W sobotę idę zagrac ostatni mecz w tym sezonie, a potem to nie wiem co będę robił
rozłożę chyba suchy lód na działce i będę na⁎⁎⁎⁎iał w kompostownik do sierpnia
#hokej #memy

W sobotę idę zagrac ostatni mecz w tym sezonie, a potem to nie wiem co będę robił
rozłożę chyba suchy lód na działce i będę na⁎⁎⁎⁎iał w kompostownik do sierpnia
#hokej #memy

Polecam szafę z płyty wiórowej z OLX. Taka z 2,5m długości sciany Demkntujesz Dwie ściany szafy i kładziesz na glebę koło siebie.
Do pierwszej ściany , jakieś 20cm od krawędzi przymocowujesz klebki drewniane, takie kwadrat 20x20mm
Następnie kup sobie ścierki frotowe, zamontuj do podeszwy butów i odbijaj się od kłębki do kłębki symulując ruch łyżwiarski
Na drugiej płycie leżącej obok dłuższym bokiem ustaw krążek i przeszkody
Miłe zabawy xD
Zaloguj się aby komentować
Nawet prychłem XD
#polityka #heheszkipolityczne #heheszki #memy #humorobrazkowy #jebacpis #bekaznawrockiego

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem, czy to znudzenie życiem czy stoicka postawa, ale jestem jak ten motyl i mam przy każdej okazji minę typowego Polaka. #senszycia #heheszki #memy #nicmniejuznierusza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Kosa Ministerstwo Kultury. Sekretarka chodzi po korytarzu, blada i przerażona. W pewnym momencie podchodzi do niej minister i pyta:
- Pani Zosiu, czy coś pani dolega?
- Panie ministrze, 10 lat tutaj pracuję. 10 lat odbieram telefony. I w końcu dzwoni... pyta, czy to pralnia... a ja z tego wszystkiego riposty zapomniałam...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mówcie co chcecie, ale "jew it up" to chyba najpiękniejsze tłumaczenie "przyżydź na" xD
#heheszki #gownowpis #memy #4chan #humorobrazkowy #czarnyhumor

@AureliaNova w większości kretyni ale w swojej masie potrafią (potrafili?) czasem zajebiste rzeczy zrobić.
https://m.youtube.com/watch?v=UXwJD7FwqQk
Zresztą, zależy od kanału, np. \out\ i \fit\ potrafią być bardzo pozytywne. \pol\ i \b\ to oczywiście rak którego nie odwiedzałem od 10 lat albo więcej, bo w moim wieku ryzyko zachorowania na raka jest co raz wyższe.
@Opornik wiadomo, nie mówię, że cały 4chan jest do zaorania i zasiania.
Tylko to jest taki case, że gość się kisił w swoim (wychodzi na to, że rasistowskim) sosie, a potem jest zaskoczony jak działa rzeczywistość. Mnie rozwala, jak z tego posta wychodzi takie totalne zaskoczenie, że są konsekwencje twoich poglądów i działań, i zupełne obesranie, gdy się zostało na tym złapanym. Przy całym etosie 4chana jako zbiorowiska elity umysłowej i antysystemowców, to jest w dużej masie grupa, która nie ma szerokich horyzontów intelektualnych i bardzo łatwo rzuca się na aktualne trendy.
Dobra, bo w sumie to wychodzi na to, że robię rant na \pol\, a to jednak trochę głupie
Zaloguj się aby komentować
Myślicie że się bał prawowitego Króla Gondoru?
#heheszki #memy #memylotr

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować