Zaloguj się aby komentować
Cieszę się, że takie wycieki są. Daje taki efekt "złapania dużego oddechu" pokazujący jak dobierane są wiadomości.
Żałuję tylko, że nie będzie mi dane zobaczyć takich spotkań z portali internetowych (onet) oraz telewizji w Polsce (TVP, TVN) oraz amerykańskiej (FOX, CNN), EDIT: czy też spotkań moderacji wykopu.
Serio, bardziej mnie interesowałby co te tęgie łby nawijają za kotarą, a nie w ścisłej ramówce.
#kanalzero #polityka
Nota moderatora @bojowonastawionaowca : radziłbym dużą ostrożność z tego typu nagraniami — na nagraniu mowa o tym, że "wczoraj" odbyła się debata polsko-żydowska (która odbyła się 23 maja, ergo nagranie jest z 24 maja), Jagiellonia też walczyła o mistrzostwo w ostatniej kolejce 25 maja — jeśli chcieli tam kogoś wysłać, to musiało to być przed meczem (co potwierdza datę 24 maja), zaś na sam koniec wspominają o wciągnięciu człowieka w samolot, które zdarzyło się 29 maja
Zaloguj się aby komentować
a jak pisałem że kanał zero jest pisowski to było nieee, skądże by inaczej...
https://youtu.be/X4PNOB3L52o?si=a9iuPA6k4FNGYz67
ps
ziobry nie ruszamy XD
pps
przepraszam za stonogowe źródło ale to jest piękne XD
#kanalzero #polityka #gownowpis
Nota moderatora @bojowonastawionaowca : radziłbym dużą ostrożność z tego typu nagraniami — na nagraniu mowa o tym, że "wczoraj" odbyła się debata polsko-żydowska (która odbyła się 23 maja, ergo nagranie jest z 24 maja), Jagiellonia też walczyła o mistrzostwo w ostatniej kolejce 25 maja — jeśli chcieli tam kogoś wysłać, to musiało to być przed meczem (co potwierdza datę 24 maja), zaś na sam koniec wspominają o wciągnięciu człowieka w samolot, które zdarzyło się 29 maja
Zaloguj się aby komentować
Stonoga wyciąga nagranie z urytej kamery jak Stanowski z #kanalzero przyznaje, że ziobrystów dotykać na jego kanale nie wolno xDDD
https://x.com/GazetaStonoga/status/1820526575756169331
(Gdzieś od 1/3)
Dziennikarze chcą poruszyć temat taśm funduszu sprawiedliwości które wyciekły:
"Wiedzieliścieod początku, że bawimy się w fajne dziennikarstwo ale są tematy których nie tykamy”
- „nie w….. mnie że teraz ugryzło was sumienie
#polityka
nota moderatora przeklejona z innego posta: wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z "kontrolowanym fejkiem" - na nagraniu mowa o tym, że "wczoraj" odbyła się debata polsko-żydowska (która odbyła się 23 maja, ergo nagranie jest z 24 maja), Jagiellonia też walczyła o mistrzostwo w ostatniej kolejce 25 maja — jeśli chcieli tam kogoś wysłać, to musiało to być przed meczem (co potwierdza datę 24 maja), zaś na sam koniec wspominają o wciągnięciu człowieka w samolot, które zdarzyło się 29 maja

Zaloguj się aby komentować
No i musze znowu wejsc na ten tag. Jak tam najbardziej rzetelny dziennikarski kanał w Polsce? Urósł, zmalał? XD
#gownowpis #polityka #kanalzero
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Oho, pan Zbyszek wytoczył cięzkie działa przeciwko Stanoskiemu xD
https://www.youtube.com/watch?v=7dCbL56OROA
#stonoga #stanowski #kanalzero
Zaloguj się aby komentować
Temat #wolyn powinien zostać w końcu rozwiązany, bo będą wzrastać nastroje antyukraińskie w PL, które jeszcze są marginalne, ale niedługo mogą nie być, aż w końcu wygra nacjonalistyczny rząd lub powstanie oddolny ruch, który będzie próbował dokonać ekshumacji siłą.
Pobożne życzenia tutejszej elity o patrzenie w przód raczej nie zdadzą się na nic, bo dla sporej cześci społeczeństwa jest to temat bardzo ważny czy tego ktoś chce czy nie.
Po tej debacie w #kanalzero (nie wiem skąd tu hejt na nich, Mazurek to pisowiec, ale niektóre materiały są bardzo wartościowe) zdziwił mnie fakt, że rzekomo nacjonalistyczny poprzedni rząd nie zrobił nic w tym temacie co sugeruje ich rosyjskie powiązania … ale no. Tylko sugeruje, żeby nie było.
#wolyn #historia daje tag #polityka bo temat ten jest wykorzystywany przez polityków, ale imo nie musiałbym. #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
Czat jednak nie zawodzi xd
A typ broni Ukrainy - ha tfu
https://www.youtube.com/live/R_fBxRBVafc?si=CypPGA8b5By-WLTr
#kanalzero
Oh wait - #polityka bo się przysra mod
Zaloguj się aby komentować

Kanał Zero Krzysztofa Stanowskiego błyskawicznie zdobył popularność, przekraczając milion subskrybentów w ciągu kilku tygodni i osiągając przychody bliskie 30 mln złotych kilka miesięcy od startu. Nie wszystkie programy utrzymują jednak początkową popularność. Niektóre formaty, w tym Zero...
#stanowski się zesrał, że muzeum holokaustu chce być historycznie dokładne xD
Idea jebanego muzeum jest właśnie taka, że powinno służyć do informowania i szerzenia faktów historycznych a nie propagandy. Chcesz poczytać "Polacy dobrzy byli ratowali Żydów" to wystarczy że przeczytasz pierwsze zdanie na Wikipedii, co w tym filmie robisz kilkukrotnie.
Muzeum propagandy jest bez sensu głównie dlatego, że jest nudne, bo wiesz co zobaczysz w środku zanim tam wejdziesz (przedruk wikipedii).
Wypadałoby może się przejść do muzeum jako DZIENNIKARZ i SPRAWDZIĆ JAK ONO WYGLĄDA - czy jest ciekawe jak pokazuje Polaków, jak pokazuje inne nacje, co mówi o Niemcach. I wtedy wydać opinię, czy prowadzi je antypolak i czemu?
Recenzować artykuły w internecie na podstawie własnych przekonań to se mogę ja jako random na niszowym portalu a nie narodowy trybun ludowy xD
#jebacpis #kanalzero #polityka #wiadomoscipolska
Przecież nie chodzi o historie, a o propagandę. I to nie tylko dla nas, również dla obcokrajowców. Mają dostać prosty przekaz - Niemcy rozpętała 2 wojnę światową i są za nią odpowiedzialni. Polacy byli ofiarami 2 wojny światowej. Prawdę zostawmy na uniwersytetach, tu ma być prosta popularnonaukowa informacja.
Zaloguj się aby komentować
Ptaki ćwierkają że Mazurek zniknie również z Kanału Zero!!!
#radio #mazurek #rmffm #kanalzero


@entropy_ rmf fm to radiowy rak, kupa reklam i konkursów audiotele, raz na jakiś czas można muzyki posłuchać ale wyślij ten bejany sms pod numer xyz bo prowadzący ma orgazma na antenie jak ci mówi ile to piniążków możesz wygrać jak smsa wyślesz
rmf classic polecam - klasyki i muzyka filmowa bez reklamowego gówna
Po pierwsze - niech ginie
Po drugie - wyjebane
Po trzecie - jego "wywiady" to kpina i ściema
Po czwarte - on sobie zaczął fikać w radiu bo już ze stanoskim lody kręci, on wie że format radio/tv już się skończył, YT/podcast w długiej formie jest na propsie, problem tylko że to co stanoski robi może i format się zgadza za to jest najgorszego niskiego lotu, czyli atencja/rage/clickbait, jedyne na czym stanoskiemu zależy to kasa, i tylko to, oczywiście zapiera się że "brakuje takiego formatu, że media się bojo, że on chce zrobić forum do rozmowy" takiego formatu ludzi skupia wokół siebie, mazurek, wolski (ćwok który wybił się na memach i filmikach z telegrama w momencie ataku ruzkich na ukrainę)
Obligatoryjny mem ładną sobie ekipę zrobiliście.gif

Zaloguj się aby komentować
#motoryzacja #samochodyelektryczne #chiny #uniaeuropejska #kanalzero #politykazagraniczna
Zaloguj się aby komentować
#imigranci #kanalzero #granica #bialorus
JAK MIGRANCI PRZEKRACZAJĄ GRANICĘ - ANALIZUJEMY CZATY Z PRZEMYTNIKAMI
Zaloguj się aby komentować
Dość tych bzdur o funduszu sprawieliwości, pogadajmy o plakatach i jak sa wykorzystywane publiczne pieniądze we Wrocławiu.
Aż to tą propagandę musze rozchodzić.
#kanalzero #kanalmniejnizzero
Zaloguj się aby komentować
Generale, żadnych rakiet. https://streamable.com/6wi6xa #kanalzero #kanalmniejnizzero
Zaloguj się aby komentować
Nie mogło zabraknąć filmu o Kaczyńskim z okazji jego urodzin... no i oczywiście stawianie go na piedestale, że nie jest taki zły a nawet fajny. Co sądzicie o setkach komentarzy pod każdym filmem Kanału Zero z którymi nic nie robią? Typowo nazwane nick+liczby. (screen)
Szkoda mi Kanału Zero bo miałem duże nadzieje, że będzie to coś świeżego dla każdego bez tej wersji light starego TVP i udawania, że tak nie jest.
URODZINY TEGO, KTÓREGO ZNA KAŻDY. JAROSŁAW KACZYŃSKI KOŃCZY 75 LAT
https://www.youtube.com/watch?v=axi-5dirWcw&ab_channel=Kana%C5%82Zero
#kanalzero #ankieta #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mazurek, proponuje wziąć ci rozbieg i prz⁎⁎⁎⁎⁎⁎olić mocno w mur.
Jakie głupoty pi⁎⁎⁎⁎li xD
Nikt nie chce, nawet pracodawcy.... bo jak ustawa przejdzie, biedni właściciele sklepów będą zmuszeni otwierać sklep w niedziele. Bo jak nie otworzą, to sam Tusk lub Hołownia do niego przyjdą, i dadzą mu kulkę w łeb.
A kiedyś go szanowałem xD
Kobiety mają menopauzę, a faceci kryzys wieku średniego i odpierdala im w pewnym wieku xD
#polityka #kanalzero #niedzielahandlowa
@Klopsztanga Przecież dobrze gada. Sklepy zamknięto w niedziele i teraz lidle otwarte w tygodniu od 6-23 a biedronki różnie. Są i takie otwarte od 5
Każdy właściciel sklepu powinien mieć pełną swobodę - czy chce i czy mu się opłaca otwierać w niedzielę. Na pewno nie wróciłby natychmiast do nich ruch po zniesieniu zakazu, byłem w kilka ostatnich handlowych w większych sklepach i ruch znikomy, bo ludzie zjeżdżają się w piątek popołudniem i przede wszystkim w sobotę.
Zaloguj się aby komentować