Jedyna M E R Y T O R Y C Z N A opozycja.
Swoją drogą to ciekawe co Berkowiczowi za fuchę obiecali.
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Jedyna M E R Y T O R Y C Z N A opozycja.
Swoją drogą to ciekawe co Berkowiczowi za fuchę obiecali.
#jebackonfederacje #jebacpis #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Ojej chyba znowu się komuś suwaczek z czerwonym trochę mocno podkręcił
K⁎⁎wa, rozumiem ciukać Rudego czymś konkretnym i merytorycznym, coś by się znalazło bez problemu. Ale nie... elektorat kaczo-konfederuski to tak prymitywny element społeczny, że im takim ścierwem trzeba burdel na strychu zrobić, bo nic racjonalnego do nich nie dotrze.
Zaloguj się aby komentować
Słowo na niedzielę.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

@Wyrocznia
Podoba mi się idea, aczkolwiek sądzę, że Orwell przesadza/nadmiernie upraszcza.
Oszust specjalizuje się w przedstawianiu siebie. Można dać się oszukać jeśli trafi na wystarczająco dobrego sprzedawcę idei.
Sądzę natomiast, że jeśli ktoś trwa w stanie bycia oszukanym pomimo faktow, które powinny uwolnić spod wplywu oszusta, to cytat zaczyna pasować. Ale z wyjątkami i zastrzeżeniami.
Bo np. nie mam nic do ludzi wierzących.
Zaloguj się aby komentować
Kiedyś myślałem, że beton to dziadki oglądające nałogowo TVPis/Republikę i kiedy wymrą Partia straci poparcie bo młodzi nie są tacy głupi by się nabrać.
Tymczasem gdzieś w Internecie:
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Na szybko.
Prokuratura Krajowa potwierdza, że bada różne wątki dotyczące nadużyć funkcjonariuszy CBA za kadencji Kamińskiego i Wąsika. Jednym z podejrzanych jest były naczelnik „przykrywkowców” CBA (jest tymczasowo aresztowany).
Usiądźcie wygodnie.
Prokuratura posiada dowody, że agenci CBA wykorzystując spreparowane dokumenty legalizacyjne dotyczące fikcyjnej osoby, która miała być ciężko chora, zakładali na popularnych portalach internetowych, zbiórki charytatywne on-line. Wpłacali na nie pieniądze pochodzące z funduszu operacyjnego CBA aby je uwiarygodnić. Prali w ten sposób pieniądze agencji. Całość zbieranej kwoty, np. 100 tysięcy była później wypłacana i część pożyczona z kasy CBA wracała na swoje miejsce, a cześć została w rękach agentów.
Życie pisze scenariusze ale pisowska Polska same hity.
Miłego wieczora i smacznej herbatki.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Są rózne poziomy manipulacji...
I jest russpublika.
#telewizjerepubliki #polityka #jebacpis


Zaloguj się aby komentować
Co łączy Obajtka, byłego prezesa Orlenu z terroryzmem?
Otóż jak się okazuje, właśnie namierzono utracone przez Orlen Trading Switzerland (OTS) 1,6 mld $, które Obajtek wysłał z Orlenu jako zapłatę za ropę, która nigdy do Orlenu nie dotarła.
Onet we współpracy ze szwajcarską redakcją SRF zdobyły dowody na udział Samera Awada — prezesa spółki Orlen Trading Switzerland — w nielegalnym obrocie ropą naftową pochodzącą z objętego sankcjami Iranu.
Co najlepsze - z ustalonego przez redakcję adresu e-mail, Awad wielokrotnie kontaktował się w tym celu z osobami uznanymi przez amerykański Departament Sprawiedliwości za wspierające międzynarodowy terroryzm.
A Tusk to se buty za 3000 złotych kupił i je zupkę.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Jak się okazuje, już od 1 października decyzją zarządu NBP premia do pensji Jaszczomba Glapińskiego wzrosła o całe 30%. Za skuteczną walkę z inflancją, dbanie o dobrostan kredytobiorców i polskiej złotówki.
Dla przypomnienia w zeszłym roku przy miesięcznej pensji około 23,6 tys. zł zgarnął w sumie ponad 1,3 mln zł z dodatkami (czyli 110 tys. zł miesięcznie).
A zatem zamiast jednej pensji brał co miesiąc pięć. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia dorzucił sobie teraz kolejne 191 tys PLN. Przypomnę tu tylko, że Jaszczomb jest szykowany do postawienia przed Trybunał Stanu.
A Wy jakie podwyżki zgarnęliście w pracy?
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
To jest niesamowite, że rządzi nami człowiek, który trzyma za mordę całą Europę
#polityka #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Wychodzi na to, że już niedługo na Kremlu i w Pekinie będą zasiadali jak do serialu i z wypiekami na twarzy śledzili jak w Polsce z pełną zawziętością łamie się wszystkie prawa człowieka oraz na pęczki produkuje więźniów politycznych, których jedynym przewinieniem jest bezgraniczna miłość do Polski.
Może nawet Kim czy inny Władimir wpadną z wizytą podpatrzeć jak udoskonalić gnębienie ludzi u siebie:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Info już sprzed 2-3 dni, ale nie słyszałem wcześniej o tych wyczynach pociotków z czasów nowogrodzkiej grupy przestępczej.
Paweł Z., były policjant CBŚ i jednocześnie brat Dariusza Zięby, byłego szefa antyterrorystów z BOA (tych co bili kobiety pałkami teleskopowymi), prawej ręki generała Szymczyka (tego od graniatnika) został zatrzymany za rozbój popełniony 21 września. Podobno brat Zięby kumplował się również z bratem Szymczyka, także bandytą xD
Prawo i sprawiedliwość po całości
#polityka #jebacpis #przestepczosc
Zaloguj się aby komentować
Szmatecki pewnie na⁎⁎⁎⁎ny
#polityka #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe kiedy post z przeprosinami. Matecki nie powinien pić...
#jebacpis #polityka


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Na tego to chłodzą się dwa szampany.
#zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska
#jebacpis

@Wyrocznia mhm, widzę ten obleśny typ chce powtórzyć swój sprawdzony numer z zastraszania lekarzy i ciągania ich po sądach ze z d⁎⁎y urojonych powodów, bo mu coś nie spasowało. Jak już se tak umierał, żeby uniknąć odpowiedzialności, to mógł przynajmniej zdechnąć do końca, a nie wracać jak jakaś komuna.
Zaloguj się aby komentować
Pewnie znowu się nie stawi i jeszcze poczekamy na przymusowe doprowadzenie
#polityka #sejmowyspam #jebacpis #bekazpisu #komisjasledcza #pegasus

Zaloguj się aby komentować
Wiem, że zdjęcie już było, ale idealnie pasuje tu pewien cytat. Oczywiście żaden pisowiec nie jest hipokrytą, który wyciera sobie mordę religią.
Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa
#polityka #powodz #bekazpisu #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Bezczelny? Głupi? Ja już sam nie wiem.
#jebacpis #polityka


Zaloguj się aby komentować
szmateckiego to nie idzie podciągnąć pod dezinformację?
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
POTĘŻNY Donek.
Swoją drogą nie śledzę co on tam wyprawia, wystarczy, że słyszę wycie. Czym głośniejsze tym dzieje się większe dobro dla powodzian:)
#powodz #jebacpis #bekazpisu #putinowskapolska #polityka

Odnosze wrazenie, ze Pisowcy sa troche niepocieszeni bo liczyli na wieksze skutki powodzi - przede wszystkim wiecej ofiar smiertelnych i powodz we Wroclawiu. Chcieli na tym robic polityke tymczasem okazalo sie, ze nie koniec koncow nie udalo im sie narzucic swojej narracji. Wiekszosc spoleczenstwa pozytywnie ocenia dzialania rzadu. Negatywne opinie o tym ma mniej wiecej tyle osob ilu jest wyborcow PIS. To oznacza, ze nie odniesli z tego powodu zysku, a nawet sie skompromitowali swoimi wypowiedziami, dzialaniami i obarczaniem za wszystko PO/Tuska.
Tusk i obecny rząd dużo "ugrali" na tej powodzi przed wyborami prezydenckimi. Jak można ich winić za nieudolność w wielu kwestiach tak tutaj wykazali się determinacją, zaangażowaniem, chęcią niesienia pomocy itp. Tymczasem opozycja skupiła się na atakowaniu Tuska, wyliczaniu kto protestował przeciwko czemu 6-8-10 lat temu itp. Z kolei prezydent pojechał sobie na dożynki, a potem w trakcie powodzi chciał promować kampanię Trumpa, który go olał XD
Wizerunkowo i pijarowo Pisowcy stracili bardzo dużo i z tej swojej frustracji po utracie władzy pokazali jakimi są imbecylami.
Zaloguj się aby komentować