Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #nocnazmiana
02:43 na hejto
Jaki tu spokój, na, na, na
Nic się nie dzieje, na, na, na, na...
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Ciała zaś tych, co się oddali ciemnościom, są nader szpetne dla oka; zwłaszcza że mają barwę wzbudzającą jeszcze większą obawę niż u ludzi bladych z choroby: osłabli i wynędzniali, rażą swoją białością, a mięśnie ich, chociaż żywych, są wpół zmartwiałe. To wszelako nazwałbym u nich najmniejszym złem. O ileż więcej ciemności znajduje się w ich duszach! Tamten oto tępieje w sobie, ów zaś ślepnie jakby zazdroszcząc niewidomym.
Seneka, Listy moralne do Lucyliusza
Znaczy się jestem xd
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
Jest 4:20. Nie śpię od 3:30, bo jedno z dzieci postanowiło ochoczo pozbyć się treści żołądka tą samą strona, którą ową treść przyjmowalo. Wszystko było do wymiany.
Pytanie: jak zasnę teraz, to wstanę o 6? Zobaczymy xD
#pytanie #rodzicielstwo #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana #listaobecnosci
Zaloguj się aby komentować
#nocnazmiana
Dzisiaj w nocy nasi dzielni piekarze przygotowują dla nas pieczywo,żeby w niedzielę w Żabce można było sobie kupić świeży chlebek i bułeczki.

Zaloguj się aby komentować
Ja tut.
A Wam jak mija noc? Jeśli ktokolwiek tu jest o tej porze?
#nocnazmiana


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy zdarzyło się wam powiedzieć kelnerowi “nawzajem", gdy przyniósł jedzenie i życzył smacznego?
#czerstwyhumor w #nocnazmiana bo już po dobranocce. Pora na #heheszki i #memy żebyście nie mogli w spokoju zasnąć.
Kategoria filmowa, część trzecia i ostatnia (do czasu publikacji kolejnej





Zaloguj się aby komentować
#diy #nocnazmiana #gownowpis
Żarcie zrobione,
https://www.hejto.pl/wpis/gotujzhejto-jedzenie-jedzzhejto-pijzhejto-snieg-ktory-dzisiaj-spadl-lezy-wokol-m
pojedzone, czas na trochę pracy i porządki, które czekają od lata. Energia i chęci są, więc cała naprzód.

Zaloguj się aby komentować