Mimo wszystko fajnie by było jakby wrócił o własnych siłach…
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Mimo wszystko fajnie by było jakby wrócił o własnych siłach…
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
To chyba o nas XD Fajnohejtowiaczki napedzane jagodnową pizzą XD. #polityka #jebacpis


Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #polityka czytac tresc? Sprawdzic date? No nic, pis działał Fur Dojczland. Xd


Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #jebacpis #jebackonfederacje


Zaloguj się aby komentować
To nie fejk XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe o jakiego polityka może chodzić
#polityka #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Chciałem dopisać komentarz ale to się samo komentuje.
#polityka #jebacpis #codziennyblaszczak

Zaloguj się aby komentować
Kogo wsypie tajemniczy jegomość? Do kogo zapukają smutni panowie?:)
#polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni #jebacpis #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Pissowcy wspierają pedofila i gwałciciela. Zdrajcy zawsze razem.
(Tak to Tarczyński)
#polityka #trump #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Nie ma przypadków są tylko znaki.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
PiS is Bad:) miejmy tylko nadzieję, że Bodnar dobrze zabezpieczył dodatkową strażą najcenniejszego człowieka w Polsce:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Świnia oderwana od koryta marnieje w oczach, kto by się spodziewał:)
PS. A może to ze stresu?
#jebacpis #bekazpisu #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Paweł Sz., twórca marki Red Is Bad wypowiedział pełnomocnictwo dwóm swoim adwokatom (Wąsowski/Lewandowski) i poszedł na współpracę z Prokuraturą.
Zaczęło się, lecę po popcorn:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Niektórzy mówią, że rząd robi wszystko, by PiS wrócił za 3 lata do władzy. Według mnie przesadzają (bo też po ośmiu latach mamy zaburzone oczekiwania), ale krytyka jest oczywiście wskazana i pożądana. Rząd popełnia błędy, niekiedy spektakularnie głupie, które na pewno PiSowi nie szkodzą.
Z pewnością natomiast można stwierdzić, że Polskie Stronnictwo Lobbystów rzeczywiście robi wszystko, by PiS wrócił do władzy. Oczywiście obciąża to także Donalda Tuska, których tych ludzi wziął do rządu.
Choć kredyt 0% jest popierany przez Tuska, to nikt tak do niego nie prze jak PSL. Nikt nie robi takich fikołów w obronie tego programu jak ludzie PSL. Teraz okazuje się, że PSL-owy wiceminister, który jest jednym z najgorliwszych orędowników tego transferu, dla dew... wrrrróć, kredytu, jest biznesowo związany z ciemiężonymi deweloperami. W specustawie powodziowej autorstwa ministra z PSL w sposób cudowny znalazł się zapis deregulący, o który deweloperzy walczyli od dawna. Usunięto go dopiero po interwencji mediów. Ledwie dwa tygodnie temu okazało się, że lider PSL (i wicepremier) casualowo spotyka się z lobbystą tytoniowym co na pewno pozostaje bez związku z faktem, że zarówno on jak i inni PSL-owcy (a także przynajmniej jeden polityk KO) próbowali udupić niewygodną dla branży ustawę.
Nawet taka absolutna duperela jak wolna wigilia, tzn. dzień, w którym i tak nikomu nie chce się pracować, urasta w mitologii PSL do jakiegoś zamachu na przedsiębiorców i gospodarkę w ogóle. Bo rozumiecie, gdy z 251 dni roboczych w roku zrobi się 250, to gospodarka 37 milionowego kraju weźmie i j⁎⁎⁎ie w jedno popołudnie. Tutaj trzeba zaznaczyć, że z odsieczą wigilijną przyszli PSL-owi Rysiu Petru z Polski 2050 oraz Gazeta Wyborcza.
A do tego absolutny radykalizm obyczajowy. Bo na to, że chłopy z PSL poprą legalizację aborcji, to ja za bardzo nie liczyłem. Ale to że Kosiniak prowadzi teraz krucjatę przeciwko związkom partnerskim, posuwając się do zupełnie absurdalnych propozycji, sprowadzających się do tego by zawierający taki związek się przypadkiem nie uśmiechali - jest już zupełną aberracją. Szczególnie, że, przypomnę może, związki partnerskie to taki ćwierć-środek i wielki ukłon w stronę urażonych konserwatystów, którzy od lat nie chcą pozwolić zawierać zwykłych małżeństw, więc żeby już przestali pi⁎⁎⁎⁎lić, wymyślono takie rozwiązanie na ślinę i gumę kulkę. I teraz są nawet przeciwko temu. Zero refleksji. Zero kompromisów.
No zupełnie jakby chcieli by ten PiS naprawdę wrócił. Nie wiem co nimi kieruje (poza głęboko zakorzenionym konserwatyzmem i powiązaniami finansowymi z lobbystami, rzecz jasna). Ale na wypadek gdyby uwidzieli sobie, że jakby PiS wrócił to oni mogliby być jego koalicjantem - może polskie społeczeństwo powinno zadbać o to, by w takim hipotetycznym scenariuszu znaleźli się pod progiem.
Szczególnie, że ploteczka mówi, jakoby Kosiniak planował rozwód z rządem po wyborach prezydenckich. Śmiem w tę ploteczkę wątpić, ale jeśli chłopom naprawdę coś takiego świta w głowach, w domyśle: po zwycięstwie kandydata PIS, to jest znacznie gorzej niż mogłoby się wydawać.
Serio, ten rząd jest jaki jest, ale PSL nie tworzy w nim żadnej wartości dodanej.
#jebacpsl #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni
(Tekst nie mój, źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski na fb)

Zaloguj się aby komentować
Jak to leciało, nie rozliczą ich? XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia Ziom ale sam proces potrwa kilka lat. Sąd I, II, III instancji, Interpelacje, apelację, kasację, wnioski o wyłączenie sedzi, ławnika, biegłego. Odroczenia z powodu niestawiennictwa przez zapalenie III stopnia rzęsy, później powołanie biegłego, odwołanie biegłego.... Andrzeja już na świecie może nie być kiedy zapadnie ostateczny wyrok.
Zaloguj się aby komentować
To tyle jeśli chodzi kompetencje w pisie i przejmowanie się czymkolwiek poza kradzieżą publicznej kasy dopóki dany problem nie wywali im prosto w twarz.
Wielcy polscy patrioci
#polityka #wojna #rosja #bekazpisu #jebacpis

Nie licząc wywiadu dla ambasadora to prędzej stawiałbym na niekompetencje.
Biorąc pod uwagę ile uzbrojenia wysyłali, że łaskawie nie przeszkadzali z uchodźcami to myślę że większość tam mimo wszystko nienawidzi rosji.
Oczywiście większość, bo komisja ds rosyjskich wpływów wypunktowała słusznie Macierewicza
@radziol W listopadzie 2021 w kilku miejscach pisałem, że wojna jest nieunikniona i powinni jakieś centra dla uchodźców przygotować, zabezpieczyć jakieś koce, prowiant itp. Nie znałem oczywiście daty, ale pisałem że "to ostatni moment aby to przygotować".
Mój zasięg jest oczywiście żaden, ale myślę że nawet jakbym był wicepremierem, to i tak nikt by palcem nie ruszył, żeby to przygotować. Nasi politycy potrafią tylko reagować, nie umieją przewidywać. Myślę, że rząd Tuska byłby tak samo nieprzygotowany.
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ofiarą ataków i hejtu był z pewnością 15-letni Mikołaj Filiks, który odebrał sobie życie po tym jak oseł szmatecki razem z innymi sobie podobnymi kreaturami zaszczuł go na polityczne zamówienie. Niech spoczywa w pokoju.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
A Skarb Państwa jest po to by go złupić. I tak to się kręci w tym kartonie.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Do Parlementu Europejskiego trafił właśnie wniosek o uchylenie immunitetu i pociągnięcie do odpowiedzialności karnej Grzegorza Brauna. Wniosek podpisał minister sprawiedliwości Adam Bodnar.
Dzień dobry, niech ten dzień się skończy tak pięknie jak się zaczął:)
#zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #jebackonfederacje #jebacpis

Zaloguj się aby komentować