Co to za skurczybyk? Spierdala przed siatką szybciej niż murzyni xD
#natura #robaczki

Co to za skurczybyk? Spierdala przed siatką szybciej niż murzyni xD
#natura #robaczki

Zaloguj się aby komentować
Mój młody to jest ancymon.
Na ściankę wspinaczkową z książką.
I wiadomo, że jebnięty (ale zdrowo) po tacie.
#ksiazki #rodzicielstwo #czytajzhejto


Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu pisałem, że moje młode udało się przestawić z piosenek dziecięcych na "normalne".
Ostatnio byłem na koncertach i chciał żebym mu trochę ponagrywał i potem pokazał.
Najbardziej wpadł mu w ucho i zaczął podśpiewywać kawałek z tekstem:
"Fuck that shit, let's start a riot"
No pasuje do pięciolatka, nie powiem xD
#rodzicielstwo
Zaloguj się aby komentować

Mistyczka, pisarka, kompozytorka, autorka dzieł medycznych i twórczyni własnego języka. O radę zwracali się do niej nawet królowie. Swoim życiorysem mogłaby obdarować kilka osób. Hildegarda z Bingen należała do najbardziej niezwykłych kobiet średniowiecznej Europy.
#ciekawostki...
Kupiłem sobie wentylator, żeby powietrze mi się ruszało w tej mojej piwnicy latem w te upały co nadchodzą.
Kryste Panie, jaki to był dobry pomysł.
#gownowpis #wentylator #latowypierdalaj
Zaloguj się aby komentować
różnie to w tym moim życiu bywało, ale ostatecznie po wszystkich perturbacjach, mogę spokojnie powiedzieć, że mam szczęście, a tym szczęściem są moi rodzice, z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć, że mój ojciec jest moim najlepszym przyjacielem, a matka, jak to matka no kocha mnie jak pierworodnego.
Ile razy mi ojciec pomagał czy to w pracy czy przy samochodach czy w jakiejkolwiek sprawie, w której tej pomocy potrzebowałem, nigdy nie powiedział "nie, nie mogę, nie chcę"
pomimo tego, że się z nim kłócę na tematy polityczne (bo jest prawicowym szurem) to jednak jestem wdzięczny za wszystko co dla mnie robi.
ale do meritum, ostatnimi czasy często nachodzi mnie myśl, że jeżeli mój tata się zawinie (w tym roku 6 dyszek) to nie wiem jak miał bym sobie poradzić, że niby nagle będę musiał dźwignąć cały ciężar, który on nosi na plecach, tj moją matkę, brata autystę itd, itd.
i k⁎⁎wa nie wiem jak sie tej myśli pozbyć, ktoś coś miał podobnie?
#rodzice #przemyslenia
Ja to Ci powiem ze nigdy nie byłem jakoś blisko z tatą, pływał jak byłem mały, potem pływał jak byłem starszy. Ale zawsze mi pomógł, naprawił, wyjaśnił co trzeba, kłóciłem się z nim też na tematy polityczne a nawet o to że rzymianie rządzą światem. Wtedy to było takie błache, ale zmarł miesiąc temu i cholernie mi go brakuje. Był jednym z najmądrzejszych osób jakie znałem, potrafił zrobić wszystko. Od postawienia paneli słonecznych i zbudowania magazynu energii dla domu przez hydraulike aż po brukarstwo. Czasem mam wrażenie że ja nic nie umiem :) spędzaj z czas z bliskimi póki można.
No cóż, moi rodzice to byli złoci ludzie, niestety pod koniec życia poskladaly ich choroby Ostatnie kilka lat ich życia miałam ręce pełne roboty, najpierw odszedł tata, 2 lata później mama Robiłam za pełnoetatową pielęgniarkę, kucharkę, sprzątaczkę itp itd, jednocześnie mając swoje własne życie na drugim końcu miasta Jak mnie te lata przetyrały psychicznie to nie jestem w stanie tego opisać Żeby nie było tak kolorowo, teraz pomagam młodszemu bratu z chorobami psychicznymi i nałogami
Co do twojego pytania, bądź na to przygotowany, ale nie ma też sensu się tym zadręczać, póki możesz po prostu korzystać i cieszyć się z tego że jeszcze są na siłach
Dobrze za wczasu załatwić wszystkie potencjalne formalności związane ze spadkami, upoważnieniami itp
Zaloguj się aby komentować
Czy są tu jacyś Hejtowicze, którzy dzisiaj pojechali do Radomia na koncert Jean-Michel Jarre'a?
#pytanie #radom #koncert #muzykaelektroniczna

@NooT chwalił się, że jedzie https://youtube.com/shorts/cmv8Ii5Wbac?is=7WWjMvOxhp_jJ5gw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I was today years old jak się dowiedziałam że curry to nie taka przyprawa tylko mieszanka z innych przypraw xD To tłumaczy dlaczego zawsze kiedy robiłam marynatę do kurczaka to wychodziło za słone, bo tam już jest sól xDD #jprd #brawoja

Zaloguj się aby komentować
jebło tak, że bez prądu siedzę XD
#raportzchwilibiezacej #burza
Zaloguj się aby komentować
Piątek piąteczek piątunio #gastronomia #pizza #jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować
#ogrod najbardziej w tej robocie nie lubię zakładać tego homonta #pdk

@PlatynowyBazant ech, jak jestem w robocie to muszę nosić szelki do pracy na wysokościach, do tego pas monterski: racza, klucz nastawny, poziomica, młotek, miary nie noszę xd, a jak ci wymyślą robotę nad wodą to jeszcze kamizelkę ratunkową xD
Idzie się zagotować a najgorzej zimą jak masz to na kurtkę zimową albo jak pada to masz to na sztormiak.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Jak dodać filmik z telefonu?
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Nawet nie wiem jak to skomentować ku@wa
Trzaskowski kilka godzin temu specjalnie urządził konferencję prasową gdzie mówił, że nic nie wiedział o nieprawidłowościach
#wiadomoscipolska #afera #bekazpo #lekarz100k #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Drodzy koledzy i koleżanki,
Mój najstarszy syn we wrześniu rozpoczyna nowy rozdział w życiu - idzie do szkoły podstawowej
Szkoła, w wyprawce, wymaga cyt. "pióro na naboje - dobre (nie kulkowe)".
W swojej karierze miałem jedynie pióra od Parkera, których i tak mało używam - głównie do pisania życzeń na kartkach.
Parker pewnie firmą wybitną nie jest, ale by wystarczyło gdyby nie jeden szkopuł - młody jest leworęczny.
Zacząłem czytać i zgłębiać temat i faktycznie - istnieją pióra dla leworęcznych. Są nawet podane marki i modele.
Ze względu na to, że nie znam się na tym kompletnie a chciałbym do nauki kupić coś, co nie zniechęci syna pytam:
-czy faktycznie warto kupić coś specjalnego dla leworęcznych (i faktycznie nie jest to mit, że takowego potrzebuje)?
-co byście polecili?
#piorawieczne #piora
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chwilowo mam trzy xd
Kot nie dowierza xd
W przyszłym tygodniu niebieski idzie do huty
#pokazauto #samochody #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować