160 038 + 3 + 3 = 160 044
Przejazd na badania składu ciała i z powrotem ;) czas na rzeźbę #hejtokoksy
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik

160 038 + 3 + 3 = 160 044
Przejazd na badania składu ciała i z powrotem ;) czas na rzeźbę #hejtokoksy
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastat.eu
#rowerowyrownik

Zaloguj się aby komentować
Ej a co jeśli @bartek555 to Cro Magnon który jakoś wypadł z lodówki i udaje współczesnego Homo Sapiens?
https://youtu.be/vXBtE2-bXpI&t=148
To by tłumaczyło czemu świetnie radzi sobie np. z urywaniem kotwic, ale z pewnymi zaawansowanymi finansowymi narzędziami już trochę gorzej.
#prehistoria #ciekawostkiprehistoryczne #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Mowcie co chcecie, ale ta oliwa jest kotem. Przypomina mi waksy x lat temu jak zarlismy wieczorem cieple pieczywko z oliwa i sola. Do tego wino z supermarketu lane w butelki i eluwina.
Poletzam
#hejtokoksy #dieta #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Waga 5 lutego 104.20
Waga 6 marca 98.50
Redukcja idzie dopsz
#hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Niezły maintenance mode mają na olimpstore.pl xD
Ciekawe czy Pudziano wie.
#heheszki #silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie wiadro kreatyny, lembasy są niedostępne w mordorze (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
#memy #memylotr #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przy 8000 ui D3 wyszlo mi 40,80 ng/ml
Wczniej przy 4000 ui bylo 35,90 ng/ml
#zdrowie #hejtokoksy #dieta
Zaloguj się aby komentować
Za kilka minut Hafthor Bjornsson sprobuje pobic wlasny rekord w martwym ciagu na elephant barze bez kostiumu, oraz ustsnowic najwyzszy wynik w martwym ciagu w historii - 501kg. Raz juz tyle zrobil, ale w kostiumie i nie byloto podczas zwodow, tylko u niego na silce.
Dotychczasowy rekord 500kg w kostiumie na deadlift barze nalezy do Eddiego Halla.
https://www.youtube.com/live/2iM04GRsuz8?si=vxX1sfxk6QpvYR5X
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Hejka koksy, sprawa jest. Po wieloletniej przerwie wróciłem do przerzucania żeliwa i aktualnie trenuję dość krótko, czyli mniej więcej od czerwca. W październiku zacząłem redukcję, bo dość bebza itp. stwierdziłem, że na 40 urodziny do⁎⁎⁎ię formę życia, bo co, ja nie dam rady? Aktualnie kończę 24 tydzień na deficycie i jestem bardzo blisko zamierzonego celu, którym było zejście do 10% BF. Dietę mam ładnie ogarniętą, wagowo wyszło póki co 86kg -> 69kg (ok 12% BF, ale bez skanu, to nie do końca wiadomo tak naprawdę).
Niestety dziś zauważyłem mocny spadek siły w wyciskaniu: najbardziej poleciał bench press, nieco mniej shoulder press i rozpiętki na bramie. Spadki dotyczą głównie ćwiczeń typu push, bo np. plecy cały czas powoli progresują. Liczyłem się ze stagnacją na redukcji, czy nawet niewielkim spadkiem, ale tak gwałtowne pogorszenie to chyba znak. Wrzucam zrzut z Hevy, żeby było jasne o jak gwałtowny spadek chodzi, no nie jest ładnie.
Na zdrowy rozsądek mam 3 opcje:
Kontynuować redukcję aż osiągnę pierwotnie zamierzony cel (jeszcze 4-6 tygodni), licząc się z dalszym spadkiem siły i masy mięśniowej.
Kończyć redukcję wcześniej i najwyżej skrócić okres masy (w planie lean bulk), żeby się nie spaść jak świnia, a cel BF dobić przy następnej redukcji.
Pociągnąć jeszcze tydzień-dwa, obserwować spadki, jeśli się powtórzą, to wówczas kończyć.
#hejtokoksy #silownia #dieta


@saradonin_redux mordunio, 3 tyg zrob na lekim surplusie i potem kontynuuj redukcje do zamierzonego celu. 23 tyg na deficycie to meczaca sprawa, j⁎⁎ie tez po hormonach, spadki sa uzasadnione.
Noe boj sie wejsc na surplus, nie przybierzesz zbyt duzo jesli to bedzie 200-300 kcal, odbudujesz sily, a dalszy etap redu bedzie szybszy i przyjemniejszy.
Tyle tygodni na minusie to moga robic otyli ludzie, zeby ratowac zdrowie, a nie aktywny chlop w sile wieku, wazacy 70kg.
Zaloguj się aby komentować
Taka mata będzie good enough pod half racka czy celować w puzzle?
#hejtokoksy #pytanie #silownia

Zaloguj się aby komentować
Hejka sportowe świry!
Wczoraj pierwszy raz ćwiczyłem z czujnikiem tętna Polar H10 (taki montowany na pasku na klacie). Jak widać na wykresie ze Stravy, w drugiej połowie treningu czujnik musial stracić połączenie.
Ma ktoś z tym doświadczenie i wie jak temu zapobiegać? Ta część treningu to były sparingi (MMA) w parterze, ale w zasadzie tylko w trakcie ostatniej rundy poczułem, że faktycznie mi się zaczepił przeciwnik o opaskę, która wcześniej ciasno przylegała do ciała pod koszulką.
#sport #hejtokoksy #strava #sztukiwalki #trening

Zaloguj się aby komentować
Obiad przegrywow. Miesko jak z airfryera, bo zaczalem uzywac ustawienia grill. W sumie to nie wik czy jak z erfrajera, bo nigdy nie jadlem.
#hejtokoksy #dieta #gotowanie

Zaloguj się aby komentować
Witam wszystkich koksów, ponownie przyszedłem prosić o radę. Tym razem chodzi o ekwipunek.
Otóż mój problem z domową siłownią był taki, że zanim się obejrzałem to była zawalona styropianem z demontażu, służyła za podporę do bojlera, wisiały na niej szelki od kosy spalinowej, i tak dalej. No po prostu nie była gotowa do użycia.
Jako że w moim wypadku działa tylko pilnowanie takich miejsc jak świątyń (już się nie łudze że będę sprzątał ad hoc) to dobrze się składa że w nadchodzącym kwartale będę miał przestrzeń którą tak właśnie mogę wykorzystać. Pic rel przestrzeni.
Po zapoznaniu się z ofertą ekwipunków siłownianych, uznałem że postawię na rack. Nie żadne drabinki i stojaki tylko już normalny sprzecior. Tylko nie wiem jeszcze czy full czy half xD Jakie macie z nimi doświadczenia? Na siłowni zawsze ćwiczyłem na full, ale o 6 rano to miałem pełną dowolność w wyborze sprzętu i jakoś tak czułem się tam pewniej, nie zwracałem uwagi na wygodę.
Jeśli chodzi o parametry: Na planie oba są 120x120 cm bo w praktyce oba tyle mają po zewnątrz, po prostu obok halfa łatwiej przejść. No i przy pełnym chyba nie będzie ryzyka że wpadnę na biurko i rozwalę monitor/laptopa xd
Za pełnym jeszcze jest że poręcz do dipów będzie bardziej "na środku" wolnej przestrzeni a nie przy ścianie.
Oba mają też tą samą cenę. No i dogadałem się że nawet dla half racka, kratownica będzie wysunięta na 120cm.
PS. Bonus pytanie: Jaka mata do domowej siłowni?
#pytanie #hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Może jednak mogłem mniej oliwy dać :v
#heheszki #humorobrazkowy #hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
Jakaś aplikacja, dziennik ćwiczeń z dużą bazą? Dobrze jakby były także jakieś schematyczne instruktaże bo czasami zapominam co jest co po angielsku.
Trzeba śledzić progres.
#hejtokoksy
#aplikacjamobilna
Ja zawsze zapisywalem w notatkach po prostu. Jakie cwicseniac ile serii i jakie obciazenie. Teraz mam caly spreadshit od trenera, razem z badaniami, wymiarami, itp. Do instruktazu to musclestrength stronkanczy jakos tak.
A jakbys chcial to w sumie moge polecic apke transformacja 5.0 od michala k… jakiegos tam ;)
Zaloguj się aby komentować
Od poniedziałku jestem na redukcji. Tak, wiem: #nobodycares. Jem maks. 2200 kcal, ograniczam węglowodany, robię 3-4 treningi w tygodniu. No jest k⁎⁎wa ciężko. Tym bardziej, że mam tendencję do zajadania stresu. Cel jest taki, żeby do połowy roku pierwszy raz od wielu lat wyjść z nadwagi i dobić do 75 kg. Zaczynam od ~83 kg. Jakieś rady? Macie jakąś stronę z smacznymi, ale przede wszystkim prostymi przepisami na dania redukcyjne? #hejtokoksy #dieta
Siłownia jak najbardziej, ale nie jako aktywność, która spala kalorie, tylko na podtrzymanie masy mięśniowej, żeby po zredukowaniu wyglądać jak się oczekiwało, a nie wciąż skinny fat. Jak już jesteś na siłce, przebrany i spocony to zrób sobie 20-30 min marszu pod górkę albo truchtu, bardzo łatwego. Nie ma co robić niewiadomo ile serii, ale każda musi być jakościowa, a ostatnia z 1 powtórzeniem zapasu albo już bez.
Przy ciągotach na słodkie mega robotę robią te wszystkie produkty high protein ( zwłaszcza czekoladowe
Jedz w opór warzyw.
Ja nie zaczynam jeść ma redukcji dopóki mnie mocno nie przyciśnie, czasem do 12-13. Jak zjesz do wieczora 1700-1800 i do spania nie masz głodu, to nie dobijaj.
Powodzonka
Do przepisów i jadłospisu polecam diety.nfz.gov.pl . Serwis jest całkiem funkcjonalny jak na państwowy wypust. Wybierasz sobie diety, alergie, kaloryczność, ilość osób. Można wymieniać dania, są gotowe spisy dań w pdf. Oczywiście wybór dań nie jest jakiś oszałamiający ale pomaga przestawić głowę na produkty jakie powinno się jeść.
Zaloguj się aby komentować
Beka xD
Nauczyłem żonę ważyć mi jedzonko. O ile w przypadku składania dań na talerzu zazwyczaj nie ma problemu, tak z makaronem problem był. Jak zważyć go na sucho, skoro z tego garka będzie porcja dla każdego domownika?
Liczenie ułamków nie wchodziło w gre bo rzucilibyśmy to ważenie w cholere. Na szczęście na fitatu jest pozycja "makaron ugotowany". No i superz ważyłem tylko swoją porcję i wpisywałem jako ugotowany.
A że pewnie różne te makarony są, no trusno. Że wody różnie wchłonie - trudno. Parę procent przekłamania jest do zniesienia. A i paręnaście pewnie też. A i niech o jedną trzecią przekłamie, to tylko makaron, to sie samo uśredni.
No ale dziś zrobiłem test: zważyłem całą porcję, potem ugotowałem, i znowu całość. Wyniki na screenie xD
Edit: w jednym z komentarzy jest wyjaśnione dlaczego bredzę. Producent na paczce podawał wartości PO UGOTOWANIU a nie dla suchej masy.
#hejtokoksy #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować