#świeta
Szanowne Hejtki, drodzy Hejtowie,
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

#świeta
Szanowne Hejtki, drodzy Hejtowie,
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Zaloguj się aby komentować
Jak co roku tego dnia około godziny 17 trzeba będzie się przełamać waflem, ale wystarczy powiedzieć "zdrowia i smacznego" i można będzie przystąpić do konsumpcji.
Wesołych świąt współtowarzysze.
#heheszki #swieta
Zaloguj się aby komentować
Wesołych świąt dla wszystkich z #hejto ode mnie!
Jedne święta się skończyły, a drugie zaczynają. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Bawcie się dobrze razem ze swoją rodzinką i bliskimi i niech Wam zdrowo brzuszki urosną.
https://www.youtube.com/watch?v=z8LmMtScH3g
#swieta #zyczenia #memy #heheszki#muzyka


Zaloguj się aby komentować
Święta to wspaniały czas na podsumowanie minionego roku, przemyślenia na to co udało się bądź nie i na przygotowanie co czeka nas w roku następnym.
W tym roku zdecydowanie czuję się spełniony jako człowiek.
Mimo bardzo burzliwego początku spowodowanego kłodami stawianych mi zarówno w pracy. jak i samochodom – mojej wielkiej pasji.
Pierwszy problem rozwiązałem prosto – przeszedłem na contracting – czyli coś co bardzo pasuje mojemu charakterowi. Jest to zdecydowanie dużo bardziej ryzykowne niż praca na etacie, ale ja jestem jeszcze z pokolenia które uczono „kto nie ryzykuje ten nie je!”.
Jestem mega szczęśliwy i jest to coś, co będę chciał robić w przyszłości, uważam, że świetnie odnajduje się tutaj, a klient dla którego pracuję jest bardzo dobrym inżynierem i doskonale się dogadujemy.
Co do drugiego – spełniłem sporo ze swoich marzeń. Spotkałem ekipę, z którymi w końcu wybrałem się na kilka porządnych track dayów – w tym legendarny Nurburgring, gdzie poznałem Mishę Charoudina. Wiele z problemów z samochodami kosztowało mnie dużo nerwów, ale dzięki temu nauczyłem się naprawdę sporo.
Projekt Gauge.S się powoli rozwinął, dzięki pomocy przyjaciół udało mi się zrealizować wiele wariacji dla innych modeli oraz stworzyć nową wersje oprogramowania, która zdecydowanie przewyższa możliwości poprzedniej.
Dzięki temu projektowi udało mi się poznać, według mnie, najlepszego YouTubera jeśli chodzi o tematy BMW czyli Sretena z kanału M539 Restorations i również mój produkt wystąpił na jego kanale!
Jestem również niesamowicie dumny z mojego syna, Feliksa, którego miłość zarówno moja, jak i mojej wspaniałej żony, sprawiła że poznaje on świat coraz lepiej i staje się z dnia na dzień bardziej samodzielny, przy okazji katując nas filmami Auta niemal codziennie…
Na przyszły rok plany mam jeszcze większe, trzy ciekawe samochody, które poznacie gdy przyjdzie czas, dadzą jeszcze większą szansę na ciekawe przygody z torów – a przyszły rok mam zamiar pojawiać się na nich jeszcze więcej!
2023 rok był zdecydowanie dla mnie jednym z najlepszych. I życzę wam, moi drodzy, by przyszły rok był i również dla was owocny, a święta spędzone z rodziną, przyjaciółmi obdarzone były szczerymi emocjami i rozmowami – i nawet jeśli będzie pełno awantur – to pamiętajcie, że to część świątecznej atmosfery! Móc uzewnętrznić się raz do roku, wykrzyczeć wszystkie bóle i obdarować się jedną z najcenniejszych rzeczy jakie mamy – naszą szczerością – to zdecydowanie powód do radości – bo po każdej burzy przychodzi słońce, a burza sprawia, że powietrze pachnie niesamowicie dobrze i obniża ciśnienie dookoła!
Tak więc Wesołych Świąt Bożego Narodzenia kochani! Szczęśliwego Nowego Roku i jeszcze raz pieniędzy!
PS: Obrazek może wam zdradzi czego rokiem będzie rok 2024.. ????
#samochody #swieta #rodzina #dzieci #praca #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
#swieta #bozenarodzenie #flightradar
Wystartował:
SANTA1 z North Pole do North Pole https://fr24.com/R3DN053/335a9682

Zaloguj się aby komentować
To ja po całym dniu przygotowań do świą†
#swieta

Zaloguj się aby komentować
WIECZORNE MĄKLE BĄKLE DLA JEGO
Pierw oczywiście przygotowania czyli wypróżnienie odbytnicy. Następnie użyłem preparatu do lewatywy, żeby wypłukać już wszystko z siebie, podmyłem dupsko pastą BHP no i gitara siema. Uszy przepłukałem z czopów woskowych (no zbiera mi się głębiej wosk to muszę płukać) i słyszę teraz jak sąsiad tarmosi KUCIAPKE.
Huop to taką CUMPIEL odwalił sobie, że hoho. Pierw została nałożona maseczka na huopski ryj, potem włosy umył huop w szamponie i nałożył odżywkę. Ciało huopskie obmyte zostało specjalnym mydełkiem o zapachu owocowym, no i jeszcze olejki były aromatyczne. Ahhh nawet pod napletkiem umyłem huopską jagodę by potem była czysta przy tarmoszeniu nocnym. Potem jeszcze nałożyłem na swoje huopskie ciało balsam odżywczy o zapachu słodkim takim.
CUMSUMPCJA BOŻA
No to czas na kolacje, a że poczułem zew HUOPA to odjebałem coś pięknego. 3 wspaniałe jajeczka na takie miękkie żółto żeby z musztardą zjeść, do tego 2 kanapki z dużą ilością sera, troszkę majonezu i masełko. No i CUMSZTYK czyli TOMAT OWOC ŻYWOTA JEGO. Słodziutkie tomaty wybuchały w chuopskim ryju smakiem. Serek rozpływał się a chlebek fajny mięciutki. No i jajeczko.. ahh to jajeczko. Masowałem się po jajach jak jadłem to.
Teraz zjadłem jeszcze 4 sztuki Ferrero rosze, czekają na mnie dwie pomarańcze, herbata, do⁎⁎⁎⁎dole resztkę suszonej kiełbasy z lodówki i jak jutro rano wstanę to nasram tak, że zapcham przydomową oczyszczalnię.
A no i wypiłem już 4 aktimele i dużą butelkę kefiru xD HUOP JEST DZIKI
#przegryw #gotowanie #jedzenie #foodporn #jedzzhejto #gotujzhejto #chlopskadyscyplina #dieta #swieta #sniadanie

Zaloguj się aby komentować
Zayebane z tiktoka
#heheszki #swieta #salatkajarzynowa


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć i czołem,
czy to już czas na życzenia? No i pamiętajcie, że święta nie mają być piękne tylko zgodne z tradycją!
#tworczoscwlasna #zyczenia #swieta

Zaloguj się aby komentować
Pierwsze pierogi już ugotowane, jeszcze około setki i koniec. Polecam urządzenie do pierogów za 6zl, świetnie składa. Średnio 1 pieróg 1 minuta.
Farsz mięsny.
#swieta #bozenarodzenie #gotowanie #jedzzhejto



Zaloguj się aby komentować
Co prawda słabo. Ale niektórzy i tak się napalają.
#heheszki #humorobrazkowy #swieta #bozenarodzenie #wigilia

Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie, żeby sałatki jarzynowej zrobić odpowiednio więcej, żeby było co wy⁎⁎⁎ać po świętach.
#heheszki #swieta
Zaloguj się aby komentować
Kutia czy Kluski z Makiem
#swieta #bozenarodzenie #tradycja #jedzenie


Zaloguj się aby komentować
Miałem szukać drzewka na choinkę a chodzę po lesie i szukam psa bo poczuł wolność i gdzieś znikł. Ale jakby co to las prywatny żeby zaraz jakiejś afery nie było.
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zrobilem sin chilli sin carne na swieta #slask #swieta
#moczka

@pokeminatour oczywiscie.
W kompocie z owocow gotujesz posiekane orzechy laskowe, wloskie i migdaly. Po 15 minutach dajesz posiekane sliwki suszone, rodzynki i morele lub daktyle. Po kolejnych 15 minutach dodajesz piernik rozmoczony w ciemnym piwie. Pogotowac 15 min. Odstawic do wystygnięcia, przelozyc do misy/salterki, przystroic platkami migdalow. Smacznej moczki!
Zaloguj się aby komentować
Jest mi bardzo przykro, ale święta odwołano. Mikołaj nie żyje, zmarł dziś. Proszę rozbierać choinki.
https://youtu.be/Pr5VR_AyCLo?si=lHKbQ7RYbwW__NWG
#swieta #mikolaj #wiadomosciswiat
A to kapitalistyczne mendy. Mirror: https://youtu.be/NvnB_gYhmGE?si=op08mVZaYrl0WQF4
Zaloguj się aby komentować
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, więc musi być świąteczna ankieta
Na początku grudnia pytałem czy czuliście magię tych świąt (68% odpowiedziało, że nie). Teraz również mógłbym użyć tego pytania, ale szkoda się powtarzać
Z drugiej strony pytania w stylu "czy lubisz karpia?" też mogą nie być bardzo atrakcyjne, więc dzisiaj coś bardziej ogólnego który każdy może dowolnie interpretować:
Czy cieszysz się w tym roku ze świąt?
Zachęcam do oddania swojego głosu i napisania komentarza oraz ewentualnie piorun do wypromowania ankiety.
Wyniki oraz podsumowanie dodam dopiero w środę po świętach, więc nie trzeba się śpieszyć
Z tego miejsca życzę jeszcze wszystkim wesołych świąt a osobom które świąt nie obchodzą po prostu miło spędzonego czasu
#ankieta #kiciochpyta #zapytajhejto #swieta #bozenarodzenie

Magia świąt wróciła do mnie ponownie od kiedy zaczęłam sama je organizować. Bardzo lubię świąteczne przygotowania, gotowanie, strojenie domu, kupowanie prezentów. W tym roku pojawią się u mnie członkowie rodziny którzy jeszcze u mnie na święta nie byli i z którymi nie widuję się zbyt często np z powodu odległości. Nie mogę się doczekać aż ich wszystkich zobaczę i czekam z niecierpliwością na te piękne dni ☺️
Zaloguj się aby komentować
#religia #swieta #ciekawostki
Wiecie, że istnieje legenda o świętym Mikołaju - nekromancie wskrzeszającym poćwiartowane, zapeklowane dzieci?
The association is traced to the legend of St. Nicholas and the Three Pickled Boys. Tradition has it that an evil shopkeeper in the town of Myra hated children. He kidnapped three small boys, chopped them up with an axe, and pickled them in a barrel. St. Nicholas, upon hearing of this horror, prayed fervently to God. Because of the purity of his faith, the boys were raised to life and wholeness again and came out of the pickle barrel singing "Alleluia!" and giving thanks to God.

@Bipalium_kewense peklowanie w kontekście usunięcia dowodów zbrodni brzmi raczej kontrproduktywnie, chociaż o zabeczkowanych dzieciach słyszy się do dzisiaj - jedyne co mi przychodzi do głowy to logika typu "jak zakopie zwłoki w lesie, to nie będę miał kontroli nad tym co się z nimi dzieje, a jak kiszą się w beczce za domem, to wiem czy ktoś węszy", nie myślą wtedy o tym, że o wiele łatwiej zwłoki połączyć ze sprawcą
Zaloguj się aby komentować