Marzenia są po to aby je mieć, a nie spełniać #heheszki #nocnazmiana #marzenia

Marzenia są po to aby je mieć, a nie spełniać #heheszki #nocnazmiana #marzenia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Miesiąc Minął od ostatniej nocnej może dziś reaktywacja jakas? Moderacja szaleje po knajpach dzisiejszej nocy to nie bądźmy gorsi
#nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
Okej miłej nocy życzę, trochę pogadaliśmy. Spać dalej mi się nie chce ale oczy moje już nie zdzierżą póki co światła z ekranu więcej i idę dać im nieco odpocząć
Powodzonka i od razu zycze wam miłego dzionka.
Powodzenia dla mnie w wykonywaniu zadań sobotnich które zaplanowałem
I żeby mała ilość snu nie dawała za dnia aż tak o sobie znać
Przy okazji - napisałem swoje na cztery rymy i zachecam do głosowania na moje dzieło literackie oraz interpretacji własnych oraz wniosków.
DO ZOBA CZE NIA
#gownowpis #nocnazmiana #dobranoc
Jeśli ktoś ma ochotę kontynowac nocne rozmowy to zapraszam na pw, nie spodziewam się raczej nikogo, ale tak informuje żeby już tu nie śmiecić elo
Byłbym zapomnial trzymam pełny pęcherz od jakiegoś czasu jeszcze idę siku i oby było lulu

Zaloguj się aby komentować
Dla nocne zmiany, chilli ot po drugie #nocnazmiana #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No Elo nocna (° ͜ʖ °)
#nightdrive #nocnazmiana #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana
Nie śpimy tylko się bawimy!
Hejto jazdaaaaaa!

Zaloguj się aby komentować
co tam nocniki?
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=jEST5pBp078 ooo "czarna dwójka" też mocna ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
- zrobisz mi rosół?
- nie, jest 3 w nocy, mogę ci dać nutridrinka
- nie ma już
- jest cała skrzynka
- nie ma, jakiś pijak wszystkie wypił, sama widziałam!
#wesolezdemencjązabawy #gownowpis#nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować