Jaki wiek taki króliczek Playboya
Gx #rocznicanadzis #heheszki #pokazmorde

Jaki wiek taki króliczek Playboya
Gx #rocznicanadzis #heheszki #pokazmorde

Zaloguj się aby komentować
OMG żona mnie zrobiła prezent taki, że z zaskoczenia wzięła mnie na koncert Jucho (to ta pani od Domowych Melodii, tylko, że już trochę inaczej). Nie wiedziałem, że jestem takim wrażliwym, młodym mężczyzną. Że istnieje jakiś muzyczny świat poza moimi ukochanymi doom metalem, synth-popem i muzyką ludową.
Niesamowita muzyka, niesamowita. A na dodatek przez cały koncert rozpylała się taka mgła co pachniała b. ładnie. #muzyka #chwalesie i trochę #pokazmorde

Zaloguj się aby komentować
#tworczoscwlasna #fantasy #pokazmorde
Tak obraz mój.

Zaloguj się aby komentować
Za parę dni miną 4 miesiące od wydania mojego albumu muzycznego ... Czas na małą aktualizację, co tam się u mnie dzieje
Nie tracę czasu i pracuję intensywnie nad kolejną płytą, trochę w myśl wyrażenia "iść za ciosem". Idzie mi dużo sprawniej niż przy okazji pierwszego albumu, ponieważ wtedy 10 numerów tworzyłem 6 miesięcy, dzisiaj mam już 8 utworów, w niecałe 4 miesiące, które były bardzo intensywne ze względu na to, co się działo po premierze albumu, a więc sumarycznie i czasu na tworzenie było dużo mniej. Nabieram pewności siebie, w głowie rodzą się nowe horyzonty i połączenia dźwięków, które nie znalazły się na pierwszej albumie. Póki co jestem bardzo, bardzo zadowolony z materiału, jaki mam i w przeciwieństwie do poprzedniego albumu nie znajduję "słabego ogniwa", które rozważałbym już na tym etapie, jako coś co nie jest warte by znalazło się na albumie.
Podjąłem też ważną decyzję i na 90% wydam ten album z tytułami domyślnie w języku polskim, ale z tłumaczeniem na angielski - odwrotnie do pierwszego albumu. Dzisiaj skończyłem tworzyć intro, zawierające opowieść mówioną przeze mnie w języku ojczystym. Mój naczelny beta-słuchacz (w sumie to na tym etapie powinien być już słuchaczem alfa
I żeby nie zostawić Was z niczym, mam dla Was fragment jednego z utworów, które znajdą się na nowym albumie, który opublikowałem jakiś czas temu na swoich socjalach (nie wiem kto tam co ma, więc wstawiam wszystkie opcje):
https://www.instagram.com/p/DP1xC0TjEZD/
https://www.tiktok.com/@n.o.o.t.music/video/7561516609916144919
https://www.facebook.com/reel/1333087228199628
Pozdrawiam serdecznie najlepszą społeczność w sieci
#pokazmorde #halloween dla atencji!
#muzyka #muzykaelektroniczna #tworzeniemuzyki #produkcjamuzyki #tworczoscwlasna


Zaloguj się aby komentować
Wiecie co najbardziej lubię w Halloween? Że łatwo wtopić się w tłum.
#heheszki #halloween #pokazmorde


Zaloguj się aby komentować
Kurde Kazon gdzieś uciekł przed fanami. Ale warto było tyle jechać na koncert, bo pogo mimo małego klubu było dość dobre.
#metal #muzyka #pokazmorde #rock #gownowpis #chwalesie



Zaloguj się aby komentować
Panie @bojowonastawionaowca melduję wykonanie drugiego zadania z #jesiennewyzwania :
Moja pierwsza zupa dyniowa w życiu, wzorowana na przepisie od AniaGotuje.
Mam nadzieję, że widać postaranko na 30%
Dołączam dodatkowe zdjęcia w ramach dowodów rzeczowych.
#gotowanie #gotojzhejto #jedzenie
P.S. Trzymajcie kciuki, żeby się dobrze przyjęło, bo nie mam ochoty na nockę ze #srajzhejto
P.S.2 Trochę #pokazmorde




Zaloguj się aby komentować
No i jest #pokazmorde . Kiedyś miałem lepsze włosy
Oryginalny wpis: https://www.hejto.pl/wpis/mamo-tato-bede-na-internetach-googlemaps-gownowpis
#gownowpis #googlemaps


Zaloguj się aby komentować
Siedzimy sobie z #kitku 😀 Kon z kotem Trochę #pokazmorde i #pokazjezyk #zwierzaczki #kotek


Zaloguj się aby komentować
Przyszła! Ale będzie spawane
#chwalesie #spawanie i trochę chyba #pokazmorde albo #schowajmorde

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj mieliśmy imprezę retro, na tą okazję cały piętek zapuszczałem włosy😅 stylowa wyszła elegancko chyba. Co sądzicie? #nivaznegdziedroga #retro #vintage #pokazmorde

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry się z Państwem, No więc jednak dojechałem. Melduję się na mecie ze 132km i 2400m przewyższeń w nogach. To było wspaniałe 10 godzin mojego życia, spełnienie jednego z największych marzeń, chociaż jakby mnie ktoś zapytał po drodze, pewnie otrYmałby inną odpowiedź. Jako bonus robię #pokazmorde bo jednak styl jest nieodłączną częścią tej wspaniałej imprezy. Jak się zregeneruję to postaram się napIsać pełnoprawną relację.
#rower #leroica


Zaloguj się aby komentować
Trochę to trwało ale znalazłem zdjęcie na czołgu na Babich Dołach. Proszę @Trypsyna
Jak mnie pamięć nie myli to jakoś 93r.
#starezdjecie #gdynia #babiedoly trochę też #pokazmorde

Zaloguj się aby komentować
Bylem dzis przetestować #rower na trasie XC (cross-country).
Co moge powiedziec? Dość pochylona geometria, dobra w teren ale słaba na asfalt. Miękki amortyzator (nawet po utwardzeniu maksymalnie), mega fajne przerzutki, płynnie pracują a 1x10 jest absolutnie wystarczające, da się rozpędzić do 40kmh a da się zrobić stromy podjazd, opony ideolo radzą sobie na piasku.
Z minusów: uchwyty kierownicy są bardzo nieprzyjemne bez rękawiczek, kłujące i obcierające dłonie, kierownica długa więc ręce są bardzo szeroko, jak dla mnie trochę za szeroko.
Ogólnie jestem zadowolony, w teren czy do lasu spoko, na asfalt będę używał swój stary rower.
Troche #pokazmorde
#rowerowehejto #dildonadiecie #hejtokoksy #sport



Zaloguj się aby komentować
Kurdebele, fajnie było na Bukowym. Wróciłbym znów.
#pokazmorde #bieszczady





Zaloguj się aby komentować
100 pierunów za wpisy samo się nie zrobi to Wam wrzucę dwa zdjęcia z Wietnamu w osobnych wpisach, co by sobie sprawę ułatwić.
1/2 #pokazmorde w stronę słońca a Wy macie z tyłu
#podroze #podrozujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Lato powoli chyli się już ku końcowi, wykorzystuję więc każdą sposobność aby nacieszyć się łowieniem zanim zrobi się za ciemno i za zimno jak na moje gusta. Fantastycznym łowiskiem okazał się niewielki staw w okolicach Yorku na terenie parku dla przyczep kempingowych i samochodów RV o nazwie Wagtail Park. Wagtail to po polsku pliszka i rzeczywiście można je tu spotkać, wraz z różnymi gatunkami kaczek i innych pomniejszych ptaków, których nazw po prostu nie znam.
Karpi jest tu pod dostatkiem i cały dzień można się z nimi bawić. Biorą na kukurydzę, pellet, omułki, nawet na czerwone i białe robaki. Większość okazów ma tylko kilka kilogramów, ale ja nie jestem wyczynowym wędkarzem i autentycznie sprawia mi radość taka rozrywka. Pewnie i tak nie powstrzyma to niektórych od rzucenia w komentarzu: "hurr durr, łowienie to niepotrzebne zadawanie cierpienia", ale tak już mam chyba z każdym wpisem, więc chyba czas się przyzwyczaić
Największa złowiona ryba przy mnie przez innego hobbystę miała 6kg, a największy okaz według informacji na miejscu ma 10 kg. Staw pełen jest też linów, karasi, brzan, leszczy i wzdręg i gdy tylko karpie przestają brać, zaczynasz wyciągać wszystko inne
Gdzieś przed końcem sezonu chcę się jeszcze wybrać na szczupaki, bo we wrześniu i październiku można trafić na naprawdę ładne sztuki.
W Wagtail Park towarzyszył mi kumpel z pracy, który wciągnął się w łowienie. Ja mu powiedziałem, co i jak, a on przynajmniej zrobił mi kilka normalnych zdjęć z rybami
A jak wam idzie wędkowanie o tej porze roku?
#felnarybach #wedkarstwo #hobby #emigracja #pokazmorde





@Felidiusz i pomyśleć że za dzieciaka gdzieś tak do późnych nastoletnich lat nie wyobrażałem sobie tygodnia by nie pójść na ryby. Jak jechaliśmy z rodzicami na wczasy nad jakieś Zalew to siedziałem od bladego świtu do nocy. Potem przyszła dorosłość i się skończyło. Nie wiem kiedy nie wiem jak po prostu już tego nie było
Zaloguj się aby komentować
Ludzie płacą srogie siano, żeby mieć taką fryzurę, a ja po prostu wstałem.
#pokazmorde #uroda #wlosy

Zaloguj się aby komentować
Ja i moj paz xD #pokazmorde
Chrzest rownikowy uwazam za odbyty
#barteknamorzu #marynarz #heheszki #statki #pracbaza





Zaloguj się aby komentować
Nie ma jak to barber z rana…akurat wracałem po nocy od pewnej dwudziestolatki to wstąpiłem a o 10 mam już umówioną 18-latkę bo jej starzy pojechali na wakacje a ona chaty pilnuje także będzie bzikane #pokazmorde #pdk

Zaloguj się aby komentować