Czemu nawet oficerowie są bez broni osobistej w czasie tych poszukiwań rakiety? Nie znam regulaminów.
#wojsko #pytaniedoeksperta
Czemu nawet oficerowie są bez broni osobistej w czasie tych poszukiwań rakiety? Nie znam regulaminów.
#wojsko #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś pomysł dlaczego nie mogę połączyć iPhone’a z Chromecastem? W ogóle nie widzi urządzenia pomimo tego że są w jednej sieci. Jakieś pół roku temu normalnie oglądałem w taki sposób filmy w Apple TV+.
#apple #ios #chromecast #pytanie #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Który przekład boskiej komedii jest najlepszy waszym zdaniem?
Akurat zacząłem czytać oraz odpaliłem podcast przekładu Kosaka, ale podobno jest to najgorszy ze wszystkich.
Co wy myślicie?
#literatura #polska #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Kojarzy ktoś te elementy po lewej? Jakieś styczniki, kabelek, wtyczka. To jest w ogóle #lego ? Jakieś elementy z blaszkami. Te magnesy czerwono niebieskie to jest lego?
#niepoprawnelego #pytanie #pytaniedoeksperta

Zaloguj się aby komentować
Jest jakiś sposób żeby wysłać smsa przez internet? Pytam o sprawdzone metody, a nie o strony wyciągające kasę.
#pytaniedoeksperta #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Czy ktoś z tu obecnych robił kiedyś portfolio i zechciał by odpowiedzieć na kilka pytań?
Powiem szczerze że 1 raz spotykam się z tym wymogiem, jeszcze muszę dostarczyć je w formie papierowej
#projekty #praca #budownictwo #architektura #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Hej,
jak myslicie- jaki % subskrybentow tv republiki to sa troll konta i kupione suby?
Na moje oko- z 30-40% to sa fejk suby, byle podbic liczby.
A waszym zdaniem?
#polityka #tvrepublika #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Ktos mieszkający w Niemczech wspiera hejto?
Da się to ogarniać bez paypala?
Chcialem płacić przelewem, ale są tylko polskie banki.
Wybaczcie, ale jestem digitalnie upośledzony i proszę o pomoc w wyższym celu, jakim jest wsparcie tego zacnego portalu
#pytanie #pytaniedoeksperta
@Gepard_z_Libii wirtualna i fizyczna, używam wirtualnej na codzień, ale zawsze w pogotowiu mam też fizyczną, czasem się przydaje jak gdzieś nie ma płatności zbliżeniowych. Plus mają chargeback. Jeden minus, brak blika. A i jest to od razu konto walutowe, wymieniasz sobie do woli jak chcesz, ale nie musisz automatycznie przelicza przy transakcjach bo obecnym kursie jak nie masz danej waluty. Do applepay podepniesz ale musisz mieć wtedy polski AppStore aktywowany, trochę irytujące.
Zaloguj się aby komentować
Czy jest jakaś opcja, żeby odtwarzacz domyślny hejto niezaciemnial filmu który się ogląda do 5 początkowych sekund? Jest to strasznie irytujące, zwłaszcza przy krótkich filmach i gifach.
#moderacja #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
#rodzina #polityka #pytaniedoeksperta
Idę na święta, do rodzina która jest pro byłej partii rządzącej. Jak przetrwać spotkanie rodzinne i odpowiadać na pytania, aby rodzinne spotkanie się nie zmieniło w pro polityczną dyskusję.
Zaloguj się aby komentować
Hejka,
pierwszy raz w zyciu bede piekl sernik na swieta- jakie maslo do tego polecacie?
W lodoce mam takie 3
inb4- nie wiem czy beda rodzynki
#gotowanie #gotowanietomojapasja #sernik #pytaniedoeksperta

@jajkosadzone wsio rawno.
A ja niedawno wyjąłem z pieca swój dla córy do szkoly - 5 jajek ubitych ze szklanką cukru, 1kg sera z wiaderka i dwa budynie waniliowe, 70 minut w 150 stopniach mokrego termoobiegu i zostawić w piekarniku do wystygnięcia. Masło w moim przypadku jest opcjonalne, co kto lubi.
A z dobrych serków to MOJ ULUBIONY jest spoko, ja natomiast robiłem z lidlowego 6%, który jest dość płynny, czytaj: w ocenie wielu ch⁎⁎⁎wy, stąd drugi budyń w składzie.

Zaloguj się aby komentować
#pytaniedoeksperta #wifi #komputery
Aktualnie w domu mam taki router: B593 HUAWEI
Nie mam na ten moment innej opcji jak internet komórkowy. Aktualny sprzęt średnio daje radę i to pomimo repeaterów.
Czy taki o to sprzęt: https://allegro.pl/oferta/router-na-sim-5g-4g-lte-wi-fi-odblokowany-szybki-12786622347 poprawi sytuację?
Probleme jest m.in. strop 15cm żelbet. Jest antena zewnętrzna dostępna ale orange ma słaby zasięg. T-mobile lepiej daje radę.
Co za router ewentualnie polecicie? Potrzebne do youtube, netflix. Problemem jest, że najstarsza córka gra w LoLa i za bardzo nie dźwigają komórkowi operatorzy tego.
Zaloguj się aby komentować
Apka inpostu (iOS) co chwile mi spamuje powiadomieniami a nie mogę tego wyłączyć bo po 48 godzinach przegapię czas na odebranie tych j...e paczek.
Da się jakoś ustawić żeby przychodziły tylko powiadomienia dotyczące paczek????????
Co za j⁎⁎⁎na Januszowska firma ja pi⁎⁎⁎⁎le xD
#inpost #pytanie #pytaniedoeksperta #IT #spam #wkurw

Zaloguj się aby komentować
#pytaniedoeksperta #gownowpis
Dlaczego nigdy nie poznałem normalnej osoby z miejscowości #jaworzno . Już ludzie z #bedzin #czeladz i #sosnowiec oraz #dabrowagornicza są normalni od ludzi z tego miasta znanego dla mnie CKE i że nigdy nie widziałem w tym mieście kolizji
Zaloguj się aby komentować
Wie ktoś które konkretnie zgody trzeba w PGE wyrazić? Tak średnio uśmiecha mi się od nich otrzymywać telefony i SMSy.
#pytanie #pytaniedoeksperta

Zaloguj się aby komentować
Zakladajac, ze nowy rzad naprawde chce rozliczyc poprzedni, to co stoi na przeszkodzie? Czy prezydent moze taki proces udupiac przez nastepne dwa lata? Jak mozna sie za to zabrac zeby dojechac takich szkodnikow, zwlaszcza z immunitetami?
#pytaniedoeksperta #jebacpis
@solly Komisja zbiera materiał dowodowy, w kluczowym momencie prezentuje go w sejmie, na wniosek Marszałka jest on dostarczony do prokuratury wraz z wydaniem zgody na postępowanie i ewentualne zdjęcie immunitetu. Reszta w gestii prokuratury, ale tak jak wspomniał @smierdakow prezydent i tak pewnie by ich ułaskawił. Tak to wygląda w normalnym trybie, a jest jeszcze trybunał stanu, ale do tego nie mają wystarczającej większości.
Innymi słowy bez "uzdrowienia" sądownictwa i prezydenta raczej wiele nie zrobią. No chyba że PiS pójdzie na układ i kogoś poświęci, żeby reszta nie była rozliczona. Tam też są wewnętrzne konflikty.
Bo widzisz kochaniutki. Stary rząd, technicznie robił coś nielegalnego ale zanim to zrobił przepchnął prawo, że to co było nielegalne nagle stało się legalne jak "Wybory kopertowe". Więc sporo tego co uznawaliśmy za NIelegalne za ich rządów było legalne. Sęk w tym, żeby znaleźć w tym dziury, które przeczyły np. konstytucji i wtedy można przepchnąć sprawę dalej.
W dużej mierze Praworządność, którą wyborcy PiS uznawają za "Świętość" to tylko to co aktualna władza przegłosuje.
Zaloguj się aby komentować
Tomeczki, mam na tą sobotę przygotować fragment z Biblii do odczytania przed naszą ekipową wigilią xd 13 osób, każdy wie że jestem ateistą i zaheheszkowali sobie, że może ja przeczytam jakiś fragment. Zgodziłem się. Są tutaj jacyś znawcy? Dacie mi coś heheszkowego, albo dziwnego?
PS: Zanim napiszecie, że jak to ateista na wigilie. A tak to. Zostałem wychowany w rodzinie katolickiej, a obecnie to swieto traktuje jako część tradycji, która osobiście nie ma dla mnie nic wspólnego z religią. Ot komercyjna szopka typu sylwester, haloween, czy inne imprezy.
#ksiazki #pytaniedoeksperta
#religia #gownowpis #katolicyzm
mozesz o niedzwiedziach ale katolikow to nie zaboli
proponuje
Wyjscia 20 3-5
3 Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! 4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą
Zaloguj się aby komentować
Polećcie mi jakiś dobry vpn, gdzie można płacić za niego w złotówkach i jakiś nie za drogi
#pytanie #pytaniedoeksperta #komputery #informatyka #internet
Zaloguj się aby komentować
#ksiazki #nowosciksiazkowe #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Szukam dla babci dobrej biografii do czytania. Lub jakieś historie kobiet przedwojenne.
Ostatnio dostała o Marii Skłodowskiej napisaną przez jej córkę i bardzo jej się podobała.
Możecie coś polecić?
Zaloguj się aby komentować
Siema tomki szukam jak najtaniej tego perfuma dla żony jakie strony są legitne
Plox halp
Ceny się wąchają nawet do 200 zeta nie chce się wbić na podjebke
Yves Saint LaurentLibre Le Parfum 90ml
#perfumy #pytaniedoeksperta #pomocy
@Sweet_acc_pr0sa https://perfumehub.pl/yves-saint-laurent-libre-le-parfum-woda-perfumowana-dla-kobiet tutaj masz wyszukiwarkę legitnych sklepów.
Zaloguj się aby komentować