Jak slucham jakie problemy z malzonkami moi najblizsi znajomi to ja juz wole zostac starym kawalerem.
Z odzysku
#oswiadczenie #logikakobiet #logikamezczyzn #przegryw
Jak slucham jakie problemy z malzonkami moi najblizsi znajomi to ja juz wole zostac starym kawalerem.
Z odzysku
#oswiadczenie #logikakobiet #logikamezczyzn #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Huopska djeta. Mielony z kimchi, 700 g ziemniaczków z cybulkom i vegetom. Oczywiście zapijane colą oryginał zero #przegryw #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Spucha spusze nierówna i takie są fakta #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Kiedy budzi nas dźwięk potłuczonego szkła #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Jem SB kuglaż a wy zazdrośni. A Wy co? Pewnie żona która wam się puszcza z mokebe ugotowała wam kartofli z jakąś głowizną? Bycie singlem to jest to, mówie wam #przegryw #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Mówią że ból fizyczny to tylko umowa między ciałem i mózgiem. Da sie go zignorować, zepchnąć do podswiadomości. Tego nie można powiedzieć o bólu istnienia. #przegryw
Zaloguj się aby komentować
zjadłem znów kebaba ehh kompromitacja cwela. Jak jadłem to nie żałowałem niczego ale dzis już tak. Zostało mi tylko 1000 kcall dzis a do spania jeszcze 10 h ehhh #przegryw
Zaloguj się aby komentować
wczoraj sobie podgrzewałem w mikrofalówce kebaba którego znalazłemw szafce, Stał tam max 2 dni więc na bank sie nie zepsuł. I boli mnie cały brzuch dzis jak sk⁎⁎⁎⁎syn, Jebane mikrofalówki #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Myslałem ze bóg zesłam mnie żebyM was uratowaŁ ale to bóg zesłał was byście uratowali mnie #przegryw
Zaloguj się aby komentować
eh wiem że sexworkerzy nie mają lekko. A my męzczyzni musimy starać sie podwójnie #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Dieta dzien 3: Wczoraj i przedwczoraj zjadłem po 2200 kcall i robiłem pąpki. dziś zrobiłem kugiel z 1400 g ziemniaków i 500 g łopatki co dałoby mi 2500 kcall około. Ale 18 już zdjat huop wszystko i o 19 zamówił kebaba mieszany mieszany w bułce. Zjat huop ze smakiem i teraz zamówił lawasz xxl mieszanyu mieszany ehhhh. Tak to wygląda wychodzenie z przegrywu własnie. Miało byc 2500 kcall a bedzie 5000 #przegryw #silownia
Zaloguj się aby komentować
Chyba mam agorafobie. Od 19 msc wyszedłem z domu moze 2-3 razy #przegryw
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=q4nkcqObktk
#muzyka #muzykaelektroniczna #przegryw #depresja #muzykazgier
Zaloguj się aby komentować
Na swój sposób to ironiczne, że klauny które miały bawić i śmieszyć ludzi są w oczach wielu osób źródłem strachu i przerażenia. Nawet sam cyrk ma w sobie aurę czegoś niepokojącego. Po części może to wynikać z nadużywania tropu przerażających klaunów w horrorach. Trzeba byłoby wtedy jednak zadać sobie pytanie czemu w ogóle twórcy horrorów zainteresowali się tym motywem.
Być może wynikało to z wpływów historycznych gdy wyszło na jaw, że seryjny morderca John Wayne Gacy często występował charytatywnie jako klaun. W samych jednak klaunach jest coś nienaturalnego co wzbudza poczucie lęku. Maska klauna ma bawić swoją groteskowością, ale to co dziwne choć może wydawać się zabawne jednocześnie wywołuje też często niepokój. Granica między strachem i śmiechem jest bardziej cienka niż mogłoby się wydawać.
Należałoby się więc zastanowić nad samą naturą śmiechu która jest cechą unikalną dla ludzi. Zwierzęta jak Hieny mogą wydawać dźwięk podobny do śmiania się, ale jednak nie jest on prawdziwym wyrazem rozbawienia. Ludzie reagują natomiast śmiechem gdy spotykają się z czymś co wykracza poza znane normy. Śmiech jest więc reakcją na coś bezsensownego. Nie bez powodu postmoderniści uwielbiali ironie bo podważała ona absolutne ideę.
Klauny ostatecznie dla niektórych mogą symbolizować tragikomiczność samej egzystencji. Dość często w końcu uważa, że życie to żart i dramat jednocześnie. Wydaje się, że popularny swego czasu film Joker dość dobrze ukazywał ten motyw. Można by więc pomyśleć, że strach przed klaunami to strach przed absurdem samej rzeczywistości którą wielu ludzi nieustannie próbuje uporządkować i nadać jej znaczenie.
#creepypasta #przegryw #horror #filozofia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
eh huop chciałby taką ćpunke alternatywke z AIDS ale nie było dane dla jego #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Na dyskotece szkolnej w 3 klasie podeszła do mnie najładniejsza dziewczyna w szkole i powiedziała "będziesz stał tu pod ścianą całą dyskotekę bo nikt z tobą nie będzie chciał tańczyć bo jesteś gruby" ehhh #przegryw

Zaloguj się aby komentować
jak byłem maly moją siostre zapisano na balet za 400 zł miesiecznie (2000 rok) a mi nie chciano kupić katridża do pegazusa za 10 zł na jarmarku. Widocznie nie chcieli inwestować w słabe geny. Natura #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Huop se kebaba nagotowal. Naje się i będzie sie wałkonił potem #przegryw

Zaloguj się aby komentować