Ej znawcy. Jestem po 30% soplicy smakowej i wujas posypał mi koksu. Można to łączyć? Mogę dalej pić alko?
#narkotykizawszespoko #gownowpis
Ej znawcy. Jestem po 30% soplicy smakowej i wujas posypał mi koksu. Można to łączyć? Mogę dalej pić alko?
#narkotykizawszespoko #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Lufka z amelinum, jak mój stary za komuny(nauczył mnie), napój niskowyskokowy i Bajlando
#hejtojointclub #narkotykizawszespoko #pijzhejto #lifehack #kiedystobylo #marihuana #cannabis #alkohol #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
dzisiaj baba se kupiła aszwagande i łaziła naćpana. No, może nie naćpana ale wyluzowana. Udało się wyjść w dresie na miasto nie przejmując się, że ludzie będą krzywo patrzeć na łachmaniarza. Takie spoko rozluźnienie ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
#gownowpis #nobodycares #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
ej Mati, widać po mnie?
#heheszki #narkotykizawszespoko #koty #pokazkota

Zaloguj się aby komentować
Rozpakowywałam nowe bongo z paczki i na dzień dobry stłukłam rurkę
#narkotykizawszespoko #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Chalino Sanchez odczytujący wiadomość prawdopodobnie od kartelu narkotykowego informującą, że po swoim występie zostanie zabity.
Rosalino "Chalino” Sánchez Félix (30 sierpnia 1960 - 16 maja 1992) był meksykańskim piosenkarzem i autorem tekstów. Nazwany pośmiertnie „El Rey del Corrido” (Król Ballady), jest powszechnie uważany za jednego z najbardziej wpływowych śpiewaków narcocorrido (ballady narkotykowej) końca XX wieku.
Chalino był pierwszym pionierem muzyki meksykańskiej. Komponował piosenki wspólnie z więźniami, którzy chcieli uwiecznić swoje historie przy pomocy muzyki narcocorrido. Chalino komponował i śpiewał także romantyczne i odpowiednie dla radia piosenki.
Chalino wraz z Pedro Rivera byli pionierami "corrido prohibido” (zakazanych ballad), czyli piosenek, które mitologizowały przemytników narkotyków, morderców lub „valientes” czyli pot. gitów.
15 maja 1992 roku, podczas występu w Salonie Bugambilias w Culiacán, Chalino otrzymał wiadomość od kogoś z tłumu. Uważa się, że notatka zawierała groźbę śmierci, ale nie jest to potwierdzone.
Nagranie wideo piosenki "Alma Enamorada" pokazuje, jak Chalino zgniata notatkę przed zaśpiewaniem piosenki. Po północy Chalino odjechał z klubu z dwoma braćmi, kuzynem i kilkoma młodymi kobietami.
Zostali zatrzymani przez grupę uzbrojonych mężczyzn w czarnych Chevroletach Suburbans. Mężczyźni ci pokazali legitymacje policji stanowej i powiedzieli Chalino, że ich komendant chce się z nim widzieć. Chalino zgodził się i wsiadł do jednego z ich samochodów.
Następnego dnia, o szóstej rano dwóch rolników znalazło ciało Chalino przy kanale irygacyjnym w pobliżu autostrady 15, w pobliżu dzielnicy Los Laureles w Culiacán. Miał zawiązane oczy, a na nadgarstkach miał ślady liny. Został dwukrotnie postrzelony w tył głowy.
Motywu ani sprawców nie wykryto.
#ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #muzyka #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Siema! Dawno mnie nie było, ale mam dla Was coś nowego.
Space Out'a, 610MG - 1725mg o smaku Mango i kokosa
Aktualnie wszystko jest na promocji, z kodem buchztoba dodatkowe -10%
Dodatkowo #rozdajo - prośba o przypomnienie jak się losuje na hejto, za kilka dni podam osobę która wygrała.
LINK : https://konopnybuch.pl/sklep/zywnosc/shoty-konopne/hemp-shot-space-out-green-rock-chill-mango-kokos-100ml/
Porcja dzienna:
5ml raz dziennie – zawiera 1725mg oleju konopnego z pełnym spektrum fitoskładników 16mg (20% RWS*) witaminy C oraz 10mg L-teaniny oraz 5mg sproszkowanych liści melisy.
#hempshot #narkotykizawszespoko #hejtojointclub #thc #marihuana #cbd #narkotykizawszespoko #konopie





Zaloguj się aby komentować
No i jest 😁podają, że 68% thc, zaraz się przekonam 🤞🏻😂13€/g
#narkotykizawszespoko #420 #nocnazmiana
Edit: może nie aż tyle %, ale kopie bardzo mocno 🙃nadałby się idealnie do ciasteczek czy innego jedzenia 😉
Edit2: siadło na nogi strasznie, ledwo po schodach wszedłem xd

Zaloguj się aby komentować
Mmmm szyszunia 😅😅po pracy jak znalazł 😉 jutro ziomek ma przynieść jakiś hash, ponoć 62% thc 😁
#narkotykizawszespoko #420 #nocnazmiana

Zaloguj się aby komentować
#krew #barylkakrwi #narkotykizawszespoko
pewnie głupie pytanie, ale jeżeli testy narkotykowe wykazują obecność narkotyków np. miesiąc po zażyciu, to znaczy że do momentu aż na teście nie wyjdzie że jestem czysty nie mogę oddać krwi?
Czy są jakieś minimalne progi / cokolwiek?
Czy robi sie takie testy przed oddaniem? Chciałem pierwszy raz oddać krew, ale nie wiem czy do tego muszę być w 100% czysty przez np. 2 miesiące żeby nie było nic w krwi, czy wystarczy poczekać np. tydzień.
Chodzi tylko o THC
Zaloguj się aby komentować

W świetle najnowszych badań, około 10% osób, które kiedykolwiek miały do czynienia z konopiami, prawdopodobnie rozwinie uzależnienie – informuje dr Alicja Binkowska, neurokognitywistka, szefowa WeedTeam i konsultantka Polskiego Towarzystwa...

Jednoizbowy parlament Portugalii, tzw. Zgromadzenie Republiki, zatwierdził w środę stosowanie na własny użytek narkotyków syntetycznych. Nowe prawo poparły niemal wszystkie ugrupowania.
narkotykizawszespoko
portugalia
europa
zeżarlam cały granulat dla narkomanów jak był mi przypisany
Tak jak kiedyś ostatni raz bylam na placu zabaw i nie mialam swiadomosci, ze ten raz to ostatni.
Tak kiedys po raz ostatni wzielam narkotyki.
Wyszlo na to, ze ja - zagorzały fan psychoaktywnych substancji wszelakich - po prostu w tym życiu zezarlam juz, co mialam zeżreć.
Niczego nie żałuje bo niesamowicie bylo doswiadczyc rozłączenia czasu i przestrzeni, albo rozmawiać o kosmosie z (wtedy przyszlym) mężem pod czystym, gwieździstym niebem do rana. Tych wszytkich historii typu "jak krolik zeżarl nam plantacje" nie zabierze mi nikt ale...
nie bawi mnie to już.
A fakt ten tak samo mnie dziwi, jak i smuci, i raduje.
Trochę się czulam, jakbym straciła część swojej tożsamości wraz z utratą blanta w gębie. Bo bez blanta i monsterka mnie nie było. Ale jestem. Czas mija, człowiek się zmienia, nawet nie tęskni. Tylko czasem patrzy się wstecz widząc, jakie to wszystko przewrotne/zmienne jest.
#niemoralnesalto #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Czy jest tu profesjonalny chemik? Mam słoik jakiejś substancji którą znalazłem za dzieciaka i za cholerę nie wiem co to jest, robię remont i wpadł mi znowu w ręce. Etykieta jest zdrapana, słoik wygląda jakby z lat 80 a na wieczku jest logo POCH (wygooglowałem że to polskie odczynniki chemiczne) Gliwice Polska. Chciałbym się dowiedzieć co to jest, może coś warte a może nie powinienem tego w ogóle znaleźć, posiadać i zabulę za utylizację
Od razu zaznaczam że wszystkim wziętym chemikom spod tagu #narkotykizawszespoko serdecznie dziękuję za chęć pomocy i niech na tym pozostanie.
#chemia

@Soviel weź wodę destylowana/demineralizowana i rozpuść kulkę. Kieliszek wody i jedna-dwie kulki. Roztwór (czyli to klarowne nad ewentualnymi nierozpuszczonymi ziarnami) wetknij w płomień. Postaraj się w domu znaleźć źródło niebieskiego płomienia (np z kuchenki gazowej albo dematuratu) bo w nim najlepiej widać. W nocy lub w ciemnym pomieszczeniu zapal ten płomień, weź Roztwór z tych kulek i zamocz w nim jakiś drucik, np. z rozwiniętego spinacza do papieru. Zamoczony drucik wkładaj w środek płomienia. Obserwuj zmianę barwy.
Prosta próba płomieniowa może ci dużo podpowiedzieć.
Płomień jasny, żółtopomarańczowy to duża zawartość sodu.
Czerwona to wapn lub stront.
Zielona to bar, lub bor.
Bladofioletowa to potas.
Ogólnie to wygląda jak coś nieorganicznego, więc ta analiza może coś potwierdzić lub wiele wykluczyć.
Mi to na oko wygląda jak jakaś kreda, więc jak ktoś wyżej pisał, sprawdź rozpuszczalność z kwasami (kwasek cytrynowy, ocet, kwas z akumulatora) I z zasadami (kret do rur, ewentualnie soda oczyszczona)
@plemnik_w_piwie Nie mam wody destylowanej, postaram się trochę zrobić, póki co ciekawa obserwacja. Podgrzałem to zapalniczką gazową, taką ze strumieniem podpalonego gazu a nie płomykiem, zapomniałem jak się nazywa. Kawałek metalu na którym trzymałem kulkę zrobił się czerwony od gorąca a na kulce ani śladu, nawet sadzy nie ma.
Zaloguj się aby komentować
Jay Dobry
#heheszki #hejtojointclub #narkotykizawszespoko #hhc #grecja #wakacje #kreta

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
WEŹ DO RĘKI JOINTA I WEZ ZAJEB SZTACHA
#heheszki #hejtojointclub #narkotykizawszespoko #grecja #wakacje #kreta #firma #jebacpolicje #hhc

@Loczek18 Gorąco polecam i znów skręta wzniecam To światło północy nie warto przeoczyć Uwierz na słowo bo słowem jest RAP Za jego moc głęboki MACH
Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,pcp,uciulany\_giecik.html
Zaloguj się aby komentować
#zeglarstwo #bezpieczenstwonamorzu #narkotykizawszespoko
vlog somsiada z keji
Zaloguj się aby komentować