Zaloguj się aby komentować
Znakomity pomysł! Rosja i Białoruś już zaciera rączki.
#maxispam #kanalzero #wojsko #polityka

@maximilianan to zależy czy będą to robić sami czy nie. Jak będzie Stano robił risercz bo mu się po zdemaskowaniu dwóch blondynek wydaje że jest dziennikarzem śledczym, to chujowo.
Ale jak zaproszą do współpracy Grucę albo Gierszewskiego to zasięgi i świadomość istnienia Kanału Zero u Mariuszy z Brajton mogą pomóc w zebraniu ciekawych historii od szeregowych.
Zaloguj się aby komentować
Stanowski mocno o sytuacji na granicy. W wielu aspektach się z nim nie zgadzam ale tutaj 100% racji. Wielka szkoda, że tragedia Mateusza stała się przedmiotem gry politycznej tych wszystkich baranów, dla których liczy się tylko miejsce przy korycie.
#kanalzero #jebacpis #jebacpo #jebacpolitykow
https://youtu.be/Ntlcs2pd1OA?si=rgaJ2_LyL-o_8klz
#polityka
No ma racje. Ten temat to gorący kartofel którym politycy się przerzucają, tym bardziej że za kilka dni wybory.
Nie robiłbym (jeszcze) aż takiej afery z zatrzymania tych żołnierzy bo nie wiemy co się tam dokładnie stało. Są procedury i być może zostały złamane, w takim wypadku żołnierze powinni ponieść odpowiedzialność bez względu jaki mundur noszą. Oczywiście fakt działania w warunkach narażania życia powinien być traktowany jako okoliczność łagodząca. Ale biorąc pod uwagę co się dzieje na granicy, to śledztwo i wszelkie działania prokuratury czy ŻW powinny być załatwiane ekspresowo żeby żołnierze i przedstawiciele innych służb mundurowych co są na granicy wiedzieli co mają robić. Być może procedury są nie życiowe i wymagają zmian, ale trzeba działać szybko.
Rozumiem że temat mógł być ukrywany przez dwa miesiące bo o pewnych rzeczach lepiej nie mówić w mediach i teraz jak to wyszło to jestem pewien że migranci na granicy będą teraz śmielsi w atakowaniu naszych żołnierzy. Wiec nie mam pretensji że nie mówili o tym, o ile prężnie działali w tym temacie i naprawiali błędy - również swoje własne. Wygląda jednak na to że w tym czasie niewiele w tej kwestii zrobiono.
A na koniec jeszcze wrócę do Stanowskiego. Bo mimo że ma racje, to jednak biorąc pod uwagę jego powiązania to takie atakowanie jednych i drugich - ale wiadomo którą stronę bardziej - jest dziś dla niego wygodne. Ciekawe czy tak samo mówił kiedy do Polski wleciał rosyjski pocisk i który ukrywano przez 4 miesiące, w czasie których nic się nie działo i dopiero jak sprawa wyszła to zaczęło się szukanie winnych.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Rozumiem, że zasięgi, że udają neutralnych, ale zapraszanie sykukskiegi, który jest jawnie prorosyjski to żenada. No błagam, kolejnego zaproszą może szojgu?
#polityka #kanalzero #maxispam

Zaloguj się aby komentować
Hey Man, leave pisowcow alone!
#maxispam #polityka #kanalzero

Zaloguj się aby komentować
Obiecałem, dowożę - dzisiejszy kanał zero, Mazurek & Stanowski.
Zaczyna się z grubej rury "jedni mają pogłos, inni mają krztusiec, ale już wszyscy trzeźwi". Co ja sobie robię.
No ale przejdźmy do funduszu sprawiedliwości:
- Największa afera! w tym miesiącu? W tym tygodniu? No największa afera dzisiaj! Top beka.
- Giertych złapał wiatr w żagle (i pokazano łódź z giertychem na dziobie).
- ziobryści wyszli na lamusów! Mieli podsłuchać całą Polskę, a podsłuchał ich gość, który "wygląda jakby miał przyklejoną brodę i wąsy". Top beka x2 (Mazurek przyznał wprost, że z niego kpi).
- Beka x3 - oni za hajs z FŚ na pegasusa, a to ich podsłuchiwali, boże jak śmiesznie.
- FŚ to afera, która napęczniała, a teraz to jest malutka. Zibryści się nie podniosą (według Stanowskiego). Mazurek to wyśmiał, bo nikt nie poniesie odpowiedzialności (znacie tę narrację?). No bo jest przedawnienie - tak jak pani Adamowicz i pan Lis. Ciekawe czy chłopaki wiedzą jaki jest termin przedawnienia. Dodatkowo mówią, że może sprawę dostać pani prokurator co sprawdzała Lisa, więc będzie udupione jak jego śledztwo.
- Mazurek zwraca uwagę, że w Polsce od lat 90 pęczniały różne fundusze. Podaje jako pierwszy PFRON, drugą Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska, a z nich wszyscy czerpali. Ciekaw jestem gdzie zmierza ten dziennikarz. 300 milionów z FŚ to jakieś drobne i amatorka.
- Mazurek mówi, że przyzwyczaił się do rozkradania kraju, więc nie robi to na niego wrażenia. Też najwidoczniej nie robi na niego wrażenia, że wreszcie są porządne materiały na przestępców.
- "Ludzie muwio, że pisu u nas za mało" - mówi Stano, Mazurek na to że "jak ktoś nic nie robi to trudno się do niego dobrać, trzeba cofać się do czasów kiedy rządzili". I tu pojawia się temat Tobiszowskiego, który znęcał się nad swoją kobietą. Mazurek twierdzi, że typ jest obleśny itp., więc nie powinni poruszać tego tematu.
- Kolejny jest temat pijanego posła konfy - beka. Porównali blokującego drogę najebanego posła do blokujących drogi ludzi z ostatniego pokolenia wytykając hipokryzję, że walczą z jednym, a robią to samo. No, ale widać nie wiedzą, że rużne konfederacje som.
- PWPW: Kierwiński bez konkursu powołał radę nadzorczą, która wybrała bez konkursu na prezesa Marcina Wojdata - polityka platformy. Więc zrobili konkurs, w którym wygrał tenże człowiek. Jak patrzę na jego osiągnięcia to bardziej powinien być prezesem ZHP...
- Dodatkowo jego pensja została "urynkowiona" z 30k miesięcznie do 50k. Nie wiem na jakiej podstawie, bo panowie nie wspomnieli.
- Andrzej Wyrobiec, wiceminister kultury, się przejęzyczył, powiedzieć miał wszakże TVP potrzebuje 3.5 mld do fukcjonowania, a przecież jest w stanie likwidacji! (Tutaj nie wierzę, że panowie nie wiedzą czym jest stan likwidacji) Po drugie chciał powiedzieć przecież, że te pieniądze pójdą na onkologię! (Zapomnięli wspomnieć kto zawetował budżet).
- Potem cisną bekę z publikacji profesora AGH, który napisał pracę naukową o papieżu (gorąco polecam XD).
- BAGNO XD AHAHAH ALE BEKA BAGNO XD
- Stanowski został wyjaśniony na tt czemu nabijanie się z tego jest raczej głupie, ale widać on wie (jak zawsze) lepiej. Mazurek klaszcze uszami na tak śmieszny żart.
- Stano zwrócił uwagę, że ludzie się na niego rzucili, że on rzekomo kłamie. Bo on wiedział, że bagno utrudnia poruszanie! On po prostu niedowierza, że stworzymy bagna, które będą skuteczne! Czyli przyznał się, że c⁎⁎ja wie, ale się wypowie.
- Haha beka, dostaniesz 2k zł jak spłonie ci cały dorobek życia! Oczywiście chodzi o spaloną halę handlową w Warszawie. Czemu w ogóle rząd powinien dotować przedsiębiorców? Panowie pewnie wiedzą lepiej.
- Tusk powiedział, że to może być robota rosjan, więc Stano uważa, że Polska pomoże tym ludziom (nie sprecyzował jak) bo to taki ważny temat.
Szczerze to straszliwie bezbecki ten materiał, teraz rozumiem tego mema, co widzicie poniżej.
PS: Mazurek bardzo lubi Kierwińskiego, nazywa go "święty Kierwa".
#polityka #maxispam #kanalzero
https://www.youtube.com/watch?v=dzCc5TitVfI&ab_channel=Kana%C5%82Zero

Zaloguj się aby komentować
Ten kanał zero przebija wszystkie możliwe poziomy żenady, każdy normalny dziennikarz grzałby aferę w funduszu sprawiedliwości do czerwoności, a na kanałe ziobro grzeje się tylko tych którzy aferę nagłaśniają. Jak ktoś jeszcze ma na tym kanale subskrypcję, to polecam odsubskrybowanie, mam marzenie że ten kanał zdechnie tak szybko jak się narodził.
#kanalzero #mazurek #stanowski #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Długo musieliśmy czekać aby kanał zero (EDIT: chodzi mi konkretnie o Mazurka i Stanowskiego, przepraszam za skrót myślowy) odniósł się do tematu funduszu sprawiedliwości, choć informowanie nas o tym jak piją ministrowie, albo czemu zdrada pis na rzecz PO przez dwie osoby to skandal na miarę Watergate. Jak wspomniałem po kilku dniach, jak temat przestał być aż tak gorący, zreflektowali się.
Jeszcze nie oglądałem, ale z komentarzy wynika, że standardowo afery nie ma, a inni też kradli. Jak wrócę ze sklepu to przebrnę przez tę rozmowę i spróbuję nie oszaleć, a przy okazji opisać ją wam, żebyście sami nie musieli się męczyć.
Sory za trailer do wpisu, ale mi aż słabo na samą myśl, więc wam też musi być.
https://youtu.be/dzCc5TitVfI?si=DG-T7T4s8rFO5JGg
#maxispam #polityka #kanalzero
Zaloguj się aby komentować
Mocny materiał jak Izraelskie karaluchy niszczą człowieczeństwo.
#izrael #palestyna #wojna #kanalzero
#polityka #kanalzero #uniaeuropejska
Niezła cebula od 7:30
Zaloguj się aby komentować
Chyba czyta moje wpisy na hejto xD będą rządać % kasy z wyświetleń xD
Mówie o problemie, jakiej skali to jest, a tutaj się wadzą czy to PIS czy to PO czy nie wiadomo kto, zamiast naprawiać.
#kanalzero #polityka
Zaloguj się aby komentować
Ale z niego ujek pisowski.
Propaguje fejk informację dalej swoimi kanałami.
#kanalzero #polityka
@Klopsztanga poważnie w to wierzysz? To nie brzmi jak usterka tylko problemy z dykcją. Byłem dosłownie na setkach koncertów i widziałem najróżniejsze fuckupy, a czegoś takiego nigdy. Poza tym gdyby to przydarzyło się jakiemuś PiSowcowi idę o zakład, że pierwszy byś krzyczał, że był najebany i wytłumaczenia o problemach technicznych miałbyś głęboko w czterech literach.
Zaloguj się aby komentować
Fantastyczny materiał reporterki Kanału Zero z okolic Gazy, a w nim:
• Co niektórzy żydzi myślą o tym co się dzieje?
• Jak usprawiedliwiają ludobójstwo?
• Dzieciak cieszący się, jak przez lornetkę widzi rakiety spadające na strefę Gazy
• I kobieta, której argumentacja realnie zagotowała mi krew w żyłach
Mogliście przegapić, dlatego podrzucam, bo o kanale Stanowskiego można mówić wiele, ale pojawia się tam też często naprawdę jakościowy materiał.
https://youtu.be/NbrjiBZJxRg?si=m3uMV7kkq1Bllwvj
#kanalzero #gaza #izrael #wojna #hamas #ludobojstwo #reportaz
Nie wiem czy jakichś tagów brakuje.
@DziwnaSowa jedyne, co z tego wyniosłem, to że niektórzy Izraelczycy bardzo emocjonalnie podchodzą do sprawy. Nie wiem, czy to wartościowy materiał. Może gdyby był dłuższy, albo ktoś z dystansem się wypowiedział. No i zakończenie materiału nastolatkiem wg mnie podpada pod lekką manipulację. Lekką, bo to w końcu następne pokolenie i daje wgląd w przyszłość, ale manipulację, bo taka osoba jeszcze nie miała możliwości poważnie przemyśleć otaczającego go świata.
@jestem_na_dworzu myślę że taki jest przekaz, czyli ukazanie pozycji niektórych Izraelczyków i jak trudno się z nimi rozmawia na argumenty, a manipulacja to chyba za grube słowo w stosunku do pokazania tego chłopaka. Głównym zarzutem mógłby być cherry picking, ale tylko przy założeniu, że tam gdzie była faktycznie jest wiele ludzi, którzy mają przeciwne zdanie do prezentowanego.
No i moim zdaniem, jak podobne głosy są w NPR, BBC World Service, Podróży bez Paszportu, czy Raporcie o Stanie Świata, nie wspominając o wielu gazetach, to trudno uznać, że oni wszyscy kolektywnie manipulują, wybierając tylko tematy pod własne banieczki.
@DziwnaSowa o potencjalnej, lekkiej manipulacji wspomniałem w kontekście umiejscowienia nastolatka na samym końcu. Być może postawili na porządek chronologiczny, albo jak zasugerowałem: chcieli pokazać jak myśli następne pokolenie. Jednak widzowie najlepiej zapamiętają początek i koniec dokumentu. Czyli bardzo niedojrzałe spojrzenie na świat.
Nie wspominam też nic o doborze materiałów pod tezę. Ne można zapytać drugiej strony konfliktu. Wiadomo, że będzie pokazana tylko wersja izraelska. Tego, niestety, twórcy nie mogą zmienić. Takie warunki narzuca Izrael, zabijając dziennikarzy i wolontariuszy w Strefie Gazy.
Rzecz w tym, co sam wspomniałeś: jest sporo źródeł pokazujących emocjonalny stosunek do sprawy, w tym dużo zacietrzewienia. Dlatego poddaję w wątpliwość twoje określenia „fantastyczny” i „jakościowy”.
Zaloguj się aby komentować
Wytłumaczy mi ktoś nagonkę na kanał zero związaną z pisem?
Niemal pod każdym wpisem związanym z kanałem, wiedzę prześmiewczy komentarz, w różnym stopniu nawiązujacy do pisu.
Oglądam niektóre formaty z tego kanału i moim zdaniem, ze świecą można szukać w obecnym dziennikarstwie materiałów o podobnej jakości i obiektywizmie.
Oczywiście zarówno całokształt jak i np. Stanowski czy Mazurek nie są idealni, co np. widać po ostatniej debacie z tymi gośćmi co się przyklejali do asfaltu, jednak ciągle nie jest to poziom tego co widzimy w tradycyjnych mediach.
Jako kompletny laik polityczny, nie widzę by jakoś pis był traktowany lepiej(zazwyczaj rozmowy przebiegają dość różnie) - np. Pereira został zmasakrowany(albo sam się zmasakrował - zależnie od punktu patrzenia) ale wywiad z Dudą był bardziej wyważony.
#kanalzero
#polityka
Zaloguj się aby komentować
#kanalzero #polityka
And I will fucking do that again


Zaloguj się aby komentować