Widze pis leci jak pzpr. Zaraz komitet cenzury i komitet przewijania prezesa.
#polityka #jebacpis


Widze pis leci jak pzpr. Zaraz komitet cenzury i komitet przewijania prezesa.
#polityka #jebacpis


Zaloguj się aby komentować
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ale wystrzelalem sie ze wszystkich memów! Warto było.
XDDDDD
#heheszkipolityczne #jebacpis


Zaloguj się aby komentować
Aż mi się przez moment szkoda tych złodziei zrobiło, że taka bieda u nich. POTĘŻNA pomoc od czempionów narodowych.
PS. Niezły kontrast do 5 mld € załatwionych przez Tuska:)
#bekazpisu #jebacpis #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Jest i Mati!
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Prokuratura zajmie się w koncu znów tlustym łbem - kempą za machlojki z darami dla Syrii, które wylądowały w parafii tudzież tajemniczo zniknęły.
Tłusty łeb, oczywiście, już robi z siebie ofiarę - gdy ich polityczna prokuratura umarzała śledztwo było ok, teraz zaś śledztwo to jest nękanie i zaraz pewnie będą tortury w pierdlu xD
w grudniu 2019 roku prokurator z Oleśnicy odmówił wszczęcia dochodzenia, a na tę decyzję zażalenie wniósł OMZRiK. W jej efekcie sąd nakazał prokuraturze przeprowadzenie postępowania, jednak zostało ono umorzone.
Wszczęcie dochodzenia uważam za nękanie mnie – mówi „Rzeczpospolitej” była minister.
#jebacpis #polityka #zlodzieje
Zaloguj się aby komentować
Janusz to chyba ostatnio poczuł się swobodnie, bo Tusk jest czymś zajęty i nie patrzy XD
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Ktoś wie w której miejscowości Tarczyński rozdaje wodę spragnionym powodzianom?
Swoją drogą to ten cały Tusk musi być jednak krystaliczny, że do szczawiowej się nawet przyczepiają.:)
#jebacpis #bekazpisu #polityka #zostaniecierozliczeni #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Powiem tak każdy kto mówi że #donaldtusk jest winny powodzi powinien rozpędzić się z 20m i pierdolnac się w łeb, a następnie przeprosić matkę i ojca że urodziła takiego dzbana #osiemgwiazd #powodz2024 #jebacpis #pisiory #przeprosmatkeiojca
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Ktoś wie gdzie Prawdziwi Polacy z jedynych polskich partii (Konfederacja, PiS, Suwerenna Polska) pomagają powodzianom przetrwać ten ciężki czas i usuwać szkody?
Bo przecież nie zapadli się pod ziemię ani nie zajmują się atakowaniem działań rzadu na wszelkie możliwe sposoby i polaryzacją? Przecież prawdziwi Polacy jednoczą się w obliczu tragedii?
Chociaż swoim wyborcom by mogli pomóc, żeby ten Niemiec co chce zniszczyć Polskę nie musiał.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #bekazpisu #polityka #putinowskapolska #zostaniecierozliczeni

Zaloguj się aby komentować
Powiem tak. Patrząc na to co działo się podczas ostatnich dni powodzi tylko utwierdziłem się jak bardzo popierdoleni są Pisowcy i ich wyborcy. Jest powódź, wydarzyła się tragedia, wielu ludzi traci dorobek życia i dach nad głową. A te dzbany tylko "wina Tuska", "wina Tuska", "wina Tuska". Nie wspomnę już o przygłupach analizujących na Twitterze, która partia i o ile wygrała wybory w danej gminie. Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Aha, jeszcze pan Prezydent, który najpierw bawił się na dożynkach, a potem pojechał do USA pomóc (choć to chyba zbyt duże słowa patrząc na jego "zasięgi" w Ameryce) Trumpowi wygrać wybory XD
Od dawna mówię, że PO i Tusk idealne nie są. Obecna koalicja rządząca ma mnóstwo mankamentów. Natomiast alternatywa jest straszna. W alternatywie jest banda sfrustrowanychnieudaczników życiowych, malkontentów i frustratów, którzy obrazili się na Polskę o zeszłoroczne wybory i w chwilii tragedii zamiast skupić się na pomocy, a przynajmniej na nieutrudnianiu działań. Skupiają się na wypominaniu kto przeciwko czemu protestował 5 lat temu, kto jest bardziej winny, która gmina ma burmistrza z opcji X, a która z opcji Y itd.
Banda prymitywów, która nigdy nie powinna już rządzić państwem.
#bekazpisu #jebacpis #polityka #powodz #powodz2024
Niestety u nas na pierwszym miejscu są wojenki polityczne a powinny być pomysły i rozwiązania systemowe czyli rywalizacja kto da lepszy pomysł aby w przyszłości być lepiej przygotowanym. To co teraz robią jest obrzydliwe. Warto jednak odnotować jak zachowywało się obecnie rządzące środowisko polityczne w 2022/23 wobec kryzysu migracyjnego na granicy z białorusią. Problem w tym że zwolennicy danych partii podłapują temat zamiast postawić jasne granice że nie warto się spierać w kryzysowych dla państwa sprawach.
>A te dzbany tylko "wina Tuska", "wina Tuska", "wina Tuska". Nie wspomnę już o przygłupach analizujących na Twitterze, która partia i o ile wygrała wybory w danej gminie.
dokladnie to samo robily platfusy, kaczynski byl winien inflacji chociaz inflacja byla w calej europie. ze nie wspomne o tym jak to wykopki zawsze chcialy oddac sciane wschodnia ukrainie bo tam glosuja na pis.
Zaloguj się aby komentować
Oni nie mają jakichkolwiek hamulców.
#jebacpis #powodz #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
Niejaki Berkowicz, pewnie nie wszyscy wiecie, zanim zaczął robić za obrońcę Partii, udawał zapalonego wolnorynkowca.
A w wolnym rynku, nikt nie powinien dostać żadnego odszkodowania jeżeli sobie nie wykupił ubezpieczenia.
Merytoryczna opozycja.
#jebacpis #jebackonfederacje #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska

Zaloguj się aby komentować
PiS trzeba zdelegalizować. Tyle szkód w ludziach to komuchy do 89 nie zdołały zrobić.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #powodz

@Wyrocznia No cóż dla kilku grup w tym kraju państwo polskie skończyło się w zeszłym roku. Na przykład dla uprzywilejowanych pisowskich urzędników, dobrze opłacanych pracowników w spółkach skarbu państwa i ich rodzin. Do tego można doliczyć jeszcze ciemnotę z wiosek w Polsce Wschodniej, która w sumie nic z tego nie miała, ale ksiądz proboszcz mówił, że to najlepszy rząd w historii i o rodziny dba. Cała reszta Polski odetchnęła z ulgą, że te pisowskie wykolejeńce nie są już u władzy.
@Wyrocznia zaczynam mieć wrażenie, że te przygłupy nie nadają się nawet na nawóz pod kwiatki, bo te mogłyby po prostu spierdolić z doniczek w ramach protestu, że w takim gównie to nawet one siedzieć nie będą. C⁎⁎j tam z tak podstawową rzeczą jak grawitacja, nieee, to na pewno ponbucek pokoroł za głosowanie na Tuska! Bo wylało tylko tam gdzie ludzie na Tuska głosowali. Nie dość, że ideologicznie wyprane przygłupy, to jeszcze intelektualne niziny standardowo wciskające religijne pierdolety i swojego niewidzialnego dziadka na chmurce jak dobrze nasmarowane dildo wszędzie tam, gdzie ich tępy umysł nie jest w stanie sobie czegoś wytłumaczyć. I pomyśleć, że śmiejemy się z chłopów ze starożytnego Egiptu, że łykali jak ich kapłani straszyli farmazonami, że faraon zgasi słońce jak go wkurwią. 5000 lat, dalej to samo religijne zajebanie i zabobon. Ja pi⁎⁎⁎⁎le ლ(ಠ_ಠ ლ)
Zaloguj się aby komentować
Psychiatryk czeka…
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #powodz

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Pewnie zastanawiacie się gdzie się podziewa głowa państwa polskiego, najważniejszy Polak.
Ano bawi się dobrze na dożynkach.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#jebacpis #zostaniecierozliczeni #polityka #putinowskapolska #powodz

Zaloguj się aby komentować
Czy myśleliście że pisowskie przydupasy wymyślili rogi dla tuska?
https://m.youtube.com/watch?v=ZuDSBbhQUI4&pp=ygUNVHVzZWsgeiBiYXppbg%3D%3D
#polityka #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry.
Jako, że w Polsce w niektórych rejonach dzieje się obecnie nieszczęśnie, chciałbym przypomnieć kto
odpowiedzialny jest za taką a nie inną sytuację.
Najważniejsze, że trzynastki i czternastki dali po co komu jakieś inwestycje, głosów z tego nie ma.
Miłego dnia i smacznej kawusi.
#polityka #zostaniecierozliczeni #jebacpis #powodz #putinowskapolska

@Wyrocznia
Czy według siebie
prowadzisz obiektywną analizę pod hasłem "wkład rządu na prewencję powodzi"
jesteś politycznym klakierem
inne? (rozwiń)
I gdzie w tym wykresie można uwzględnić zbiornik retencyjny Racibórz, którego projekt zaczął się od 2001 roku, co ozacza, że zajęło to niemalże 20 lat? I cytując:
>zalania może i by były, ale można przecież ograniczyć szkody?
tym bardziej powinny uwzględniać inne inwestycje niż rowy.
O Kłodzku nie wspominam, gdyż nie można ufać żadnemu rządowi, że odpowiednio zrekompensują za wyludnienie terenu.
EDIT: Jeszcze się nie skończył żywioł, a już zbijamy śmietankę. Wow.
Zaloguj się aby komentować
Jeśli PiS faktycznie zmieni nazwę, to nowa partia najpewniej nie będzie miała 3 słów w nazwie żeby ***** *** nie działało.
#polityka #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Gdzie jest msza w intencji o brak deszczu? Opozycja blokuje dialog z panem z brodą tudzież jedyna słuszna droga wykazuje zaniedbanie i braki skuteczności!
https://youtu.be/fCBt21orGnE?feature=shared
#jebacpis #bekazpisu #polityka #bekazkatoli #powodz
Zaloguj się aby komentować