Dorobiłem się lepszego kakutera i Wiedźmina Jaka to jest piękna gra, nie spodziewałem się takiej jakości mimo że minęło kilkanaście lat od premiery!
#gry #wiedzmin #chwalesie #komputery

Dorobiłem się lepszego kakutera i Wiedźmina Jaka to jest piękna gra, nie spodziewałem się takiej jakości mimo że minęło kilkanaście lat od premiery!
#gry #wiedzmin #chwalesie #komputery

Zaloguj się aby komentować
Nie no, ja rozumiem, że w Toussaint panuje specyficzna moda, ale cholera, to już chyba trochę przesada ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wiedzmin #wiedzmin3 #gry #bug #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Tak bylo
#heheszki #grykomputerowe #wiedzmin #wiedzmin3 #wiedzmin2

Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/2bSk-8C76dc?si=2g0jp\_8yA4X3OwXa te reakcje wiedźmina jak zdaje sobie sprawę, że piosenka jest o nim. Po tym się zakochałem w tej grze.
Zaloguj się aby komentować
Power metal z rana, do tego wiedzmin 3 ( nigdy nie skończyłem, bo mnie wynudził xD), śnieg wkoło i 5km do roboty z buta. Kocham zimę
#gownowpis #muzyka #wiedzmin
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobry! Zapraszam do sprawdzenia mojego filmu o tym czemu duże platformy streamingowe mają problem z adaptacjami książek fantasy.:) Jeżeli jesteś fanem książek myślę, że możesz znaleźć tu coś dla siebie i zapraszam do dyskusji. 5
https://www.youtube.com/watch?v=XIM95yiPDBc
#fantasy #czytajzhejto #ksiazki #seriale #wiedzmin #wladcapierscieni
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #memy #humorobrazkowy #ambasadorjeja #wiedzmin

Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/Tv46F1SpSvM?si=gQpE-meLXaFH8pZP
#wiedzmin #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Newsy książkowe od Whoresbane'a!
Trzeci news / 16.11.2023
Wydawnictwo SuperNowa wznowiło sagę o Wiedźminie w edycji serialowej. Osiem książek Andrzeja Sapkowskiego, tym razem w twardej oprawie, w pudełku w sprzedaży od dzisiaj. Pakiet liczy łącznie 6912 stron, w cenie detalicznej 800 zł. Poniżej szata graficzna i krótko o wydaniu.
Ekskluzywne wydanie całej sagi o wiedźminie Geralcie z Rivii.
Andrzej Sapkowski, arcymistrz światowej fantasy, zaprasza do swojego Neverlandu i przedstawia uwielbianą przez czytelników i wychwalaną przez krytykę wiedźmińską sagę!
W komplecie: Wiedźmin: Ostatnie życzenie, Miecz przeznaczenia, Sezon burz, Krew elfów, Crzest ognia, Czas pogardy, Wieża Jaskółki, Pani Jeziora.
Na kanwie opowieści o wiedźminie NETFLIX zrealizował serial THE WITCHER.
#ksiazkiwhoresbane 'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
Chcesz mnie wesprzeć? Mój Onlyfans ( ͡° ͜ʖ ͡°) ⇒ patronite.pl/ksiazkiWhoresbane
#ksiazki #czytajzhejto #fantastyka #andrzejsapkowski #sapkowski #wiedzmin #witcher

SuperNowa największe patusy wydawnicze, nie mogę pojąc za granica wychodzą takie piękne wydania, a my dostajemy gówno w miękkiej lub twardej na papierze toaletowym. Cena mnie nie dziwi bo to chciwe dranie patrząc na jakość ich wydań. Ktoś ma jakieś info dlaczego sapek cały czas pozwala tym patusom na wydawanie swoich książek?
Zaloguj się aby komentować
Dziś rocznica premiery tego wiekopomnego dzieła :)
https://historykon.pl/polski-film-wiedzmin-2001/
#wiedzmin
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jesienna aura sprzyja temu by po 4 latach ponownie doświadczyć tej wspaniałej historii.
Jest sobotni poranek więc czas zacząć przygodę.
Klimat tej gry wraz z oprawą audio wizualną sprawia, że chętnie do niej wracam.
Poprawki graficzne nadają grze jeszcze lepszego efektu.
#gry #wiedzmin

@aberotryfnofobia na takie gry trzeba mieć czas i nastawienie. Zresztą nie wszyscy
Zaloguj się aby komentować
Cześć Figurkomaniacy!
Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami kilkoma nowymi fotkami przedstawiającymi figurkę kolekcjonerską "The Witcher: Ronin, Geralt & Tengu". Geralt, najsłynniejszy łowca potworów ze Starego Świata, jest ikoną siły, sprytu i nieustraszonej waleczności, tutaj przedstawiony jako Ronin z Dalekiego Wschodu złączony w pojedynku na śmierć i życie z ezoterycznym Tengu, mitologicznym demonem z innego wymiaru.
Zapraszam do obejrzenia pełnej galerii zdjęć tych niezwykłych postaci:
https://noocnikpaints.com/the-witcher-ronin-geralt-and-tengu-prezentacja/
Zajrzyjcie również mój profil na Instagramie, aby śledzić moje najnowsze prace i projekty malarskie związane z Wiedźminem i nie tylko:
https://instagram.com/noocnikpaints/
Pozdrawiam!
Łukasz
#wiedźmin #ronin #geralt #tengu #sapkowski #cdprojektred #malowaniefigurek #modelarstwo #fantasy #thewitcher #noocnikpaints


Zaloguj się aby komentować

Miały atakować ludzi pracujących w polu i bawiące się tam dzieci. Łamały kończyny, zsyłały koszmary i paraliż senny. Fani Wiedźmina mają wiedzę o tych demonach w małym palcu.
Według Bohdana Baranowskiego wierzenia związane z południcami i północnicami szczególnie silnie zakorzenione były w...
Witam! Jak macie chwilę czasu to zapraszam na mój najnowszy film.;) Tym razem zrobiłem coś dla fanów Wiedźmina i Meekhanu, czyli fenomenalnych Polskich serii fantasy. Dobrego wieczora!
https://www.youtube.com/watch?v=ws4mkubRtW8
#fantasy #czytajzhejto #ksiazki #wiedzmin #meekhan #sapkowski #youtube
Zaloguj się aby komentować
Jak wyglądała scena kąpieli Geralta w "Wiedźminie" vs Jak Henry Cavill (aktor grający Geralta) chciał, aby wyglądała, ale reżyser się nie zgodził.
#wiedzmin #seriale #netflix #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Z całego serca polecam Krakowską Tawernę Wilczy Dół.
Jako mega fan Wiedźmina klimat jaki tam wczoraj nam został zaserwowany to coś nie do opisania.
Słynne eliksiry petarda, jedzenie świetne, a dodatkowo trafiliśmy na taką, wesołą ekipę z fotki.
Pięknie!
Masa pracy i serca, szacun.
Prawdziwe miecze bojowe - cholernie ciężkie - coś wspaniałego.
Leszy miał strój z takimi detalami, że aż się zdziwiłem, prawdopodobnie najlepszy strój Leszego w europie jak nie na świecie.
#wiedzmin #wiedzmin3 #cosplay #krakow #gry

@Odwrocuawiacz kute miecze do walki sa lekkie, np. to czym walczyl Geralt w grze, wyglada na klasyczny dlugi miecz i wazy zazwyczaj okolo 1,5kg. Wielkie miecze dwureczne, to 2.5-4.5kg.
Miecz to nie topor ani tasak, tym sie nie naparza z zamachu, liczac ze przetnie sie wroga na pol, jak na filmach, tym sie fechtuje szybko i celuje w konretne miejsca.
Zaloguj się aby komentować