@kolorado
ALE PRZECIEŻ MOŻESZ ZABLOKOWAĆ TAG PRZEGRYW I TEGO NIE WIDZIEĆ
nie, z doświadczenia wiem, że przegrywy często nie tagują albo wbijają w inne dyskusje i psują całą zabawę
Dokładnie tak! Setki razy widziałem jak pakują się ze swoim spierdoleniem do grup fitness, outdoor, military, polityka, ekonomia, moda itd.
Powtarzam po raz setny - ci ludzie nie chcą pomocy, nie chcą wyjść z przegrywu, chcą siedzieć w piwnicy obsrywać internet tak jak srają pod siebie.
Sami się ich popytajcie - Czy zacznie szukać przyczyn nieszczęścia w sobie? Czy pójdzie na siłkę? Do fryzjera? Pójdzie się ubrać jak człowiek? Spróbuje walczyć ze swoją nieśmiałością do kobiet? Jakieś zainteresowania ciekawe zdobyć? NIE.
On woli cały dzień siedzieć w necie i srać tam, tak jak sra pod siebie w domu.
Straciłem masę czasu na próbach pomocy tym ludziom, nie powtarzajcie mojego błędu.
Utrzymywanie dla nich "containment board" gdzie sobie mogą siedzieć w klatce też jest błędem. W niczym nikomu nie pomaga, a kosztuje pieniądze.
Przypomnijcie sobie cele serwisu o jakich gadaliśmy raptem parę dni temu - żeby użytkownicy dostarczali pozytywny content.
Czy incele i przegrywy dostarczają pozytywny content? Nie, dostarczają raka i co gorsza szkodzą wielu młodym, którzy zamiast się ogarnąć w padają w sidła całego tego pierdolenia o #redpill #blackpill #p0lka itd.
@hejto może jestem stary ale uważam że moderator miał rację, jak ma się rozmawiać z tumanami to trzeba używać języka który rozumieją. A tagi "przegryw", "famemma", "patostreamy" powinny się tutaj nie pojawiać.
Popatrzcie ile ludzi wrzuca tutaj fajny content bez właśnie takiego gówna i szitpostingu co chwila.
Nie mija 1 dzień i już przychodzą ludzie typu @moseva która nic nie wnosi poza szitpostingiem.
Moim zdaniem w regulaminie powinno być jasno o zakazie floodu i spamu oraz gównowpisów.
Profile typu np. "łowcy okazji" " Najlepsze z Aliexpress" i tym podobne z kolei albo powinny miec konta płatne rzędu 100zł mc bo robią sobie tutaj bezpłatny folwark reklamowy albo spadówka na Fejsa sprzedawać cudowne latarki po 59zł.