@tyle_slow to, co mówi @Endrjuu
Fentanyl to opioid, działa podobnie do heroiny, majki, oksykodonu albo kody. A zasadnicza różnica to po prostu dawka. Fantanyl w odpowiedniej dawce jest używany jako jeden z leków znieczulenia ogólnego albo jako lek przeciwbólowy. A to że ćpany może zrobić z Ciebie nibyzombi albo wysłać w sen wieczny to inna sprawa. Heroina w odpowiedniej dawce też zrobi z Ciebie zombi. Morfina też. W moim doświadczeniu kodeina i oksykodon też tak mogą, aczkolwiek nie zawsze. Tak, brałem część z wymienionych tu rzeczy i nie tylko te. Temat w teorii i praktyce znam lepiej niż ktoś kto o ćpaniu wie z tego co koledzy mówili i w gazetach pisali.
@tyle_slow zacznijmy od tego, że jeśli się zaczyna od fenta który nie jest apteczny (a to oznacza że ani nie znasz jego czystości ani raczej dobrze nie odmierzysz dziesiątych miligrama, a apteczny jest tylko w plastrach których ćpuny nie lubiom, jest bardzo ciężko go dostać i jest bardzo drogi) to z reguły jest to pierwszy i ostatni raz jak się go bierze. Jest silnie uzależniający ale z reguły biorą go osoby już uzależnione. A heroina, oksykodon i nawet dostępna bez recepty kodeina są w zasadzie tak samo uzależniające. Mało tego, ludzie którzy próbowali i fenta i heleny zazwyczaj wolą helenę. Z reguły substancje z danej grupy (w tym przypadku opioidy) uzależniają bardzo podobnie, w tym przypadku pierońsko mocno, uwierzcie mi na słowo.
Zaloguj się aby komentować