-
bądź pisowcem
-
znajdź cokolwiek negatywnego w sieci
-
wrzuć to u siebie zwalając winę na Tuska
-
pora na CSa
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

bądź pisowcem
znajdź cokolwiek negatywnego w sieci
wrzuć to u siebie zwalając winę na Tuska
pora na CSa
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
A Pablo Moralesa jeszcze pamiętacie?:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Za oderwanie TV Republiki i knura Sakiewicza od publicznego cyca.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Z tymi przywilejami emerytalnymi to był jakiś dramat, bo rykoszetem oberwali ludzie którzy po prostu pracowali jako milicjanci, zwykle krawężniki, detektywi itd. niepowiązani z SB. Mój wujek po 40lat schodził pracy stracił emeryturę i spadł na minimum, musiał sprzedać mieszkanie i bardzo podupadł na zdrowiu.
Zaloguj się aby komentować
Poczet polskich więźniów politycznych i męczenników.
Fundusz Sprawiedliwości dla ofiar przestępstw to skarbonka, którą jako społeczeństwo wystawiliśmy sobie ponad ćwierć wieku temu, w biednych latach 90-tych i od tego czasu wrzucamy do niej publiczne pieniądze, żeby było na zgwałcone kobiety, na wdowy i sieroty, na rehabilitację ofiar pobić, ale także na resocjalizację więźniów, którzy wychodzą na wolność a zależy nam, żeby wrócili do społeczeństwa.
Z tej skarbonki Ziobro razem z Romanowskim, urzędniczkami, księdzem Salcesonem i jego rodziną wyjęli całą kasę. Ksiądz Salceson wyróżnił się na tym polu wybitnie.
Oprócz rozmaitych przelewów dla rodziny i funfli, wypłacania sobie kasy z konta fundacji z bankomatu, ks. Salceson płacił kartą połączoną z rachunkiem fundacji: w sklepach, restauracjach, hotelach i na bilety (kolej, samolot) i wydał 1 mln 74 tys. 800 złotych.
Jeżeli przyjąć, że impreza trwała 3,5 roku, daje to średnio 24,5 tysiąca miesięcznie, blisko tysiaka dziennie. Tak Popiełuszko Naszych Czasów katowany był luksusem.
Ale to już nie salceson, to wołowina Wagyu od krów słuchających Mozarta.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Męczennik za wielu (pisowców), k⁎⁎wa jego mać. No ale oczywiście już się w najlepsze kręci karuzela karnowskich i sakiewiczów w robieniu z niego ofiary systemu złego niemieckiego agenta-zaborcy, znowu biedny kościółek w polszy prześladujo, tego przecież nawet za komuny nie było, oj dana, dana świat się kończy, upadek obyczajów, rozkład moralności.
Zaloguj się aby komentować
Ten stanowski to coraz cięższe zlecenia od Partii dostaje. Jeszcze trochę i coś na krzysia wypłynie jak będzie koło tego kalibru person się kręcił:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Lenin nazywał ich “pożytecznymi idiotami”. Później, tak gdzieś za Breżniewa, w KGB nazywano ich podobno dosadniej: govnojedami. Porozmawiajmy o Jakimowiczach tego świata.
Wpisy Jakimowiczenki, dziś rano cudownie zniknięte z Instagrama, wraz z całym kontem zresztą, były utrzymane w jednym duchu. Przedstawiały zwykłe zdjęcia z ulic Brześcia, Grodna i Mińska, tu park, tam restauracja, tu znowu pomnik. Do tego jakieś poloniki typu cmentarz czy pomnik papieża. No i oczywiście zdjęcia samego Jarka, a to pod pomnikiem, a to na strzelnicy, a to pod drogowskazem na Moskwę. Wiele zdjęć było właściwie bez podpisów, albo z krótkimi typu “I love Grodno” i tym podobne. Tam gdzie Jarkowi udało się wydusić z siebie coś więcej, pisał odmieniane przez różne przypadki jedno prześmiewcze zdanie, które można streścić: “ale na tej Białorusi reżim, ale ich dojechał, hehe”. I zdjęcie na przykład parku w Mińsku. Albo pustej drogi. Albo restauracji, gdzie ludzie normalnie jedzą. Wniosek? Reżimu nie ma, a wszystko co wiesz o Białorusi to kłamstwa. Zresztą w jednym poście Jarek żądał, by każdy jeden, który nigdy na Białoruś nie pojechał się na jej temat nie wypowiadał. Bo wiecie, rozumiecie, trzeba pojechać i zobaczyć samemu, na własne oczęta, jaka jest ukrywana przez wiadome siły prawda. Aż dziwne, że Jarek nie pojechał tam w sierpniu 2020 roku. A nie wait, wtedy to on brylował w telewizji, gdzie dostawał Twoją miesięczną wypłatę za kilka godzin “pracy”.
“Droga z Mińska do Grodna przez Stare Wasyliszki. Zwróć uwagę na tą olbrzymią roznicę w drogach ty ich Białoruskich i naszych. Pierwsza , obrzydliwa rożnica jest taka , że oni wybudowali te drogi za swoje pieniądze i taniej. My za badziewie wielokrotnie drozsze musimy splacać kredyt i przypłacać suwerennością. Nie ma żadnej innej rożnicy. tu jest jeszcze do tego czyściej czyli co nam dała Unia Europejska? Potężny dług i nic więcej.”
/Jakimowicz
#putinowskapolska #polityka #zostaniecierozliczeni #jebacpis #bekazpisu
(Tekst nie mój, źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski na fb)

Słyszałem (podcast z Juraszem i tym drugim), ze na BIałorusi naprawdę jest ładnie (przyroda)w sensie, że tak prymitywnie i nic tam nie ma i oni chyba nawet nie żartowali.
Nie wiem nie byłem ale to ma sens z drugiej strony jak nie ma żadnych nrom to mogą robić ścieki ale z trzeciej strony trzeba najpierw coś produkować aby smrodzić a z czwartej strony....
Zaloguj się aby komentować
A kogóż to znalezli? Pan wielki znawca agregatów prądotwórczych XD
Paweł Szopa, twórca i właściciel Red is Bad, został namierzony przez polską policję w Dominikanie i zatrzymany przez miejscowe organy ścigania. Rozpoczęły się procedury mające na celu przekazanie go do Polski - ustalił nieoficjalnie reporter tvn24.pl Robert Zieliński. Szopa był poszukiwany w związku ze śledztwem dotyczącym nieprawidłowości w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, w którym jest podejrzanym.
#polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Napisz, że jesteś pisowcem nie pisząc, że jesteś pisowcem - wersja krzysio stanowski.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni

Eh, wyrocznia, odpuscilem u @smierdakow komentowanie bo bylem swiezo po dawce silnych lekow pbolowych, teraz mam więcej jasności:
Macierenko order dostał za działalność antykomunistyczną. Ba nawet czukniewski robiac material o solidarności wrzucił go do filmu bo - Antoś jakby nie patrzec byl jednym z filarów tego co wtedy sie działo.
Macierenko i komisja - to jest sprawa dla prokuratury i mam piepszona nadzieje ze go dojadą.
Czy to ze na starość odbilo mu na tyle że robil takie debilizmy jak spotkania z ruskimi (ktorzy za pewne poprostu wmowili mu ze maja dowody winy tuska) i nieroztropne dzialania kasuje jego dzialalnosc antykomunistyczna?
No na moje nie.
Historia go osadzi.
Co do stana, ma niestety racje, czarzasty to z krwi i kości czerwony, członek młodzieżówek pzpr etc. Ma swoje powody by nie lubic macierenki.
Zaloguj się aby komentować
Pajacyk już knuje gdzie by się tu schować po przegranych wyborach, najlepiej w jakimś ciepłym kurwidołku z immunitetem...
#polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Pewnie zastanawialiście się co tam u Januszka słychać?
Stabilnie:)
” Wielki przyjaciel Polski” XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Jest duże prawdopodobieństwo, że Czarnek zostanie wystawiony przez Partię na prezydenta.
Ale to będzie piękna katastrofa:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Dzień dobry.
Według dokumentów, które zdobył szczeciński oddział Wyborczej, wnuk ubeka a syn konfidenta SB, niejaki matecki wyłudził za pomocą sfałszowanych dzienników pracy:
nienależne wynagrodzenie za pracę w łącznej wysokości 179810,83 złotych;
nienależne składki emerytalne i rentowe, składki chorobowe i zdrowotne w łącznej wysokości 112569,38 złotych;
nienależne zaliczki na podatek dochodowy w łącznej wysokości 28342,00 złotych.
Doprowadził tym „Centrum Informacyjne Lasów Państwowych do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w łącznej wysokości 320722,21 złotych”. Tym samym Lasy Państwowe skierowały do Prokuratury zawiadomienie o oszustwie i poświadczeniu nieprawdy w dokumentach. Lasy Państwowe będą domagać się zwrotu w/w kwoty 320722,21 złotych wraz z odsetkami.
Miłego popołudnia i smacznej herbatki.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Pinokio wzywa do wypowiedzenia paktu, który sam dogadał:)
Bareja się chowa.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Najlepsze jest to, że przeciw temu paktowi najgłośniej krzyczy PIS oraz zachodnie organizacje lewicowe.
@Wyrocznia Wiza Plus? pracuje z ciapatymi z palestyny/hezbollachu co PIS ich wpuściło, krótka piłka - duży nóż ogrodniczy fiskars mam w szafce, paralizator i gaz, dodatkowo chcę być jak clint estwood - zamówiłem replikę colta 44 do domu
Fanatycy religijni-problem rozwiązano w książce Szturm przez Gruzję
Zaloguj się aby komentować
Kogo typujecie?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Wspomnień czar. To już 4 lata. Tak jak można było się spodziewać, sranie na prawo rozeszło się po kościach.
https://x.com/PremierRP/status/1319568723531993088
#ciekawostki #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Farmy troli siłą internetu:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
TUSK PODPISZE PAPIER I BĘDZIECIE BRAĆ PRZYMUSOWE ROZWODY Z ŻONAMI, A URZĘDNICY BĘDĄ WAS LOSOWO ŁĄCZYĆ W HOMOPARY.
TAKIEJ POLSKI CHCECIE?????? UŚMIECHACIE SIĘ????
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Radek musisz startować.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Adrian masakruje Adriana, odcinek 2137.
https://x.com/i/status/1847013285968638062
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować