od schematu i PCB, przez low‑level firmware w C, aż po testy, pomiary i uruchamianie sprzętu.
Lubię pracę blisko hardware, lubię jak coś działa, a jak nie działa — to lubię znaleźć dlaczego. Nie boję się uczyć, a wręcz chciałbym tego.
Co potrafię?
Elektronika / hardware: schematy, PCB (KiCAD, Eagle), prototypy, debug, pomiary, lutowanie SMD/THT.
Firmware: bare‑metal C, STM32, przerwania, timingi, ADC, UART/SPI/I2C, HAL, CubeIDE.
Testy i diagnostyka: test benches, narzędzia diagnostyczne, automatyzacja pomiarów.
Integracja systemów: czujniki, aktuatory, sygnały, wiązki, uruchamianie urządzeń.
R&D: ostatnio dłubię przy integracji ECU (Speeduino) z silnikiem prestiżowego gruza — czujniki, wiązka, mechanika, adaptacje (będzie pewnie wersja pod kaszlaka);
tworzę dla @LaMo.zord dzwonek bezprzewodowy z dużym zasięgiem do jego posiadłości (będzie osobny wpis);
w kolejce mam dwie wersje elektronicznego zapłonu samochodowego.
Czego szukam?
praca na zachodnim brzegu Warszawy lub okolice (do ~10 km od Woli) jeśli stacjonarnie,
do 20 km jeśli hybrydowo,
zdalnie też może być (ale wtedy muszę pilnować budzika
hardware, embedded, firmware — wszystko wchodzi w grę, byle techniczne i sensowne.
alternatywnie mogę wykonać urządzie, którego potrzebujesz i brzmi ono sprzedawalnie na rynku. Coś przemysłowego? Nie ma problemu, w tym też mam doświadczenie.
Co lubię w pracy?
Spokój, jasne cele, możliwość skupienia się na projekcie.
Lubię tworzyć, ale też optymalizować.
I fajnie mieć kogoś bardziej doświadczonego obok — bo rozwój to dla mnie ważna rzecz.
A po pracy?
#macmajster #maluch #prestizowygruz2 #majsterkowanie #diy
Trochę mechaniki, trochę elektroniki, a jak potrzeba wychodzę także poza to.
Jeśli coś, gdzieś, byście usłyszeli, to chętnie przygarnę informację.
#praca #pracait #pracawit #rnd #elektronika #embedded #warszawa #szukampracy #hejtoefekt

@macgajster na wschodnim brzegu co prawda jest etronika, na wapiennej, a jest jeszcze minimalnie bliżej radwar. Czemu tam nie zajrzysz? Nie będziesz miał pod domem firmy elektronicznej. Wgl jest ich tyle co kot napłakał. I unikaj tych osranych hr-ówek tylko proś o jakąś rozmowę z kierownictwem szukaj numerów. Nie aplikuj za mocno przez internet bo się tylko wkurwisz.
Zaloguj się aby komentować
119 010 212 - 214 = 119 009 998
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jako że gra USA i Australia to wrzucam klasyk. Idealny w ramach przerwy hydracyjnej. https://youtu.be/K9KYdSMfF64?is=DKkhBu1OSnI18Ncj #mundial #mecz
Zaloguj się aby komentować
Jako że "Dziewiąte Wrota" to jeden z moich ulubionych filmów to z entuzjazmem nabyłem niedawno materiał źródłowy. Utwierdziłem się w słuszności tej decyzji już po pierwszym rozdziale. "Łaknąc ludzkiego ciepła, La Ponte spojrzał w ołowiane oczy Makarowej. Szybko jednak spuścił wzrok, napotkał tam bowiem mniej więcej tyle samo ciepła co w fiordzie norweskim o trzeciej nad ranem." #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Ten #steam Controller to jest dziwny twór. Jak się go podłączy to okazuje się, że to nie pad tylko myszka i klawiatura. No i z jakiegoś powodu połowa przycisków (a tych jest niemało, bo aż do L5/R5) nie działa dopóki nie wlączymy Steama.
Dla gier odpalanych przez Steama (tyczy się też gier kupionych poza Steam, jeśli dodamy je jako zewnętrzne) jakiś magiczny wichajster emuluje go jako pada od X360 (i przez to nadprogramowe przyciski nie są w ogóle widoczne). Poza grami, które są oznaczone jako nieobsługujące padów, wtedy to jest myszka i klawiatura. Są jeszcze gry, które obsługują tzw. Steam Input i wtedy wszystko działa natywnie, ale takich tytułów mam słownie sześć w swojej bibliotece.
Trochę to pogmatwane, ale jakoś działa.
#gry #komputery

Zaloguj się aby komentować