Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
@NrmvY chociaż tutaj to tylko subredditowa moderacja. Wszystkie te krajowe / regionowe subteddity są moderowane przez różnego rodzaju młodzieżówki partyjne, na większych to boty też na pewno nieźle działają albo te grupy do zwoływania się jak na Wykopie. Żal tam wchodzić.
Zresztą subreddit niby Europe a jakieś 60% ludzi tam to Niemcy także powodzenia w sensownej dyskusji. Jak się tam Niemcy krytykuje, sensownie i ze źródłami, to tylko leci szambo lekko zamaskowane perfumami.
Zaloguj się aby komentować
W okresie świątecznym Wirtualne Media opublikowały nowy raport dotyczący popularności polskich serwisów społecznościowych, za listopad 2023 roku. Wykop drugi miesiąc z rzędu zanotował delikatny wzrost liczby użytkowników przez co linia trendu przechyliła się lekko do góry. Facebook oczywiście stoi w miejscu, a Tik Tok wykazuje cechy młodej, ale silnej marki zbliżając się do Instagrama* #wykop #bekazwykopu #facebook #mediapanel #tiktok #instagram #twitter #snapchat #linkedin #reddit #internet
*niestety dla ludzi, którzy muszą być męczeni w komunikacji miejskiej przez wieśniaków szpanujących telefonami, ale których nie stać już na słuchawki



Zaloguj się aby komentować
Jak oceniacie rozwój Hejto po bodajże roku od wielkiego exodusu różnorakich userów z innego portalu społecznościowego?
Rok temu tak napisałem:
Można powiedzieć, że doszło do afery przesileniowej (nagłe zmiany sytuacji, pogody internetowej). Pamiętam jak na pewien portal przyjechał Prezydent z całą świtą (migracja BLIP czy innego portalu). Od razu wybuchły niepokoje. Podobnie tutaj, choć nie mamy żadnej technicznej migracji, a jedynie chwilę popularności. Ta popularność może zakończyć się istnieniem dwóch solidnych portali (mniej lub bardziej solidnych lub jako takich), z różnym przeznaczeniem. Może się jednak zakończyć również tak, jak często kończy się życie alternatyw polskich diggów czy redditów - naturalnym wymieraniem.
Chyba, że jakaś niewielka grupa będzie łożyła na utrzymanie małego portalu z drobnymi zasobami userów (jest to możliwe, w końcu kraj coraz bogatszy). Jednak wtedy już nie możemy mówić o konkurencyjności oferty, ani miejscu dla każdego.
#hejto #wykop
@FrytBajt2057 szkoda że masz stronniczą ankietę. Bo dla mnie Hejto całkowicie zastąpiło Wykop - z którego już i tak prawie odszedłem zanim odszedłem rok temu. Konta nie usuwałem także można sprawdzić, że w 2022 nie robiłem tam nic, a kiedyś miałem bordo jak się w pracy nudziłem.
Jednocześnie Hajto nie jest dużo i nie mam powodów żeby siebie oszukiwać. Dokładnie dzięki temu że nie jest duże jakość treści jest na tyle dobra że jest po co ten portal odwiedzać.
Hejto nie jest alternatywą dla Wykopu, bo to mimo wszystko zupełnie inny portal o zupełnie inny portal. Sam styl moderacji i jakość moderacji sprawia, że Wykop to portal inkluzywny, bez żadnej selekcji aktywnych użytkowników zaś Hejto to portal ekskluzywny - to jest wykluczający z aktywności ludzi o zbyt niskiej kulturze wypowiedzi. Sprawia to również, że Hejto tak szerokich zasięgów nie będzie mieć nigdy. Chwała bogom za to.
To nie jest miejsce dla każdego i gdyby stało się miejscem dla każdego to poza innym layoutem ten portal oferowałby równie niską jakość treści co niezbyt ciekawy Wykop na którym niemalże nie było żadnych ciekawostek do zobaczenia.
Czyli moja odpowiedź to: Hejto to fenomenalny portal który czystą alternatywą dla Wykopu nigdy nie będzie, bo nie takie jest założenie tego portalu.
Trochę nie rozumiem czemu odpowiedzi w ankiecie napisałeś w tak stronniczy sposób.
Sam fakt, że na Wykopie ludzie dobrowolnie dawali swoje numery telefonów pomimo tego, że była świadomość tego że dane są sprzedawane dalej... No błagam. Przecież to ani ilości botów, trolli nie ograniczało ani nic, tylko było dodatkowym zarobkiem dla W.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
czyli tak: mnie mogą wyzywać od najgorszych z powodu mema czy opinii, która jest w mniejszości-wówczas moderacja twierdzi, że można tak nazywać nawet ich picrel.
nawet nie zgłaszałem tych epitetów bo wiedziałem, że i tak odrzucą, ale jak ja ośmielę się odpowiedzieć w tym samym stylu to mi kasują komentarz XDD
śmiali się z moderacji wykopu, rzesza ludzi tu przyszła właśnie z tego powodu, a tutejsi moderatorzy zachowują się już gorzej niż #moderacja #wykop


Zaloguj się aby komentować
#heheszki #wykop #polityka #andrzejduda #dlugopis

Zaloguj się aby komentować
Lol. Mieszkam w mieszkaniu gdzie ogrzewanie mam elektryczne - ogrzewanie folią elektryczną w podłodze, albo klimatyzacją. A jak mi padnie elektryka to w piwnicy mam jeszcze 2x piecyki gazowe - w razie W gdyby padł prąd. Uj z tym że w mojej kamienicy nie można mieć butli, ale jak sytuacja awaryjna, to j⁎⁎ał pies przepisy
A ta mieszka w domku i nie ma alternatywnego rozwiązania xD Boże, ludzie to debile że nie myślą o przypadkach awaryjnych? xD #wykop #pompaciepla #ogrzewanie #zima

Jezu, masz tylko 2 sposoby ogrzewania, w tym 1 nielegalny? Ja mam 19 sposob i jeszcze ekipe hindusow, zeby mnie przytulali i ogrzewali wlanym cieplem jakby tamte metody zawiodly. Nie no serio - ludzie maja 1 metode ogrzewania i nie widze w tym nic dziwnego, bo awarie zdarzaja sie bardzo sporadycznie. Chyba, ze ktos mieszka w miejscu, gdzie sa regularne awarie czy braki pradu, to co innego.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Czy Wykop i Białka też rozlicza za te dotacje od PiSu na jakieś pseudo innowacje? Czy Biauek pójdzie siedzieć za branie kasy za wspieranie Obajtka i Orlenu za kasę z dotacji?
#wykop #afera #pis #orlenafera #aferaorlen #obajtek #orlen
Zaloguj się aby komentować
A na Wykopie bez zmian, świeżutki banan z Netflixa ....
#wykop

Zaloguj się aby komentować
Ostatnie podrygi trolli od Darka Szmateckiego, ale widać upadek. Ledwie 3 plusiki po 2 godzinach od wrzucenia wpisu. W czasach świetności nie do pomyślenia na konkurencyjnym portalu. Najlepszy obraz konającego kaczyzmu. Darek nie wysilaj się. To już nic nie da mordo XD
#bekazpisu #jebacpis #polityka #wykop

Zaloguj się aby komentować
O kurdelebelens XD
Prezydent Stanów Zjednoczonych Polski się wkurwił na białka i jego rodzine XDDDD
#wykop #bekazwykopu #mariuszmaxkolonko #heheszki #cotusieodpierdala

Zaloguj się aby komentować
#wykop #michałbiałek
Pamiętacie jak dystrybutor materiałów pedofilskich z Poznania próbował wyłudzić 500+?
I nikt z tym nic nie zrobił.Serio myślicie że tu będzie lepiej?
#zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
o jak rykłem, moderator dodaje notę do zdjęcia, które jest oczywistą przeróbką w stylu #mistrzpainta i dodaje tag choć wpis został umieszczony w społeczności "polityka"
#moderacja #hejto chyba ma ambicje przebić tą z #wykop
https://www.hejto.pl/wpis/ministra-ds-zwalczania-rodziny
#polityka
@Erebus A teraz poważniej:
Tag został dodany, bo wiele ludzi zgłasza problem niedziałającej blokady społeczności - nie zostałeś upominany czy cokolwiek za brak tagu, bo społeczności użyłeś dobrej, więc po prostu dodałem - co złego ci się stało z tego powodu, że aż musisz robić o tym osobny post?
Nota wyjaśniająca została dodana, bo nic nie wskazywało żebyś wrzucił ten wpis w charakterze "śmieszkowym" - ani tagi, ani społeczność. W takim wypadku wpis został potraktowany poważnie i dodałem sprostowanie, bo może i sam nie wiedzialeś że to co wrzucasz jest fejkiem
Zaloguj się aby komentować
Typowe wykopki sa typowe Xd macie, posmiejcie sie z nami xD
#wykop

Zaloguj się aby komentować
#wykop #oswiadczenie
Czasem syndrom sztokholmski mnie najdzie i wejdę na wykop, konta tam nie mam więc jako niezalogowany, matko bosko tak jak 5 lat temu uważałem że nie da się bez konta tego portalu przeglądać tak chyba wtedy był jednak całkiem spoko content, famemma to dosłownie 80% contentu tam przynajmniej na mirko, głównej nawet nie przeglądam bo tam są rzeczy z dziwnych źródeł), reszta to mix polityki, wojny na ukrainie i przegrywów, od czasu do czasu jakaś wykopaka bo sezon i smutne że to jest najnormalniejszy content tam, coś co da się przeczytać. A ilość baitów przekracza masę krytyczną.
Zostali tylko najtwardsi chyba faktycznie i ich content xD
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Za dużo siedzenia na Wykopie i oglądania wpisów Rumuna
#spam #heheszki #wykop #rumun
a tak btw. konto pocztowe używane od nastu lat, nie do korespondencji ale do rejestracji na różnego rodzaju forach...

wy-KLOP.pl... wyrażaj tam swoje opinie jak normalny człowiek, a tymczasem niech ten pajac Białek i jego idioci z moderacji sobie wmawiają, że to trollowanie, ja nie wiem, czego oni się tam naćpali
Do tego jeszcze dodam, że odkąd mam tam konto, to nigdy nie miałem tam roku bez chociaż jednego bana xd

Zaloguj się aby komentować
Zajrzałem z ciekawości na Portal-Którego-Nazwy-Nie-Wolno-Wymawiać i zdjęcia z akcji paczkowej i szczerze mówiąc aż się przeraziłem: paczki o wartości na oko kilkuset złotych (niektóre wydają się nawet droższe), starannie popakowane i opisane. Aż teraz zwątpiłem
#wykop #wykopaka #hejtopaka

@bori
Portal-Którego-Nazwy-Nie-Wolno-Wymawiać
xD
A co do prezentów - dlatego nie biorę udziału w takich zabawach. Sama sobie kupuję co lubię i tyle w temacie. Ciężko mi sobie wyobrazić, że jakaś osoba trafi 100% w moje gusta, skoro nawet rodzina i przyjaciele nie trafiają. No i istnieje ryzyko, że to co ty wyślesz się nie spodoba, albo ty zrobisz paczkę za zaplanowaną kwotę np. 100 zł, a właśnie dostaniesz coś o wartości 500 - ludzie zaczną sobie porównywać i ci co dostaną gorsze znów będą wylewać żale. Myślę, że to zabawa tylko dla ludzi bez oczekiwań i trudnych do rozczarowania.
Zaloguj się aby komentować