Dziwny grzyb znalazlem jadalny?
#narkotykizawszespoko

Dziwny grzyb znalazlem jadalny?
#narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
@Dudleus jako iz podniosles że nie paca to postanowiłem stestowac Amnesie. 15 ml załadowane. Pozdrawiam. XD
#pijto #pijzhejto #narkotykizawszespoko
A na wieczor bojowka hejtowego primitivo. Taka troche wyzsza etykieta ale nadal zwykle salento. No w kupażu z susumaniello - moim ulubionym szczepem.


Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #narkotykizawszespoko
Spizgany siedzę i tworzę plan inwestycyjny.
Tak raz na tydzień jak zajaram to wchodzi zawsze top faza twórcza
Zaloguj się aby komentować
Czy gdyby FC Kryształ Targówek grał z Kryształem Stronie Śląskie to bylibyśmy świadkami Wielkich Derbów Stymulantów?
Czekam z utęsknieniem. Świadkiem Wielkich Derbów Jeziora (Jezioro Nakło-Chechło, drużyna Orzeł Nakło Śląskie kontra Przyszłość Nowe Chechło) już byłam i powiem Wam, wspaniałe widowisko to było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko #pilkanozna
Zaloguj się aby komentować
To dobra cena, orientuje się ktoś?
#narkotykizawszespoko #heheszki


Zaloguj się aby komentować
#narkotykizawszespoko #marihuana #hejtojointclub #zdrowie
Paliłem przez dłuższy czas, i teraz znowu odstawiam. Jednym z objawów odstawnienia jest brak apetytu. Patrze na jedzenie, czuję głód, ale nie jestem w stanie zmusić się do jedzenia. Macie na to jakiś sposób, bez palenia?
Zaloguj się aby komentować
Ej rebiata widać po mnie?
#krokodyl #narkotykizawszespoko #heheszkipolityczne #polityka

Zaloguj się aby komentować
Chyba powoli zaczyna kwitnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ogrodnictwo #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Powiedzenie komuś "nie stosuj używki X" to najgłupsze co możecie zrobić.
A nie, sorki, możecie jeszcze na początku dodać "po prostu "
Wy serio myślicie że gruby nie wie że od jedzenia się tyje?
#narkotykizawszespoko #dieta #filozofia #depresja #psychologia #psychiatria #przemysleniazdupy #gownowpis
Wy serio myślicie że gruby nie wie że od jedzenia się tyje?
@wombatDaiquiri myslę, że niektórzy mogą wierzyć w naprawdę srogie debilizmy. Była dziewczyna mojego brata wierzyła w to, że od którychś ciastek zbożowych, chyba bellvity, się nie tyje xD. Jest też część ketoświrów wierzących, że na keto nie da się przytyć.
@wombatDaiquiri Myślę, że z jedzeniem jest w sumie jeszcze trudniej niż z alkoholem. Alkohol, rzeczywiście, można przestać pić; czy jest to proste - zależy od osoby. Ale wiele programów walki z alkoholizmem ma w sobie punkt „jeden kieliszek to o jeden za dużo”. Spróbuj zrobić program typu „jeden posiłek to o jeden za dużo”, tak po 2 tygodniach zacznie Ci się grupa kurczyć.
Zaloguj się aby komentować
zrobiłem wczoraj za⁎⁎⁎⁎ste pesto
ale dzisiaj nie o tym
dzisiaj o tym, że zużyłem na to pesto dwa krzaczki bazylii z kerfura i delektując się posiłkiem podjąłem decyzję o rozpoczęciu eksperymentu paranaukowego jako alternatywy dla gapienia się w telewizor
przedstawiam Wam etap pierwszy "na odpierdol i zobaczymy co się stanie"
w tym kroku pragnę zobaczyć, czy przesadzenie roślinek to wystarczająco mało by zapewnić im przeżycie
starałem się rwać liście nad małymi nowymi listkami. wiem że w teorii powinienem ciąć zdezynfekowanymi nożyczkami i gdzieś nawet widziałem w necie poradnik jak rozsadzać bazylię, ale chodzi o eksperymentowanie a nie o efekt
w roli nowego medium - 3x ziemia do monstery, 1x jakaś losowa ziemia, 1x woda, 1x wilgotny ręcznik papierowy, 1x ręcznik papierowy w wodzie
roślinki zostały wyciągnięte ze starej ziemi przy pomocy metalowej pałeczki i pędzelków. wiele korzeni zostało urwanych
obecnie mają ekspozycję południową
#domowabazylia #ogrodnictwo #warzywa #gotowanie #tworczoscwlasna #ciekawostki #gownowpis #nauka #gotujzhejto #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie, że to dopiero pierwsza strona drugiego rozdziału.
#muzyka #muzykaelektroniczna #pracbaza #narkotykizawszespoko #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wszystkim.
Taki krótki update.
Wczoraj po raz pierwszy od kiedy przestałem pić miałem moment zawahania. Wyszliśmy razem ze znajomymi na kręgle i bilarda pochodzić trochę po pubach okolicznych i w pewnym momencie jak zamawiałem drinka dla swojej i piwo bezalkoholowe dla siebie miałem taki "przebłysk", że przecież jedno to mogę sobie wypić.
No i nie napiłem się. I spokojnie do 3 nad ranem można się bawić nie pijąc. Nigdzie auta nie trzeba zostawiać (czy robić innych głupich rzeczy), człowiek z rana nawet wypoczęty, a teraz czas iść na siłownię. Ostatni dzień wolnego, więc jutro do pracy.
PS - Jak już robię wpis to i wrzucę najnowszą odznakę ;).
Miłego poniedziałku wszystkim i wytrwałości wszystkim walczącym!
#alkoholizm #chwalesie #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Nie chce się dołować, że żyje w swoim spierdoleniu to zajebałem kreskę amfetaminy i spróbuję jakoś przeżyć ten cudowny dzień. #przegryw #depresja #zalesie #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Chłopak przez 10 lat zażywał heroinę.
Ciężko się tego słucha, ale warto moim zdaniem.
Polecam, szczególnie osobom, które zmagają się z nałogami i nie potrafią znaleźć wyjścia z przeklętej pętli uzależnienia.
Sluchanie ludzi po takich przejściach bardzo mi pomogło swojego czasu, więc może komuś siądzie.
https://youtu.be/m0Y8wUSPWuQ?si=FelpnQO792mAnhsL
#narkotykizawszespoko #podcast
Zaloguj się aby komentować
Jestem w Holandii na urlopie, a wiadomo że jak Holandia, to blancik.
Czy możecie polecić jakiś coffee shop w Amsterdamie?
#amsterdam #narkotykizawszespoko
@radidadi o tak, greenhouse przy czerwonej dobry, chociaż tem zaraz za płotkiem też niczego sobie.
A jolly jocker który jest jeszcze kawałek obok - ssie.
Ale żeby rekomendować buldoga… @TheLikatesy czemu tak słabo polecasz?
Od siebie dodam jeszcze Barneys Farm - mają dwa punkty w Amsterdamie chyba, ale warto wpaść i spróbować ich firmowej odmiany.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry wszystkim!
W nawiązaniu do tego wpisu
https://www.hejto.pl/wpis/dzien-dobry-wszystkim-w-ten-majowy-poranek-w-nawiazaniu-do-tego-wpisu
Chciałem się znowu pochwalić - właśnie minął mi miesiąc w trzeźwości.
Po miesiącu mam dużo większą motywację do wszystkiego, ogólnie wszystko wydaje się lepsze i łatwiejsze. Postanowiłem odstawić też SSRI, schodzę z dawki.
Dziękuję za wsparcie i powodzenia wszystkim, którzy się mierzą z tym (lub innym) uzależnieniem!
Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie.
#alkoholizm #chwalesie #narkotykizawszespoko (nie zawsze)

Zaloguj się aby komentować
Narkotyki to tam ciul, ale kurde 90 złotych miał gangster jeb.... #narkotykizawszespoko

Zaloguj się aby komentować
Bylem wczoraj u kumpla co jest wege, kupilem 2 paczki long chipsów w żabce, siedzimy juz po paru piwkach i jointach ten se wziął chipsa i mówi o k⁎⁎wa jaki pszyny co to za smak? - Boczek xD
Śmiechom nie było końca.
#narkotykizawszespoko #heheszki #wegetarianizm
@ZmiksowanaFretka Po prostu twój kumpel ma pewnie normalne podejście do tego. Lekarze i dietetycy często mówią że polacy jedzą za dużo mięsa, więc ograniczanie przez twojego kumpla spożycia mięsa prawdopodobnie dobrym pomysłem. I ja nie mam problemu żeby ktoś kto unika i ograniczył spożycie mięsa nazywał się wegetarianinem. Większość wegetarian i wegan taka właśnie jest - normalni ludzie. Problem się zaczyna z tymi wszystkimi wariatami co publicznie by jechali po wszystkich mięsożercach, a potem tak jak piszesz po cichu albo pijaku wpieprzają mięso.
Zaloguj się aby komentować