https://youtu.be/Q-RghZ6qsIM?feature=shared
#rosja #polska #szpiegostwo #kanalzero
https://youtu.be/Q-RghZ6qsIM?feature=shared
#rosja #polska #szpiegostwo #kanalzero
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
WIELKI BLEF - Stanowski vs Stonoga
Dlaczego Stonoga tak łatwo połknął haczyk? Jak działają efekt potwierdzenia i dysonans poznawczy.
#kanalzero #wiadomoscipolska #stanowski #polityka
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #kanalzero #polityka
Zaloguj się aby komentować
#polityka
trochę łaziłem po lesie i mnie ominęła cała akcja ze stanowskim, ale jeżeli dobrze rozumiem to sam zrobił fejkowy materiał na którym przyznaje że nie "ruszają ziobry" i wysłał stonodze, a później triumfalnie oznajmił że to taki bajt.
czy ta akcja jednoznacznie oznacza że stanowski nigdy nie opierdalał pisowi gały dla dobra własnej kariery?
może teraz taka akcja: tomasz hajto ustawi na pasach manekina i rozjedzie go samochodem, po czym wyśle nagranie na psy, a na następny dzień będzie triumfalnie rozgłaszał że nie rozjechał baby na pasach i nic na niego nie mają, bo to manekin. a idioci myśleli że rozjechał
jakoś nie potrafię dostrzec geniuszu tej całej prowokacji i dalej typa nie trawię. stanowski dla mnie zostanie tanim populistom, a ten cały bajt mnie tylko utwierdza w tym przekonaniu.
#kanalzero


Zgadzam się z OPem, że Stanowski pokazał swój poziom tym bajtem, ale też nie można zaprzeczyć, że obnażył brak profosjonalizmu u współczesnych dziennikarzy. Ludzie z mainstreamu powielali tego fejura i to internauci wskazywali, że daty się nie zgadzają. W erze deep fake, uważam, że to tragicznie świadczy o całej klasie.
Zaloguj się aby komentować
#kanalzero #wiadomoscipolska wyjaśnienie #stanowski odnośnie #afera długa wersja
#polityka
Kulisy powstania
Zaloguj się aby komentować
Jest odpowiedź Stanowskiego
https://www.youtube.com/watch?v=EntFvKRVd-I
#stanowski #kanalzero #polityka
Zaloguj się aby komentować
Moja opinia w sprawie najnowszej afery.
#heheszki #polityka #kanalzero #stanowski

Zaloguj się aby komentować
No dobra, to zobaczmy jakie materiały o Funduszu Sprawiedliwości Kanał Zero wypuścił
https://youtu.be/u5hqigmpk9o?si=ivorkK5FhkHp5jSd
Pani mówi, że hajs na klinikę, sprzęt dla szpitali czy wozy na OHP to można wybaczyć (bo to nie kampania przecież). Poza tym wyczytuje listę wydarzeń które miały miejsce i kilka skrajnych artykułów z obu stron. Robi minki, że "może dotowano z FS DoRzeczy i starą TVP, ale dotowano też Onet" (komu ile? przeliczanie złotówek na ilość odsłon? sprawdzenie jakie treści były w tych mediach? A po co to komu?) No i je⁎⁎⁎ie nowego rządu, że nie poprawił tego co wprowadził Ziobro xD i zostawia nas z myślą, że skoro zostawili jak było, to jak jest to hajs "dla swoich" to teraz będzie z niego nowy rząd kradł.
Jeszcze nic nowy rząd nie ukradł, jeszcze nie ma nawet domysłów żeby kradł, ale "pani dziennikarka" już wie.
No to zobaczmy drugi filmik, tym razem nagrany przez samego Stanowskiego, tym razem o subwencji;
https://youtu.be/IHcauXMJET0?si=UVbgg7uHs60sEKVz
"Wokół funduszu jest ZAMIESZANIE, koalicja CHCE ŻEBY TO BYŁA GŁÓWNA BROŃ PRZECIWKO SUWPOLOWI, A WIEC CAŁEMU PISOWI". NIK można traktować nie serio, zależy komu kibicujesz (xD). Ktoś tam pójdzie siedzieć, no "bo na pewno każdej złotówki nie rozliczą". Faktycznie, będą siedzieć za niedopełnienie formalności.
Znowu rys historyczny, to już było w poprzednim filmie. Faktycznie mówi, że w 2017 nastąpiły zmiany (bez info kto je wprowadził). No i przedstawia, że w sumie to jedni mówią tak, inni inaczej i w sumie nie wiadomo xD
Na koniec info że PKW może odebrać subwencję, ale biedny PiS tak zrobił, że PKW jest bardziej upolitycznione i teraz biedaczki mogą ponieść odpowiedzialność bo ich członków wybiera sejm.
Obiektywny dziennikarz, psia jego mać. Dobrze że zarzutkę o Ziobrze na odprawie wrzucił, bo jeszcze bym pomyślał że celowo umniejsza skalę problemu.
#polityka #jebacpis #kanalzero #stanowski #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
Powiem tak. Jeśli koalicja 15 października ma przejebać wybory prezydenckie w przyszłym roku to właśnie przez takich ludzi jak Wrzosek, sfanatyzowani redaktorzy GW, TVN i im podobnych spod #silnirazem , którzy łykną największego fejka byle tylko wylać swoją nienawiść do PiS-u. Stanowski jest dla mnie cynikiem i robi przekaz "fajnopisowski" poprzez symetryzm do niemal każdego wydarzenia uderzającego w PiS itp. Natomiast ten jego trolling i "rewelacje" udostępnione przez Stonogę to przecież był majstersztyk. On bez większego wysiłku ośmieszył połowę poważnego świata dziennikarskiego, który przez 8 lat rządów PiS kreaował się na inteligentów dzięki którym Polska przetrwała i którzy to pokazywali pisowskiemu motłochowi ze wsi jak nie dać nabierać się na fake propagandę czy dezinformacyjne sztuczki.
Traktowanie Stonogi w jakiejkolwiek innej kategorii niż dostarczyciel rozrywki i puszczanie w obieg jego "sensacji" pod swoim imieniem i nazwiskiem to jest po prostu inny wymiar. Ten gość w 2016 roku dzwonił na⁎⁎⁎⁎ny do ABW i groził, że z helikoptera "wypierdoli w powietrze Kaczyńskiego, Dudę, szczyt NATO i papieża Franciszka" xDDDD
Potem oskarżył Policję o pobicie, podczas gdy Policja dysponowała nagraniem jak na⁎⁎⁎⁎ny w celi poślizgnął ł się o własne szczochy i wy⁎⁎⁎ał na ryj
Jeżeli poważni redaktorzy TVN, GW, NaTemat i znana prokurator udostępniają informację pochodzące od tak wiarygodnego człowieka jakieś pół godziny po ich publikacji na YT to nie dziwmy się, że nawet jeśli potem wypłynęłyby rzetelne materiały to nikt nie będzie wierzył w ich prawdziwość oraz nie będą miały mocy rażenia. Tak jak rok temu PiS przerżnął wybory przez fanatyków nienawidzących PO, którzy dorwali się do władzy w TVP i 1000 razy pokazywali Tuska z czerwonym filtrem mówiącego "Fur Deutschland". Tak Koalicja 15 Października może przewalić wybory prezydenckie w przyszłym roku przez fanatyków, którym nienawiść do PiS dosłownie odebrała rozum jeśli oni się nie ogarną i dalej "jebaćPiS" będzie stało w hierarchii wyżej od zdrowego rozsądku. Jeśli ktoś ośmiesza słuszne idee rozliczania PiS-u to właśnie oni swoim radykalizmem i traktowaniem poważnie informacji od takiego mema Stonogi.
#polityka #kanalzero #dziennikarstwo #twitter #stonoga

Jeśli koalicja 15 października ma przejebać wybory prezydenckie w przyszłym roku to właśnie przez takich ludzi jak Wrzosek
@Lukato a wtedy wygra ktoś z PiSu co nie? Ch*j z tym że otwarcie działali i działają na szkodę Polski i Polaków, nie ma większej zbrodni na narodzie jak łyknięcie jakiegoś fejka przez podrzędnego działacza:)
Zaloguj się aby komentować
Złote przemyślenia XD
Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.
-Joseph Goebbels
https://x.com/Wasiewicz_M/status/1820560429195710538
#media trolli zaboli nawet z tagiem #polityka #kanalzero

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Ktoś pamięta ile #stanowski na #kanalzero wrzucił materiałów dotyczących afer Partii, których przecież przez odstatnie 8 lat namnożyło się od wyboru do koloru a nowe cały czas wychodzą?
To by było ostateczne zamknięcie mord wszystkim tym, którzy posądzają go o partyjną stronniczość, prawda? Taki szach mat.
Większość afer jest już opracowana, wystarczy tylko wrzucić na kanał. Stano, co to dla ciebie? Teraz jest idealny czas:)
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#bekazpisu #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Miłego dnia
https://x.com/K_Stanowski/status/1820699119859446182?t=mDtviBHnC7QlrAsHfIirsQ&s=19
#troll #stanowski #kanalzero #stonoga #polityka
Zaloguj się aby komentować
#hejtosady pytanie mam, czy powinienem orginalny wpis wywalić który powiela narrację jakoby stonoga wpadł na coś czy nie?
posypuje głowę popiołem, nie wyłapałem że to fejk (jak wiele osób) - dlatego dzisiaj dodałem wpis o szachach 5d.
nie moge edytować wpisu aby dodać notkę (już jest nota moderatora), i nie chciałbym żeby wisiał ten wpis w gorących.
Czy powinienem go usunąć?
#polityka #stonoga #kanalzero #gownowpis

Zaloguj się aby komentować

Materiał o funduszu sprawiedliwości którego nie było i masa osób nie widziała, ponieważ kanał zero pis nie rusza.
Nie wiem czy #polityka bo przecież tego nie było.
#kanalzero #bekazfanatykow
Najśmieszniejsze że @libertarianin @100mph @DirtDiver i masa innych, która wydaje się, że łyknęła fejka,...
Ok szachy 5d, wychodzi na to że stanowski wypuścił kontrolowany przeciek do stonogi żeby trollować go, dlatego daty się nie zgadzały. Subtelne, jak ktoś prześledził daty to wyłapał.
#kanalzero #stonoga #cotusieodpierdala #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Jeden debil produkuje kompromitujące fejki na swój temat a drugi debil łyka je jak karp zanętę waniliową i publikuje to jak leci w necie bez żadnej weryfikacji. No super mamy poziom debaty publicznej, extra xD Stonoga ma swoje za uszami, wielokrotnie publikował jakieś tam gównonewsy i to że jakieś internetowe osobistości czy coś wykręcą z tego aferę to się spodziewałem - ale że poważne osoby ze świata dziennikarstwa, biznesu i polityki się na to złapią to nie myślałem xD Sezon ogórkowy w pełni.
Co do samych rewelacji i tego co w nagraniu - prawda i tak jest znana: Stanowski to kryptopisowiec tak czy tak xD Podobnie zresztą jak Mazurek i reszta tego chuopsko-rozumowego towarzystwa. BTW: Spodobało mi się określenie Mariusz z Brighton które przy okazji tej afery wychwyciłem - jaka jest dokładnie etymologia? xD
#stonoga #kanalzero #stanowski #afera
Mariusz z Brighton
To się wywodzi chyba jeszcze z Kanału Sportowego. Jak były programy z telefonami od widzów to często dzwonił taki typ ludzi "Cześć, tu Mariusz z Brighton. Dzwonię tylko powiedzieć że robicie super robotę chłopaki. Nie mam w sumie żadnego pytania pozdrawiam tylko ekipę z Olsztyna, pozdro Łysy i Gruby. No jeszcze raz super robotę robicie. Rozłączam się żeby nie zajmować linii"
Zaloguj się aby komentować
No to Stanowski pozamiatał Stonogą i ogromem poważnych dziennikarzy
#polityka #kanalzero

"Dłuższe oświadczenie o 11". Czyli ustawka od początku, a Stano nie jest jeszcze przygotowany tylko teraz nagrywa oświadczenie. Ja wiem, budowanie napięcia, ale może wcale nie był przygotowany. Z trzeciej strony znaleźć lambo na szybko i to w podobnym kolorze..
Jednak te wszystkie wywody nie mają znaczenia. Ja nie potrzebuję jego przyznania - wszystko jest na kanale. Te dwa filmy nic nowego nie wnoszą. Lizał d⁎⁎ę pisowi i nadal to robi. Nie rozumiem, więc radości wśród jego obrońców.
Zaloguj się aby komentować
Ok, jak nie przepadam za Stanowskim to to jest trolling roku xD
https://x.com/K_Stanowski/status/1820699119859446182
#stanowski #kanalzero #stonoga

@Vakarian Wiesz, to tak troche jak w tej bajce o chlopcu, który wołał że wilk idzie. Za trzecim razem, już nikt nie poszedl go ratować.
Dziennikarstwo sprowadzone do pranków i trolowania to poziom tiktokowych tuzów intelektu.
Jeśli to było reżyserowane, to stanowski niczym nie różni się od internetowych debili, z parciem na szkło. Jeśli nie było, to żaden z niego dziennikarz, tylko zwykły jutuber i performer. Tak czy siak - Dziennikarskie Zero to autodiagnoza.
Skoro stanowski jest taki szczery, to czemu pytany o sympatie partyjne nigdy wprost nie przyznal, ze popiera pis? Tak zachowalby sie czlowiek dumny ze swoich przekonań. Wtedy miałby prawo mówić o wolności, prawach i wszystkich tych górnolotnych hasłach jakimi teraz się zasłania. Próbuje patosem przykryć dziecinadę jaką rozkręcił.
Póki co, jedyne co osiagnął, to zrobił dramę na poziomie patostreamów.
Zaloguj się aby komentować
To jego głos słychać najbardziej, jakby co, to on się spotkał pewnie ze Stonogą.
On miał epizod w Pyta.pl.
Robert Malinowski.
#kanalzero #stanowski #stonoga #pytapl #jaok #afera #pis #ziobro

Zaloguj się aby komentować