Zaloguj się aby komentować
Szukałem mema z herosków a AI zaczął mi się tłumaczyć xD
#heheszki #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nawet prychłem XD
#polityka #heheszkipolityczne #heheszki #memy #humorobrazkowy #jebacpis #bekaznawrockiego

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@mannoroth Zazwyczaj śmieszy, ale czasem smuci. Mój ojciec jest dokładnie taki. Być gdzieś dla samego bycia, żeby powiedzieć kolegom z pracy, że "byłem w X", a na miejscu jedzenie, spacer z 300m, przerwa na kawę/lody, siedzenie, spacer, obiad, i do auta i do domu/noclegu.
Jako dzieciaki widziało się to mimochodem, radość była, bo nie jesteśmy znowu na podwórku, ale mimo wszystko człowiek widział i analizuje po latach. Największe rozczarowanko - wizyta u podnóży Trzech Koron - parking, żarcie, spacer z kilometr [!] wzdłuż rzeki, w stronę gór. Myślałem, że tam wejdziemy, ale nie. Zwrot, kupno koszulki, bo w górach byłem, żarcie, parking, do domu.
Także wyrośliśmy na takich zasiedziedziałych dorosłych (ja i siostra), wydawało się, że wycieczki to w ogóle dla bogatych. Trzeba się było nauczyć podróżowania i przede wszystkim odkrycia, że to fajne, dobre na psychikę, stres. Tyle ładnych/fajnych miejsc, a zna się tylko swoje podwórko, miasto i trasę dom-praca.
Mamy też mi szkoda. Całe życie jej obiecywał, gdzie to jej nie zabierze. Kiedyś mi się zwierzyła, że pierwsze lata to jeszcze w to wierzyła, po parunastu przestała. A on czasem opowiada, po alkoholu głównie.
Ciężki człowiek, całą książkę by napisał. Zabrałem ich (rodziców) raz na wycieczkę gdzieś dalej, razem z siostrą i jej rodzinom. Ale ciężko już rozplanować wycieczkę na tyle różnych gustów, w tym właśnie ojca, gdzie liczy się tylko być i jeść i do domu. Teraz mama chciałaby jeszcze na wycieczkę samolotem, gdzieś daleko. No kurde nie wyobrażam sobie tego. Ale będę próbował, ważne, żeby mamie się spodobało i tata nie marudził za dużo.
@antylop Też tak miałem (jak Ty), aż poznałem żonę. Ona jest świetna w wymyślaniu różnych fajnych wycieczek, ale wprost ma niesamowity talent, żeby jeszcze znaleźć parking, dzień wstępu wolnego, odpowiednią godzinę na zwiedzanie (kiedy nie ma ludzi), tanią knajpkę ze świetnym jedzeniem, idealny hotel, w którym jest wszystko i w doskonałej cenie.
IMO powinna prowadzić jakieś miniaturowe biuro podróży z ciekawymi, mało odwiedzanymi destynacjami, ale zniechęca ją myśl, że Janusze i Grażyny narzekałyby na różne drobne niedogodności, niezależne od organizatora.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czerstwe nocą
#czerstwyhumor #humorobrazkowy






Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy
Sabaci zaraz po odejściu Ozzy'iego

Zaloguj się aby komentować
Mówcie co chcecie, ale "jew it up" to chyba najpiękniejsze tłumaczenie "przyżydź na" xD
#heheszki #gownowpis #memy #4chan #humorobrazkowy #czarnyhumor

@AureliaNova w większości kretyni ale w swojej masie potrafią (potrafili?) czasem zajebiste rzeczy zrobić.
https://m.youtube.com/watch?v=UXwJD7FwqQk
Zresztą, zależy od kanału, np. \out\ i \fit\ potrafią być bardzo pozytywne. \pol\ i \b\ to oczywiście rak którego nie odwiedzałem od 10 lat albo więcej, bo w moim wieku ryzyko zachorowania na raka jest co raz wyższe.
@Opornik wiadomo, nie mówię, że cały 4chan jest do zaorania i zasiania.
Tylko to jest taki case, że gość się kisił w swoim (wychodzi na to, że rasistowskim) sosie, a potem jest zaskoczony jak działa rzeczywistość. Mnie rozwala, jak z tego posta wychodzi takie totalne zaskoczenie, że są konsekwencje twoich poglądów i działań, i zupełne obesranie, gdy się zostało na tym złapanym. Przy całym etosie 4chana jako zbiorowiska elity umysłowej i antysystemowców, to jest w dużej masie grupa, która nie ma szerokich horyzontów intelektualnych i bardzo łatwo rzuca się na aktualne trendy.
Dobra, bo w sumie to wychodzi na to, że robię rant na \pol\, a to jednak trochę głupie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować