Polskie święta na jednym obrazku xD
Ja pi⁎⁎⁎⁎le ten kraj to kwintesencja patologii (° ͜ʖ °)
#alkoholizm #polska #patologia #czarnyhumor #swieta #alkohol

Polskie święta na jednym obrazku xD
Ja pi⁎⁎⁎⁎le ten kraj to kwintesencja patologii (° ͜ʖ °)
#alkoholizm #polska #patologia #czarnyhumor #swieta #alkohol

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Święta, święta za pasem to wam pokażę ile płacimy za świąteczne zakupy w polskich sklepach w UK
Trzy najpopularniejsze u mnie w okolicy sieci: Kopernik, Smaczek i Mleczko mają takie oto promocje. Ceny podobne do zeszłorocznych - ale jak widzicie na jednym produkcie potrafi być dwukrotna przebitka, chociażby twaróg na sernik. W Smaczku najtańszy 4.99 a u konkurencji 2.39 czy 2.59 czyli połowę ceny więc wszystkiego w jednym miejscu nie opłaca się kupować
#zakupy #uk #swieta #unaswuk #nietylkomielonka
https://mleczkodelikatesy.com/download/Gazetka-Mleczko-Easter-2024.pdf

Zaloguj się aby komentować
#pytanie #swieta #wielkanoc
W jakie dni sklepy będą zamknięte?

Zaloguj się aby komentować
#swieta #wielkanoc #jajka #ciekawostki #kolorowejajka

Zaloguj się aby komentować
Takiego stwora miałem na choince w zeszłym roku!
Na początku miał być predator, ale Gremlin wydawał mi się bardziej kojarzyć z tematem świątecznym.
#choinka #swieta #tworczoscwlasna #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mój trzylatek rozpowiedział całej rodzinie, że mam niesprawne hamulce w aucie....
Przedsłowie: WSZYSTKO wymieniłem mniej niż 10k kilometrów temu, mam faktury na to.
Jak się robi temperatura koło zera to przez pierwszy kilometr piszczą mi klocki z tyłu zanim się nie zagrzeją. Sprawdzałem na stacji diagnostycznej i hamują równo, nie są zapowietrzone ani nic z tych rzeczy. Po prostu piszczą jak są zimne.
Opowiadałem młodemu miesiąc temu jak spadł śnieg i zaczęło się to dziać, że _MOŻE_ jest bombelek powietrza i dlatego.
Parę dni temu opowiadałem jeszcze w trakcie jazdy dlaczego ciężarówki robią "pssss" i czym się różni układ hamulcowy w ciężarówce od układu w osobówce.
Po świętach wszyscy myślą że jeżdżę autem bez hamulców xDDD
#rodzicielstwo #samochody #swieta

@entropy_ Pro tip: Jak będziesz miał okazję przewieźć najbardziej wpływowych/plotkujących członków rodziny - zahamuj awaryjnie bez ostrzeżenia tak z conajmniej 80kmh, jak zapytają o co chodzi to mówisz że przecież wyskoczyła wiewiórka.
Rezultat:
- poświadczasz że heble sprawne
- poświadczasz że masz dobry refleks i uważasz za kierownicą
- młody każdemu będzie rozpowiadał jak tata zahamował
- szanujesz zwierzęta
- a tym kurwiom co marudziły wmawiasz że mają problem ze wzrokiem.
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
P. S. Warto raz na jakiś czas zrobić hamowanie awaryjne - lepiej zdziwić się w kontrolowanych warunkach
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #swieta #heheszki
Powoli staję się kanapą, na której siedzę od godziny 23:15, 24 Grudnia... xD
W sumie nawet mi z tym dobrze, ale kurde, będzie trzeba się ruszyć niedługo, bo kubły już przepełnione.
Jakieś rady? xD
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Święta święta i po świętach xD
Pochwalcie się co dostaliście, nie muszą być książki.
Kwantechizm mocno polecam. Bardzo przystępnie napisana, chociaż pod koniec trzeba dość ostrożnie czytać żeby ogarnąć
#swieta #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
Święta, święta i po świętach
Nie było kiedy nawet na hejto zajrzeć bo 24 i 25 goście w domu, 26 w gościach my a dzisiaj w pracy za 2.5x stawkę + ekwiwalent wolny oprócz tego bo mamy przyjęcie studentów co chcieli jeszcze na starych zasadach wizowych do UK przyjechać z członkami rodziny. Generalnie nie pracujemy od zeszłego piątku aż do nowego roku ale tutaj specjalne zasady jak widać. Od 10 rano mieliśmy być tylko do 15 a wróciłem do domu po 19 dopiero, tyle się ich zjechało tego pierwszego dnia!
#swieta #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Z dań wigilijnych najbardziej lubię Opłatek. Co roku Babcia kupuje mi na prezent świeżą dostawę. Zawsze zaczynam od odgryzania głowy żeby Jezusek nadmiernie nie cierpiał, jemu już wystarczy.
#swieta

Zaloguj się aby komentować
Tegoroczny bilans prezentów jest zatrważający. Ja wiem i wszyscy wiedzą że lubię słodkie ale tyle to jeszcze w życiu nie miałem w mieszkaniu. Efekt paczek prezentowych z pracy mojej oraz żony, no i prezenty pod choinką. Masakra. Kiedy my to zjemy???
A to nawet nie wszystko bo cześć albo rozdaliśmy albo zjedliśmy...
#swieta #prezenty #slodycze

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #motoryzacja #swieta #lego #tesla
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Wyniki ostatniej ankiety w której ocenialiśmy na ile cieszymy się z okazji świąt + krótkie podsumowanie.
Pytanie ankiety: Czy cieszysz się w tym roku ze świąt?
Głosowało: 395 osób
- Fantastycznie: 8,35%
- Cieszę się: 31,65%
Pozytywny stosunek do świąt: 40%
- Święta mnie nie cieszą, ale i nie przeszkadzają: 35,19%
Neutralny stosunek do świąt: 35,19%
- Nie cieszę się: 20,76%
- Fatalnie: 4,05%
Negatywny stosunek do świąt 24,81%
Tak więc hejto w skrócie było w większej części pozytywnie nastawione do świąt
Komentarze oraz urywki komentarzy
( [...] oznacza, że przed bądź po cytacie jest jeszcze dłuższa część komentarza w oryginalnym wątku ankiety)
Dudleus: Dla mnie w świętach chodzi głównie o kupowanie masy rzeczy a ja mam małe potrzeby i skąpy jestem. Z rodziną mogę się spotkać w innym terminie.
Okrupnik: panie op, powiem tak, niektórzy spędzają święta z rodziną bo tak wypada, inni są z tego powodu szczęśliwi, a ja spędzam z rodziną i hejto i z obu jestem zadowolony
odpowiedź - bojowonastawionaowca: bardzo miło to czytać
cebulaZrosolu: zacząłem pisać dlaczego nie lubię świąt, ale po jakimś milionie linijek mi się odechcialo. Streszczając: całe życie słuchałem pierdolenia ojca odnośnie świąt i do dzisiaj nie mogę się tego pozbyć...
BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta: ja tam lubię, a od kilku lat bardziej niż dawniej. Teściowie wyluzowali, zrobiła się bardziej świąteczna atmosfera, trochę jak z amerykańskich filmów pokazujących klasę średnią w tym okresie xD. Ale tylko trochę. [...]
nobodys: .. Okres świąteczny mnie rozstraja bardziej niż cała jesień i zima. W dodatku od jakiegoś czasu wiem jakich niepotrzebnych dramatów przy stole mogę się spodziewać i jak nerwowa będzie atmosfera ..
pokeminatour: Nie cieszę bo mam flashbacki ze świątecznej nerwowej atmosfery a poza tym nie lubię aż tak długo przebywać z rodzinom.
Tyglys: Dla mnie nie ma wesołych świąt od 1997. pierwsze święta bez ojca i mama zaraz po tym zachorowała na raka
kodyak: Święta jak święta. Trochę wkurwiajace jest te szukanie prezentów ale w sumie to tylko wigilia i 1 dzień świąt. Potem myśli sie juz że trzeba wrócić i tak to leci
Zielczan: ja nie lubię świat już od paru dobrych lat, z różnych powodów
camonday: Chyba pierwszy raz od dawna cieszę się na święta. Znaczy jasne, rok temu też się cieszyłam ale tylko na może 8 godzin z całych świąt, a w tym roku to cieszę się i na ubieranie choinki i na nowe tradycje (pierwszy raz będę na wigilii u chłopaka) i na wyczekiwanie, i na ciepło tej świątecznej atmosfery, a nie tylko na jedzenie. [...]
Dzban3Waza: Kocham święta, przypominaja mi czasy kiedy rodzice byli razem
glebogryzka: cieszę się jak porąbany. Nakupilem z żoną prezentów dla dzieci, i nie mogę się doczekać ich reakcji
Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich , niech Chrystus narodzi się w naszych sercach.
Semicolon: Dla mnie są obojętne, nie mam z kim ich obchodzić. Lubię sobie w te dni odświeżyć filmy swiateczne
jonas: [...] Atmosfera w domu świetna odkąd mieszkamy na swoim. W domu rodziców zawsze były nerwowe pokrzykiwania, zostaw-to-na-święta i zaraz potem czemu-nie-jecie-zmarnuje-się, dlaczego-nikt-mi-nie-pomaga i zaraz potem zostaw-nie-umiesz-ja-to-zrobię, no taka stereotypowa klasyka właściwie. [...]
przemoko90: [...] Dobrym sposobem by poczuć klimat świąt jest odtwarzanie tego co robiło się za dzieciaka. Pograć w stara grę na kompie, złożyć LEGO, ustawić kolejkę wokół choinki, ubrać żywa choinkę, wypić grzanca (no to już nie za dzieciaka xD), pojechać na jarmark niekoniecznie do swojego najbliższego miasta [...]
kwiatek87: Trochę stres bo czekam na pytania od suynka dlaczego nie ma drugich dziadków. Wszyscy żyją, ale afery życiowe rodem z Mody na Sukces doprowadziły do takiej sytuacji.
Tomekku: w tym roku wyjątkowo zaznaczyłem ze fantastycznie, ponieważ jestem na wakacjach zdała od rodzinnego zgiełku, tylko ja i moja luba, zwiedzamy i cieszymy się czasem wolnym.
Shivaa: Magia świąt wróciła do mnie ponownie od kiedy zaczęłam sama je organizować. Bardzo lubię świąteczne przygotowania, gotowanie, strojenie domu, kupowanie prezentów. W tym roku pojawią się u mnie członkowie rodziny którzy jeszcze u mnie na święta nie byli i z którymi nie widuję się zbyt często np z powodu odległości. Nie mogę się doczekać aż ich wszystkich zobaczę i czekam z niecierpliwością na te piękne dni
wombatDaiquiri: święta u rodziny narzeczonej. Na całe szczęście mam pakiet leków psychiatrycznych na wszelki wypadek.
Mam nadzieję, że jednak więcej osób w czasie świąt się z nich dużo bardziej ucieszyło niż wcześniej obstawiało ;)
Dziękuję wszystkim którzy brali udział w głosowaniu (395x), komentowali oraz pomogli wypromować wątek przy pomocy piorunów
#ankieta #kiciochpyta #zapytajhejto #swieta #bozenarodzenie

Wołam osoby które wcześniej piorunowały ankiety:
@Aghar @alaMAkota @Aleksandros @alucard @American_Psycho @Augustyn_Benc-Walski @Baltic_Vodka @Bamse @Bankrut.pl @bojowonastawionaowca @bucz @Bukuria @ciszej @cododiaska @Commander_Keen @cweliat @Dezyderiusz_Dostojewski @dmmps @DziadBorowy @Endrevoir @entropy_ @evilonep @Fahrenheit @fakealeksiej @Faziorz @franaa @gh0st @Greyman @Half_NEET_Half_Amazing @Heterodyna @I-Em-Are @IronFist @Ist @ivanar @janoe @JF_Sebastian @Jim_Morrison @jimmy_gonzale @Jonhny @Jurajski_Huncwot @Kewin_Klotzek @Kilik @koczis78 @kubex_to_ja @LITE @LondoMollari @l__p @lukmar @Marcus_Aurelius @markxvyarov @M_B_A @michalnaszlaku @Moody @Mork @mordaJakZiemniaczek @mtriciak33 @na_kanapie_siedzi_len @Naiken @Nemrod @Niochacz @noriad @Oczk @Okrupnik @Panda @PanSalima @Pawelvk @pepe_delfin @Peregrin @porkins @poteznawichura @radziol @rakokuc @roadie @roberto07 @rzuf @rzYmskielajno @Semicolon @Shivaa @shogoMAD @Siejek @so_cold @splash545 @Stashqo @swistak80 @Sylwunia @Szoguniasty @Szuuz_Ekleer @Taxidriver @Ten_typ_sie_patrzy @TheLastOfPierogi @Tomekku @Toudek @tuvitob @Tyglys @UncleFester @Viciu @Wido @wieczniezmeczona @Wojbody @Xax @Zielczan @GSX-R750 @Giban @Slash @icecrypt @Lunek1 @LuckySeven @megawonsz9 @MarinoaItaliano @Kompot @Kaskader @Catharsis @PS2_4_life @banita77 @em-te @Modrak @glebogryzka @maximilianan @DuchPrzeszlosci @Kotuduchawinny @Riuszka @przemoko90 @BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta @Alipheese @SilverMonkey @KatieWee @Lawyerish @Usyrak @I-Em-Are @HmmJakiWybracNick @Sebgat @razALgul @Mr.Mars @Daniel_Obajtek @moll @Piechur @kocio @arturdwieszopy @witajnieznajomy @Umpolung @Dzban3Waza @d.vil @qqterens @mrozny @Schatzu @bernsteinka @spawaczatomowy @sireplama @AndrzejZupa @Paciu06 @slawek-borowy @konrad1 @Toarddd @e5aar @GazelkaFarelka @POMIDORES @HolenderskiWafel @rain @jonas @Decebal @koniecswiata @Magulord @HerrFlick00 @SidTheKid @a-r @Tapporauta @PornoKing @Alalai @fazi4 @RACO @fisti @Utylizejszyn @Zly_Tonari @Fausto @smierdakow @Laryngoskop @podzielny @Cybulion @trixx.420 @Klamra @Opornik @Odczuwam_Dysonans @Jarasznikos @Anthithei @BjornIronside @CzosnkowySmok @KrzysztofJarzynaZeSzczecina321 @Rozpierpapierduchacz @209po @drakash @camonday @Ravm @Fafalala @Dudleus @Wyrocznia @windows13 @wombatDaiquiri @slawomiras @mahoney @eiaculatiopraecox_2.0 @vvyspa @mnie_tu_nie_ma @Monroe @MikeleVonDonnerschoss
Osoby które nie chcą być już w przyszłości wołane proszę dać znać
Z listy usunięci na życzenie: Xianth UmytaPacha Whoresbane GtotheG argonauta Pan_Buk DiscoKhan the_good_the_bad_the_ugly jelonek xsomx AbenoKyerto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
A takie dostałem na święta 😅
#swieta #chwalesie #prezent

Zaloguj się aby komentować