Yennefer w książkach:
średnia nawet jak na nie-czarodziejkowe standardy, Jaskier się dziwi co Geralt w niej widzi
mocno niedojebana umysłowo, nigdy nie wiadomo co jej odjebie tego dnia
ch⁎⁎⁎wa czarodziejka strzelająca pojedynczymi piorunami, zmoggowana przez Triss potrafiącą przyzywać burzę gradową na całe miasto
doprowadza do pojedynku na śmierć i życie pomiędzy swoimi kochankami Geraltem i Istredem, na którym się nawet nie pojawia
nerwica natręctw
daddy issues
wychowuje Ciri na narcystyczną nimfomankę z wybujałym ego
zawód oszustka szarlatanka
robi siarę Francesce Findabair na pierwszym spotkaniu Loży zamiast być wdzięczna, że nie została spuszczona przez nią w kiblu po kompresji artefaktycznej
nie zna się na perfumach, używa cały czas zapasu kupionego z promocji 6+6 w Biedronce wiele lat temu (dopiero dwie butelki poszły)
ból d⁎⁎y do każdego o wszystko bez powodu
ego większe niż u TW Bolka
dostaje w p⁎⁎dę od Fringilli podczas Bitwy pod Sodden
Yennefer w serialu:
Mimo tego, że aktorka Anya Chalotra za⁎⁎⁎⁎ście gra to jakoś tak mi się wydaje ta książkowa Yennefer ciekawsza.
#wiedzmin #ksiazki #fantasy #seriale

Zaloguj się aby komentować
Szukam serialu z lektorem "Mr Robot" aktualnie nie dostępny na żadnym VOD.
Zależy mi na pobraniu. Znalazłem ex-torrenty ale zero seedów i prędkość pobierania to 0.
Jakieś rady?
#seriale
@walus002 nie wiem czemu chcesz z lektorem ale proszę
https://ekino-tv.pl/serie/watch/mr-robot+season%5B1%5D+episode%5B1%5D+
Zaloguj się aby komentować
Corocznie pod koniec zimy, kiedy jestem już strasznie zmęczony pogodą i wszystkim mam fazę na oglądanie seriali, które już kiedyś widziałem. Nie mam sił czy ochoty na nowe rzeczy, przypominam sobie stare serie - czasem dokończam jeśli te kilkanaście lat temu nie dotrwałem z jakiegoś powodu do końca. Tak sobie leci w tle, zdarza mi się przewijać przez jakieś nudne gadki i inne pierdoły.
Rok temu tak skończyłem White Collar i Castle'a, w tym roku idzie Burn Notice - jest o tyle fajny, że jak leci w tle to jest fajna karaibska muzyczka jak z gier Tropico
#gownowpis #seriale

Zaloguj się aby komentować

Od jego premiery minęło ponad 20 lat. Serial "Joey" do tej pory nie był dostępny w streamingu. [link-kom] Swoją premierę miał 9 września 2004 roku, kilka miesięcy po premierze finałowego odcinka "Przyjaciół". Jego akcja rozpoczyna się po tym, jak Joey grany przez Matta LeBlanca...
Bardzo polecam serial animowany Castlevania na podstawie lore ze słynnej serii gier od Konami. Dużo zwrotów akcji i wzruszających scen, jak na przykład ta w której Dracula trafia do piekła i odnajduje szczęście w ramionach żony, którą kościół mu w pierwszym odcinku zamordował (dlatego stał się zły ogólnie). Zwłaszcza scena, w której Dracula pociesza ją po tym gdy dowiadują się, że w piekle jedyną marką majonezu jest Kielecki zrobiła na mnie ogromne wrażenie. To i kuźwa Sypha Belnades co by musieli chyba Keanu Reevesa ucharakteryzować na babę w wersji aktorskiej żeby oddać zajebistość postaci. #animacja #kreskowki #seriale #castlevania #grykomputerowe

Zaloguj się aby komentować



https://m.youtube.com/watch?v=0Hn-Sj3xhfs&pp=ygUUbcWbY2ljaWVsIG5hIGhhcmxleXU%3D
i ten monolog na początku xD
Zaloguj się aby komentować
Obejrzałem pierwszy odcinek 4 sezonu (niby to nowy serial xd) #daredevil i oesu jakie to było dobre.
Piękne kadry, doskonała gra świateł, przepiękna komiksowa symbolika. Więcej dialogów niż akcji ale te trzymają w napięciu, postacie są realistyczne a aktorstwo to wyżyny gry.
Jeżeli się to utrzyma to może być lepszy od pierwszego sezonu.
No i cudowne intro.
#seriale

Zaloguj się aby komentować
#seriale #hbomax #koszykowka #nba
Gdybym powiedział, że jestem fanem NBA, to bym skłamał. Jednak byłem nic kiedyś. Jako małolat siedziałem przyklejony do telewizora nasłuchując hasła "hej, hej tu enbiej". Siedziałem do wczesnych godzin rannych oglądając mecze w TVN i biegałem do kiosku po "Magic Basketball" i "Pro Basket". Po ten drugi biegłem szybciej, bo były w nim zdjęcia cheerleaderek na całą stronę. Nie polubiłem jednak żadnej drużyny na tyle, by trzymać za nich kciuki. Chicago Bulls Mieli gwiazdy i byli świetni, Lakersi mieli fajne żółte stroje i grał dla nich Kobe Bryant na którego grę patrzyłem jak na pokaz magii. No i był Boston. Zielone stroje, fajne logo, no i miasto Boston, które kojarzyło mi się z etosem robotniczym i Irlandczykami.
Z radością więc obejrzałem pierwsze dwa odcinki serialu "Miasto Celtics". Świetna rzecz i istny wehikuł czasu. Masa archiwalnych nagrań i zdjęć. Świetne rozmowy. Kawał solidnego dokumentu chociaż zrobionego typowo po amerykańsku, no ale to NBA, to w końcu inaczej nie mogło być. Są wątki rasizmu, które dla mnie są zbyt rozbudowane ale z drugiej strony były one jednak istotne, więc nie można było tego pominąć. Na razie dostępne są dwa odcinki i przelatują jak pociąg ekspresowy. Polecam.

Zaloguj się aby komentować
"The devil's hour". W sumie lubię. Mało popularny serial. I Doktor Who, ale się nie boi zabić jak trzeba.
Dwa sezony wyszły, w sumie 11 odcinków.
#thedevilshour #devilshour #seriale #scifi #doctorwho
Zaloguj się aby komentować
#seriale #lata90 #telewizja #filmy sorki za ostatni tag
Na dobranoc chciałbym polecić polski serial. Tata, a Marcin powiedział.
Wciąż śmieszny po latach. Plusy to krótkie odcinki, po ok 7 minut. Więc trochę takie skecze.
Polecam. Na tym kanale jest cała seria.
Zaloguj się aby komentować
#glupiehejtozabawy #filmy #seriale #heheszki
Zaczynam łańcuszek Waszych naaajzabawniejszych momentów z filmu/serialu, czyli ma to być co zawsze, ale to zawsze generuje w Was rozbawienie.
Dla mnie to większość scen z ITCrowd, ale ta jedna, to złoto.
Małe utrudnienie, wybieramy tylko jeden clip.
Zaloguj się aby komentować
469 + 1 = 470
Tytuł: Myszy i ludzie
Autor: John Steinbeck
Kategoria: literatura piękna
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Format: książka
Liczba stron: 118
Ocena: 10/10
Jak zaczynałem oglądać Zagubionych miałem jakieś 16-17 lat. Najbardziej lubiłem Sawyera. Imponował mi, był taki nieokrzesany, pewny siebie, groźny. No i kleiła się do niego Kate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I w pewnym odcinku widzę, że ten twardziel siedzi i czyta książkę. Bardzo mi to nie pasowało do tego bohatera, ale równocześnie wzbudziło moją ciekawość. Odpisałem tytuł "Of Mice and Men" i po szkole zahaczyłem o bibliotekę. Pożyczyłem książkę i przeczytałem jednym tchem. Od tego czasu czytanie sprawia mi wielką przyjemność, czytam kiedy tylko mam czas, zbieram książki. A wszystko dzięki Jamesowi Fordowi. Do książki lubię co jakiś czas wracać i polecam ją każdemu.
Spośród piorunujących ten wpis wylosuję jedną osobę, która otrzyma do wskazanego przez siebie paczkomatu jeden egzemplarz wymienionej wyżej książki. Oczywiście wszystko na mój koszt :) Losowanie za dwa dni.
Może ktoś też polubi tę książkę ta jak ja.
Udziału nie bierze @jang_mefju 😎
#bookmeter #rozdajo #lost #zagubieni #ksiazki #czytajzhejto #seriale #steinbeck

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Choć „Line of Duty – Wydział wewnętrzny” to serial nieco już dziś zapomniany, wielu widzów wciąż uznaje go za najlepszą produkcję wpisującą się w ten gatunek. O jego jakości może świadczyć choćby fakt, że ma na koncie 56 nominacji i aż 19 zdobytych nagród, w tym National Television Awards 2021....