Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#kryptowaluty
Chce ktoś dołączyć jako referal do #picoin?
@PanNiepoprawny tożsame wpisy przewinęły się na wykopie więc podejrzewam że to Ty. Zwracam tylko dalej uwagę że kapitalizacja projektu jest ogromna jak na tak mały udział rynku i możesz sobie mieć te tokeny ale nie myśl że będą warte 10$ bo osiągnęłyby 2 miejsce w rankingu, to że to nie spadło od razu to nie jest ich sukces tylko blokada o której wspomniałeś.
Znawca ze mnie żaden, przez 10 lat przewinęły się już dziesiątki projektów o tej tokenomice więc wiem po prostu jak to się skończy
Zaloguj się aby komentować
Fajny pat na tym #ethereum . Z jednej strony ludzie co czekają aż spadnie jeszcze do 1000$ żeby dokupić a z drugiej cała masa holderow, która czeka aż trochę wybije, żeby zmniejszyć straty. No i tak sobie wisi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kryptowaluty
@JakTamCoTam raczej jest pat bo ktoś postawił shorta na btc, 500M$ na dzisiaj. W środę możliwe że utną stopy. FOMOC w środę i każdy jest zesrany przez tego shorta, to ten sam adres co kilka minut przed konferencją odpalił longa na dźwigni x50 czy tam x30 i zarobił w krótkim czasie miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sporo teorii, między innymi taka że będzie krach i eth po 800$
@MICK3Y albo ktos z tego adresu bedzie zarabial na tym, że jest teraz znany. Ustawi shorta to frajernia też ustawi. Spadnie, zarobi i sobie pojdzie. Prosta zabawa. Dziwne, ze robi takie wielkie transakcje z jednego konta zamiast z kazdej gieldy po trochu ;-).
Imo stopy będą zmniejszane, bo inaczej nie widze sensu w tym co robi trump.
Btw gdzie sprawdzasz te transakcje? Na krakenie to moge tylko wykres widziec.
Zaloguj się aby komentować
Siorka potrzebuje jeszcze jednej osoby, więc jakby ktoś akurat zamierzał się zająć #picoin to prośba o wpisanie przy rejestracji. Jest +1pi, +25% bonusu i +20% jeśli się doda do security circle. Ja już mam 5 osób, więc mi styknie (w tym kogoś z hejto komu dziekuję!).
https://minepi.com/adzjigglypuff lub nick adzjigglypuff
P.S. pamiętajcie o Mainnet -> Listra kontrolna sieci głównej
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jeśli ktoś rozważa kopanie PI, to polecam podanie siebie jako polecającego. Dostaniemy obaj po 25% bonusu.
"Pi jest nową kryptowalutą stworzoną przez doktorów z Stanfordu, z ponad 55 milionami użytkowników na całym świecie. Aby odebrać swoje Pi, kliknij w ten link https://minepi.com/DzieX i użyj mojej nazwy użytkownika (DzieX) jako kod zaproszenia."
Wklejam link do opisu - zdaję sobie sprawę, że dość niepewna "waluta", ale z drugiej strony kliknięcie raz dziennie to nie jest jakoś dużo pracy.
https://cryps.pl/poradnik/kryptowaluta-pi-network-co-to-jest-opinie/
#kryptowaluty
@PanNiepoprawny
>Inną szczególnie wątpliwą kwestią dot. Pi Network jest fakt, że nie można wypłacić swoich zysków z wydobycia (w tej chwili). To dlatego, że jak już wcześniej wspomnieliśmy Pi Network jest obecnie w fazie Enclosed Mainnet. Podczas gdy deweloperzy Pi twierdzą, że sieć zostanie zaktualizowana do Open Mainnet w przyszłości, nie podano jeszcze żadnej konkretnej daty.
hmmm
Zaloguj się aby komentować
Myslicie, że w tym #ethereum będzie jeszcze odbitka na wykoszenie stoplossow tak do 2400-2500?
W bitku już była do 95k teraz spadamy do 60-70 imo.
#bitcoin
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Słyszeliście coś o #pinetwork ?
#kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
Joł są tu jacyś ogarniacze co już się rozliczali z krypto i mieliby chwile? Miałbym dwa pytanka:
Jak to jest z rozliczania się z wielu transakcji w przypadku day/swing tradingu na #kryptowaluty ? Rozumiem, że w praktyce jako koszty wpisuje się to ile wpłaciłem na giełde a jako przychody to ile wypłaciłem z giełdy na konto bankowe? No, bo nie wyobrażam sobie, że mam się spowiadać z każdego shorta solany/btc xD.
Jeżeli działa to tak jak zakładam no to jak to jest kiedy planuje wypłacić tylko część z zarobków? Np kupiłem za 1k i wypłaciłem 1k mimo, że na giełdzie zostało mi drugie 1k? 0 podatku, bo nie wykazałem zarobku?
Z góry dzięki, wiem, że tutaj są więksi specjaliści niż profesjonalni księgowi i lekarze dlatego pytam
Zaloguj się aby komentować
Dobrze, że wczoraj dokupiłem, bo dzisiaj już prawie 9% w dół.
Jak kupować, to coś wartościowego. A jak sprzedawać, to gówno warte rzeczy.
To moje motto! Niezłe, nie?
#kryptowaluty #btc #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Przecież za niedługo się dowiemy, że konto Trumpa zostało przejęte i będą spadki xD
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
#polityka #kryptowaluty
Pomarańczowa małpa ogłosiła stworzenie rezerw krypto. To co się odpiernicza właśnie z cenami to masakra Cardano prawie +80% w 2 h.....
Zaloguj się aby komentować
Jakim cudem #litecoin jako jedyny opiera się spadkom? xD
#kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
Coś mu słabo to odbijanie idzie xd #bitcoin
Ktos to sprzedaje na serio czy wszyscy shorty stawiają? #kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Ja już zamknąłem shorta z Solany, nie chce mi sie czekac na take profit a wy jak? Już jest na poziomie z września przed największym hype. Imo powoli zostają sami "believers", albo Ci co kupili na górce. #solana #kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Kiedy rządzisz krajem, którego waluta jest guzik warta, więc robisz wałek na komputerowym pieniądzu, ale wszystkie pierdolnęło
#heheszki #kryptowaluty #bitcoin
Spoko materiał o aferze Milei`a w Argentynie, lubię suchy humor tego gościa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Z giełdy Bybit złodziejom udało się ukraść 1,5 mld w kryptowalutach. Giełda zapewnia, że pieniądze klientów są bezpieczne, a poszkodowanym zwróci środki.
Giełda kryptowalutowa Bybit poinformowała, że padła ofiarą gigantycznej kradzieży. Hakerzy mieli wyprowadzić z niej kryptowaluty o wartości 1,5...
Zaloguj się aby komentować