Zaloguj się aby komentować
Jako, ze niedlugo pierwsza i w ogole prezenty to mam takie pytanie do rodzicow: ile wydaliscie na prezenty dla dzieci?
Ja wydalem 700 zl i ciagle mam wrazenie, ze o czyms zapomnialem:(
#swieta #prezenty #zakupy #wigilia
Zaloguj się aby komentować

Klienci Allegro pobili rekord i złożyli 18 grudnia największą liczbę zamówień w niemal 25-letniej historii, podała spółka w komunikacie. Ewidentnie to efekt przedświątecznego szału, bo ruch napędzały przede wszystkim prezenty dla dzieci.
#allegro #zakupy #swieta
Co się dzieje, byłem w idlu, olej rzepakowy za litr kosztował mnie 2,59/litr. Na opakowaniu jest tylko adres siedziby Lidla, nie ma tam napisu gdzie został wyprodukowany. Czy mi się wydaje, czy to jest jakaś wytloczka z jakiegoś sprowadzonego z Ukrainy zboża?
#lidl #zakupy #inflacja #ceny #paragonygrozy
Zaloguj się aby komentować
U was też ciągle zawijają flaszkę wódki gdy kupujecie w papier? Co to k⁎⁎wa za zwyczaj rodem z PRL się jeszcze utrzymuje xD. Ostatnio mówię babce, że co ona robi, ja kiełbasy nie kupuję xD #zakupy #alkohol
Zaloguj się aby komentować
Co by nie mówić o Amazonie, ale szacun za błyskawiczne dostawy. Zamówienie w niedzielę o godzinie 20, a w poniedziałek o 9 rano już w paczkomacie #amazon #zakupy #paczkomaty
Zaloguj się aby komentować
Nowa usługa poczty polskiej > Allegro Mini Przesyłka za 3,99 z dostawą do skrzynki pocztowej, dostępna tylko dla kupujących na allegro.
Allegro Mini Przesyłka to odpowiedź na potrzeby klientów biznesowych i indywidualnych, którzy nadają drobne przesyłki i oczekują bardzo konkurencyjnej ceny oraz możliwości wygodnego sposobu wysyłki i odbioru. Nadanie paczki o wymiarach 32,5 cm x 23 cm x 2 cm i wadze do 500 g to koszt w wysokości 3,99 zł. To oferta stała, a nie czasowa promocja.
Allegro Mini Przesyłki można nadawać wyłącznie przez narzędzie Wysyłam z Allegro lub poprzez integrację zewnętrznych narzędzi z API Wysyłam z Allegro, a następnie przekazać w placówkach pocztowych, wcześniej naklejając na nie samodzielnie wygenerowaną i wydrukowaną etykietę. Adresaci odbiorą swoje przesyłki, w dogodnym dla siebie czasie, ze swoich skrzynek pocztowych.
Atutem usługi będzie możliwość śledzenia statusu przesyłki. Informacje na jakim etapie doręczenia znajduje się przesyłka, można będzie uzyskać na pośrednictwem strony internetowej Poczty Polskiej lub platformy Allegro.
Pierwszy mój zakup z dostawą @ Mini Przesyłka dokonał się dziś.
Towar za 15zł + 3,99zł dostawa.
Ryzykuję (° ͜ʖ °)
#pocztapolska #allegro #zakupy
Zaloguj się aby komentować
No takie promocje to ja lubię 😎
#promocje #zakupy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Koniec zakupów w tym roku, wydałem wszystkie pieniądze. Nakupowałem różne rzeczy, bo od nowego roku na bank wszystko będzie droższe. Robicie też jakieś zapasy?
#pytanie #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Kilka lat temu głośno było o tym że niebawem paczki będą dostarczane dronami
wyszedł niewypał taki jak z autonomicznymi samochodami
#logistyka #zakupy #kurier #drony

Człowiek z natury chce wszystko usprawniać i udoskonalać do maksymalnego poziomu, zamiast stosować coś co ma najlepszy stosunek korzyści do ceny.
Zamiast dążyć do 100 proc automatyzacji trzeba dążyc do najefektywniejszego w stosunku cena/zysk jej procentu.
Przynajmniej do momentu dopóki nie dokona się jakiś przełom z AI szerszy niż kilka IF lub rób coś losowo a jak coś osiągniesz to dostaniesz nagrodę/jak spieprzysz to karę. Takie coś może zadziałac przy stałym środowisku i w stałym środowisku można o takim czymś myśleć, w zmiennym jest to skazane na dużo większy niż u człowieka margines błędu.
@SiostraNieZdradziDziewczynaTak
2014: https://www.swiatdronow.pl/inpost-uzyje-dronow-przesylania-paczek
Zaloguj się aby komentować
Ktoś mi może wyjaśnić o co tu chodzi? Różne rozmiary tych samych spodni (w tym samym wariancie kolorystycznym) mają różne ceny.
Stormy Stones od 227 do 399zł
Stonewasch od 342 do 399?
Nigdy ciuchów na amazonie nie kupowałem, nie sprzedają chyba podrób?
Sprzedającym jest amazon, wysyłka z Amazon więc chyba legit????
Jak wam się widzi model 502? Mam w szafie 501 i ma za szerokie nogawki. Mam tez model w tym samym rozmiarze i są ciasne trochę niewygodne na codzień.
#amazon #zakupy #moda #modameska


Zaloguj się aby komentować
Jak to jest?
Teraz jest niedziela handlowa? i za tydzień też jest?
Wigilia wypada w niedziele i ona me też być handlowa? Co za niedojebanie mózgowe panuje w tym kraju???
Już do mnie dzwoniła rodzinka i mam w niedzielę robić za kierowcę i jeździć cały dzień po ikeach i szopingmalach, taki h⁎j!
#niedzielahandlowa #pytanie #oburzenie #zakupy

Zaloguj się aby komentować
Jakie słuchawki nauszne warto kupić, tak żeby wyglądały normalnie w komunikacji miejskiej i przyjemnie się słuchało muzyki i książek? Lubię słuchawki które dobrze izolują świat zewnętrzny bo często uczę się w słuchawkach. Możecie coś polecić? Moje JBL właśnie zdechły po 4 latach :-(
#sluchawki #pytanie #muzyka #zakupy
Nie mam ograniczonego budżetu ale fajnie byłoby zachować zdrowy rozsądek i jakość do ceny.
@Skinnerbox Żona ma Sony WH-1000XM4 i polecam choć ja miłośnikiem nie jestem takich słuchawek - ale mam ten komfort, że słucham w domu i mogę sobie pozwolić na luksus używania słuchawek w systemie otwartym
@Skinnerbox Jeśli miałbym brać w ciemno, wziąłbym Audio-Technica ATH-M40X.
Słuchałem w kilku elektromarketach różnych JBL, panasonic, sony, wszystko przy audiotechnice wysiadało. Jedynie sony trzymało jakiś poziom. Te M3, M4, M5 wcale lepiej od Audio-Technica nie grały, płacisz za ANC.
Słuchawki jak i każde inne audio trzeba jednak posłuchać na żywo. Różne uszy różnie słyszą.
Zaloguj się aby komentować
Ostatnio szukałem laptopa do przeglądania internetu na działkę (żeby tam został)
Po więcej tego typu okazji zapraszam do swojej spółeczności BLACK WALDI

@waldi Polecam chromebooki dla starszych ludzi dla których telefon czy tablet nie jest zbyt wygodny w użyciu. Kupiłem rodzicom kilka lat temu właśnie takiego grata za dwie stówki i do dzisiaj korzystają praktycznie codziennie. Do tego wystarczy zainstalować apki VOD, podpiąć do telewizora chromecasta i za trzy stówki otwieramy starszym osobom okno na świat. Szczerze polecam.
Zaloguj się aby komentować
PODNOSIMY KOMFORT SWOJEGO ŻYCIA
Celem tego postu jest opisanie jakie urządzenie, wynalazek lub sposób użytkowania diametralnie poprawiło Wasze życie.
Ja zacznę:
Odkurzacz bezprzewodowy.
Mieszkam na wsi, mam psa. W domu było zawsze dużo kurzu(z drogi), sierści i piachu. Mam stary, ale mocny (1800W) odkurzacz, ale z rozkładaniem dużo pierdololo. Nie chciało mi się. Kupiliśmy robota odkurzającego - niby lepiej, ale albo się gdzieś zatrzymał, albo dokładnie nie odkurzył.
I wtedy kupiłem odkurzacz bezprzewodowy wraz z różnymi końcówkami. Największym plusem jest to, że wystarczy go ściągnąć z ładowarki i można działać. Czy to tylko wiatrołap, czy cały dom łapię i jadę.
Odkurzam codziennie, bo to kilka minut. A rożne końcówki serio pozwalają odkurzyć wszystko ( tapicerka, deska rozdzielcza, orbitrek).
Jestem mega zadowolony.
Stacja parowa i porządną deska do prasowania.
Nie jest to profesjonalny sprzęt, ale i tak dwie ligi wyżej niż zwykła deska i żelazko. Pracuje zazwyczaj w koszuli, więc muszę mieć wyprasowane. Para pomaga w szybkim i dokładnym prasowaniu. Lubię pracować.
Elektryczna szczoteczka do zębów.
Teraz to może już standard, ale parę lat temu to było novum.
Kiedy użyłem pierwszy raz naprawdę poczułem różnicę i nie wróciłbym do zwykłej szczoteczki.
Wystarczy wymienić końcówki i można elegancko zęby czyścić.
Żonie kupiłem jakiś czas temu soniczną i jest zadowolona. No, ale moja elektryczna jeszcze działa, to na razie nie będę wymieniał.
Teraz zastanawiam się nad beztłuszczową frytownicą, czytałem dobre opinie, że jest naprawdę przydatna.
Co Waszym zdaniem poprawia standard życia i warto w to zainwestować? Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi odkryciami.
#zakupy #gadzety #zycie #dom
Zaloguj się aby komentować
Szukam jakiegoś moduły bluetooth do komputera stacjonarnego tak żeby móc sobie połączyć słuchawki z PC.
Zależy mi z oczywistych powodów na jak najmniejszym opóźnieniu, słuchawki mają tryb "gejming" i opóźnienia z telefonu/telewizora są niezauważalne dla mnie i coś takiego chciałbym uzyskać na PC.
#zakupy #pytanie
#pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Moi Mili,
mam do Was pytanie- czy tez tak macie,ze jak chcecie zrobic zakupy to nie ma opcji zrobienia tego w jednym sklepie tylko musicie to robic w kilku?
Mam tu na mysli sklepy spozywcze.
Bo ja tak mam i mnie zawsze c⁎⁎j strzela jak musze zrobic wieksze zakupy.
#zakupy #sklepy #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy
@jajkosadzone zawsze robię zakupy w kilku sklepach.
Mięso w Olewniku, pieczywo w Putka albo Lubaszka (piekarnie), warzywa w osiedlowym warzywniaku ( są dwa) a alko w monopolowym. Wszystkie sklepy mam w okolicy 500-600 metrów od domu.
Oczywiście często goszczę też w markecie ja wybieram Carrefour (chemia, przybory toaletowe, alko jeśli potrzebuje więcej). Do marketu mam 10 minut (krótki spacer plus metro). Już nie chce mi się brać samochodu i martwić o parkowanie.
Zaloguj się aby komentować
Poszłam do sklepu, już spokojnie z 20 cm śniegu nasypało... przedzieranie się przez te zaspy to był horror. Jakoś dotarłam. Dzięki sugestii użytkownika @DiscoKhan kupiłam wiśnióweczkę i popijam z herbatką - dziękuję, wyśmienite wsparcie dla mojego niedoszłego alkoholizmu! Mam nadzieję, że na drugi dzień będę już zdrowa.
Chciałam kupić herbatkę z konopii bo pomyślałam "oooo ale ciekawa! Trzeba spróbować" - nie patrzyłam nawet na cenę. A na kasie wyskoczyło... 27 zł. No chyba ich powaliło xD zwróciłam xD
Pomidorek za 6 zł... Lubię pomidorki. Jak żyć?! Kiedyś za 6 złotych to bym sobie życie na nowo w sklepiku szkolnym ułożyła... a dzisiaj? 1 pomidorek. Ehhh
#rozkminy #zakupy #inflacja
Zaloguj się aby komentować
#niedzielahandlowa #zakupy #handlowa
Siemanko,
Orientujecie się czy jutro w końcu jest nd handlowa?
Podobno coś na szybko przegłosowali że jutro ma być handlowa ale każdy wynik wyszukiwania mówi co innego, czuję że google mnie w ch*ja robi....
Czy jest jakieś rządowe źródło z nd handlowymi?
Zaloguj się aby komentować
Polećcie proszę jakiś fajny monitor 21:9.
Budżet 1200-1500zl.
Na PC albo gram w strategie albo przeglądam internet, nie oglądam filmów, tym bardziej nie zajmuje się grafiką 😃
#pcmasterrace #zakupy #monitor
Zaloguj się aby komentować