Smutny to nastał czas dla wielu.
#4chan #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #przegryw #depresja

Smutny to nastał czas dla wielu.
#4chan #ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #przegryw #depresja

Zaloguj się aby komentować
Właśnie się zaszyłem i ledwo powstrzymuje się od rozklejenia się. 12 miesięcy dla jego bez alkoholu. Boje się, mam ochotę płakać zarówno z dumy jak i wielu rzeczy które dzisiaj usłyszałem, oraz ze smutku
#przegryw #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Kawałek mięsa dla chłopa dla celebracji niedzieli wieczur #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Piątek piąteczek piątunio i juz za kilka godzin moja namiasta NEETu przez całe 2 i pół dnia. Nie mogę się doczekac #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Elon odpalił streama jak grał w PoE 2, zginął w walce z bossem tutorialowym, został potraktowany masowym hejtem na czasie i wyglądał jakby się miał rozpłakać po czym tajemniczo przerwało mu połączenie. Nie rozumiem jak można być tak niepewnym siebie będąc jednocześnie tak wpływowym. To wygląda jakby cała jego tożsamość była zbudowana na próbie przypodobania się masom, a pod tym była jedynie pusta skorupa człowieka. Jest to obraz smutny jak i żałosny. Na tym etapie zaczynam się zastanawiać czy on sobie niedługo czegoś nie zrobi.
https://www.youtube.com/watch?v=9Vw0Z7ieH3g&t=257s
#polityka #bekazprawakow #elonmusk #przegryw #antykapitalizm
Zaloguj się aby komentować
Jednym z plusów bycia IQcelem jest to że jestem za głupi żeby zrozumieć że zmarnowałem swoje życie, narazka #przegryw y

Zaloguj się aby komentować
Ja pi⁎⁎⁎⁎le już prawie połowa kwietnia, trzeba się brać za siebie na 100% #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Jaki macie nick na wykopie koljedzy? To sie tam złapiemy kiedyś na tagu #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Dobra kończy się ban więc wypierdalam na wykop. Ta strona jest tak ch⁎⁎⁎wa że idź pan w c⁎⁎j. Chodzi przede wszystkim o reklamy. Nasraliscie ich więcej niż na wykopie. W dodatku często zakrywają funkcje serwisu jak np przycisk do wysyłania postu lub dodawania zdjęć. Nie raz też strona na telefonie mi się zawiesiła bo wyskakiwał komunikat ciągle o zablokowaniu wyskakującego okna xD nawet stecka się tak nie skurwiła jak wy a to już sukces. Bonwułajaż! #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zamówiłem 3 dania od chinczyka i wszystkie niedosolone. Żarcie. Od Chinczyka. Niedosolone.
KOMPROMITACJA
PRzegrywowi zawsze penis w oczy czy jakos tak #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Eh k⁎⁎wa wyszedłem na normicką imprezę a mogłem siedzieć w domu i grać w gierki #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Ktoś tu chyba pojebie. Narazka przegrywy #przegryw #gry

Zaloguj się aby komentować
Ehhh no i trzecia kolacja. Huop nie potrafi przestać jeść. Pewnie jeszcze będzie 4. Ilość kcall na dziś: 5200
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Ehh druga kolacja. Huop jest gruby, był gruby i będzie gruby na zawsze... Its over. Oby zawał serca przyszedł szypko #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Myk wikendzik i namiastka neetu. Ehh wspaniałe byłoby neetowac, najlepsze że jest to możliwe. Potrzebuje tylko kilku milonów złotych... #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Czy voo doo działa? Gdzie znaleźć kapłana voodoo? Chce kogoś przeklnąć #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Lista oskich na hejto:
@bojowonastawionaowca
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
ehhhh no i Rita sie puściła z somsiadem... Wszystkie rużowe są takie same. #przegryw #dexter

Zaloguj się aby komentować