Małe ale cieszy.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Małe ale cieszy.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Krótkie podsumowanie orędzia rezydenta
#polityka #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Tragedia mieć mściwego debila jako rezydenta
#polityka #duda #jebacpis #bekazpisu

@radziol Dodam kontekst, bo sprawa ciągnie się od 2018r:
[...]Przypomnijmy. Ta sprawa ciągnie się od... 2018 r. W styczniu 2018 r, a więc już ponad sześć lat temu, rada Wydziału Psychologii UW wszczęła postępowanie o nadanie Bilewiczowi tytułu naukowego. W lutym Centralna Komisja do spraw Stopni i Tytułów (dziś Rada Doskonałości Naukowej) powołała pięcioro recenzentów. To prof. Krystyna Skarżyńska (Uniwersytet SWPS, Warszawa), prof. Janusz Reykowski (Instytut Psychologii PAN), prof. Wiesław Łukaszewski (USWPS, Sopot), prof. Janusz Grzelak (Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie), prof. Maciej Dymkowski (USWPS, Wrocław).
Recenzje Bilewicz dostał znakomite. W grudniu 2018 r. Komisja zdecydowała, że wystąpi do prezydenta z wnioskiem o nadanie Bilewiczowi tytułu profesora. Jej pismo zostało skierowane do Pałacu Prezydenckiego 15 stycznia 2019 r.
I od tej pory tam tkwi. A przecież nadanie przez głowę państwa profesorskiego tytułu to czysta formalność: zgodnie z prawem prezydent nie ocenia dorobku kandydatów.
Jesienią 2019 r. Bilewicz wysłał do Kancelarii Prezydenta pytanie, co z jego sprawą. Dostał odpowiedź, że „przepisy nie określają terminu, w którym Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej zobligowany jest do wydania postanowienia w sprawie nadania tytułu naukowego profesora". O tym, jaki jest powód wstrzymania decyzji, w piśmie nie było ani słowa.
Czyli Duda stwierdził, że po prostu swoim brakiem podpisu po prostu zamrozi jego nominację. A czemu w sumie?
Za karę. Bo Bilewicz miał czelność zrobić badania ws. antysemityzmu w PiSie.
Zaloguj się aby komentować
Oto twarz smutnej Polski
#polityka #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Taka mała dygresja.
Kiedyś w swojej naiwności myślałem, że Partia swój elektorat urobiła wśród dziadków i babć bo tamto pokolenie jakieś mniej inteligentne było. Uważałem, że młodzi żyjący w czasach wszechobecnego internetu, że swobodnym dostępem do szkolnictwa każdego typu nie są tacy głupi i naiwni jak ich dziadkowie.
Potem na socjal mediach opanowanych przez młodzież zaczęły wyświetlać mi się newsy o tym jak to Budda został aresztowany przez służby i poczytałem komentarze.
A tam główny przekaz leci taki, że zły Tusk kazał go uciszyć bo więcej od rządu zrobił dla powodzian rozdając domki a tak wogole to Berlin rozkazał mu niszczyć najlepszych Polaków, by Polska była wiecznie na kolanach. Budda niewinny bo pomaga ludziom, rozdaje samochody i pieniądze. Skojarzenie „może i kradną ale się dzielą” nasuwa się samo.
Tak więc Partia pod tą czy inną nazwą istnieć będzie tak długo, jak elektorat tego rodzaju.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

@Wyrocznia Obstawiam że to mogą być boty, może nawet takie same jak te polityczne od mateckiego. Z mojej grupy były swojego czasu usuwane posty, które nakłaniały do loterii tego Buddy i udostępniały ten cały jego scam. Posty wstawiane z różnych kont, zazwyczaj wyglądających na zwykłe osoby, niekiedy nawet od dłuższego czasu na grupce. Czyli albo botki z dłuższym stażem albo przejęte konta. Posty FB sam oznaczał od razu jako spam, więc od razu trafiały tam gdzie powinny, ale swojego czasu było tego trochę. Czy ta cała sytuacja może być jakoś powiązana z poprzednią władzą? Nie wiem, ale nie wykluczam.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uuu jak patriotycznie. Dobrze że nie dane im było stworzyć koalicji
#polityka #jebacpis #bekazpisu #bekazkonfederacji #jebackonfederacje

Zaloguj się aby komentować

Prawo i Sprawiedliwość chce mieć kontrolę nad dużą polską stacją telewizyjną i przygląda się możliwości sprzedaży grupy TVN. Zakup stacji mógłby być możliwy dzięki inwestorom z Węgier - twierdzi "Newsweek".
#polityka #jebacpis #tvn #telewizja
#polityka #jebacpis #bekazpisu #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Peron odjechał, razem z torami i miastem. Jak w czasach sowieckiego wyzwalania.
#jebacpis #polityka
Trwa konwencja pisu, kabaret.


Zaloguj się aby komentować
Sprawiedliwości ci się zachciało? Może jeszcze frytki do tego?
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska
(Tekst nie mój, źródło: Doniesienia z putinowskiej Polski na FB)

co do punktu drugiego to aż przyjemnie się patrzy na to jak ich przysłowiowy c⁎⁎j strzela, że mogli jeszcze te parę chwil poczekać, wygrać te wybory i wtedy sobie zmienić konstytucję i na spokojne rozszabrować kraj, jak fidesz z ruskimi Węgry.
ale nie, oni myśleli że to już xD co sprytniejsza brudna pała się napchała, a reszta rozgoryczona na pisowskim sabacie wychodzi z siebie jak przywrócić ten czas kiedy wszyscy bali się nas xD to tylko przejściowe problemy...
Zaloguj się aby komentować
Prezes musi być ostrożny
#polityka #heheszki #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Red is Red.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
I zacznie się rzeź:)
#zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #jebacpis #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
I oby ta łajza wreszcie zniknęła ze świata polityki i trafiła do pierdla, gdzie jego miejsce. Szkoda jedynie, że są w społeczeństwie tak wyprane łby, które oddają głos na takie kanalie.
Czekam na szmateckiego.
#polityka #jebacpis
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/lukasz-mejza-straci-immunitet-jest-wniosek-adama-bodnara/4xb5lbz
Szkoda jedynie, że są w społeczeństwie tak wyprane łby, które oddają głos na takie kanalie.
@jiim w tym wypadku to nie tyle głupota, a po prostu brak jakiejkolwiek wiedzy o politykach, poza przynależnością partyjną.
Mejza prowadził bardzo agresywną kampanię w swoim okręgu, m.in. okleił cały okręg wyborczy plakatami ze swoją zakłamaną mordą. I efekt był taki, że ludzie głosujący na pis zapamiętali jego nazwisko i szukali go na liście.
Zaloguj się aby komentować
Zaczęło się?
Trzeba sobie wmawiać, że Sowa była amerykańską robotą, bo tak głupio by było, że to jednak ruskie.
#polityka #jebacpis #bekazpisu

@radziol
Myslalem,ze to cos bardziej wyszukanego.
A cala afera u sowy to tak naprawde kompromitacja sluzb,ze pozwolono o tak o nagrywac ministrow.
A to o czym rozmawiali to nie bylo cos ciekawego,a jedyne do czego mogli sie przyczepic to przeklenstwa xD
@ColonelWalterKurtz
Przeciez USA i Rosja to najwieksi sojusznicy od zawsze.
A jednak xD
@maximilianan
O te Ukrainke co pracuje za darmo??
Zaloguj się aby komentować
Ten tłumacz polsko - niemiecki jest jakiś dziwny.
#jebacpis #jebackonfederacje #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Co się odwlecze to nie uciecze.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować