Top tygodnia youtube a.d. 2006
#nostalgia #ciekawostki #okboomer #hejto30plus

Top tygodnia youtube a.d. 2006
#nostalgia #ciekawostki #okboomer #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zachciało się chuopu robić drugie studia na starość, śmiechu warte.
#studia #studbaza #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ważna jest pewność siebie.
#heheszki #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejto30plus #takaprawda
Tak to wyglada niestety

Grill elektryczny to jest dla mnie UBERurządzenie.
- Mięso super soczyste bo od razu pieczone z obu stron, ścina białko szybko i zatrzymuje soki w środku.
- Domowe tortille i kebaby wchodzą jak złoto co najmniej raz w tygodniu. Jak zresztą nie mam czasu na gotowanie robię sobie od razu zestaw kilku już zwiniętych i mam jedzenie na dwa dni w czasie 20 minut.
- Działa też jak klasyczny toster, szybko odświeża pieczywo.
- Grillowane warzywa o dziwo też pyszne choć czasem trzeba pokombinować, teraz w sezonie szparagi wchodziły 2 razy w tygodniu.
Jak się jeszcze używa papieru do pieczenia to w zasadzie myję raz na 2-3 dni płyty w zmywarce i tyle.
Kocham, uwielbiam i kosztowało mnie to jakoś chyba 280zł - kupujcie tylko z wyciąganymi płytami, serio nie warto inaczej.

Zaloguj się aby komentować
Pod tagiem #niecodziennymatchbox wrzucam po kawałku katalog Matchboxa z lat dziewięćdziesiątych.
Ostatnio były super bryki, to dzisiaj nuda. Takie jest życie.
#nostalgia #hejto30plus #resoraki

Zaloguj się aby komentować
+ #cartoonnetwork #wyspatotalnejporazki
+ #fanart #fanrap #hejto30plus
+ #rapoweziarno #narkotykizawszespoko


Zaloguj się aby komentować
Bania zryta
#creepy #cartoonnetwork #hejto30plus #cotusieodpierdala #fanart #hydepark
#scoobydoo #ogladajzss (sorry SS, tak czuje)

Zaloguj się aby komentować
Kto kojarzy Szymka Czarodzieja 3D + misję łapanie motyli??
#nostalgicznagra #gimbynieznajo #hejto30plus #gry
https://youtube.com/playlist?list=PLuV0lTicD48NlpVuybKvzKtCODHILkrGm&si=aaKE-CHCTFSy6zu1



Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj wprowadziłem do swojego życia potężne ulepszenie a jako osoba po 30 cieszą mnie takie rzeczy bardziej jak nowa elektronika czy zabawka to się pochwale
O to mój za⁎⁎⁎⁎sty szklany dzbanek dafi za stówkę xD wszystko w nim jest lepiej zaprojektowane od tego plastikowego badziewia za 5 dych
#chwalesie #hejto30plus #nawadnianie #codziennepiciu

Zaloguj się aby komentować
Kończę dziś 31 lat. Przegapiłem klub 27, ale nadal mam szanse na klub Jezusowy. Jeśli i to się nie uda, to kolejną akceptowalną przeze mnie datą śmierci jest wiek 69 lat, a potem jedynie 99 lat i 364 dni.
#maxispam #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #nostalgia #hejto30plus
Niedziela do południa, słyszysz to intro, a mame już robi obiad (będzie gotowe jak ziemniaki się ugotują)
Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie jesieniare, młodzieżowe słowo roku? Otóż młodzież już tak nie mówi, bo było to 5 lat temu
#hejto30plus #hejto40plus
Zaloguj się aby komentować
Przyszły mi wyniki testosteronu i no widzę, że czeka mnie kłucie d⁎⁎y (delikatnie pod normą).
Najpierw spróbuję sobie endokrynologa, ale jak mam czekać to bez recepty też idzie ogarnąć.
W sumie tłumaczyło by to kilka spraw (jakieś fazy depresyjne, trudności z zrzuceniem wagi).
Ech, życie po 30.
#zdrowie #hejtokoksy #testosteron #hejto30plus
@AdelbertVonBimberstein tyle bzdur co tu przeczytalem to dawno nie widzislem w 1 miejscu. Wlaz na trt, jakies male dawki typu 75mg co 3,5 dnia, po miesiacu sobie pojdziesz na kontrole i zobaczyc jak wyjdzie. Jak ci endokrynolog przypisze raz na 5 dni slbo wiecej to go zmien i poszukaj w necie kogos ogarnietego w temacie, bo farmakokinetyka jest taka, ze jak bierzesz co wiecej niz 4 dni to masz wahania hormonow czego chcesz uniknac. Jak cos to moge co nieco podpowiedziec :)
W kwestii plodnosci to sie bierze regularnie lub okresowo HCG, zeby zapobiec atrofii jader i utrzymac plodnosc. Jesli plodnosc cie nie interesuje to atrofii pewnie chcialbys uniknac.

Zaloguj się aby komentować
#portaldlastarychludzi #heheszki #windows #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
15 514,01 + 30,01 + 5,65 + 13,10 + 16,34 + 7,01 = 15 586,12
Biegi z tego tygodnia.
Bazy, bnp 5:00=>4:00, próg 5x2km po 4
No i dziś wchodząc do #hejto30plus taki właśnie dystans
#capitanbiega #sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/



Zaloguj się aby komentować
Siema starcy #hejto30plus i #hejto40plus itd. Od jakiegoś czasu używam do golenia żyletek, jak zapewne wielu z Was. Jakich marek używacie? Ja mam strasznie twardy zarost. Testowałem Wilkinson - ch⁎⁎⁎ia i dużo zacięć, Muhle - delikatna i dokładnie goli, ale szybko się tępi według mnie i Feather japońskie - najtrwalsze, ale nie golą tak dokładnie jak Muhle i są dosyć agresywne, lecz najrzadziej zacinają.
Macie jakieś inne warte polecenia? Mężczyzn z koperkiem nad wargą proszę o niekomentowanie 😉 tylko drwale z grubym i twardym włosiem.
#golenie
@scorcc Gillette Platinum, Treet Dura Sharp, Polsilver, Astra Platinum. Wypróbowałem w c⁎⁎j różnych i te sprawdzają się u mnie najlepiej. Za⁎⁎⁎⁎ste są też japońskie Kai ale nie ma chyba droższych żyletek. Niezłe są również Rapiry, każdy model i Dorco Premium. A, zarost mam twardy jak drut kolczasty jakby co.
@scorcc https://images.app.goo.gl/zr8LkytX6k4e8Mgz9 mam ten sam problem i polecam ten model. U mnie daje radę a mam serio grube włosy.
Zaloguj się aby komentować
Chciałem trochę sobie dorobić do wypłaty i wpadłem na pomysł, że będę oferował usługi masażu osób 30+, żel do masażu już mam
( ͡° ͜ʖ ͡°) #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
13 399,96 + 8,50 + 8,46 = 13 416,92
Był plan, żeby dzisiejsze urodziny ukoronować jakimś fajnym biegiem, ale nie podołam. Głowa i nogi chcą bardzo, ale przeziębienie, które sobie radośnie wyhodowałem w tym tygodniu, niestety nie pozwoli na to.
Łatwobieg w poniedziałek wylądował pięknie. Wtorek według prognoz miał być jedynym dniem w środku tygodnia z pogodą nadającą się na rower. Więc padła decyzja, że trzeba odpalić sezon pedalarskich dojazdów do pracy, skoro rower wrócił z serwisu. No i może nie padało, ale był przymrozek xD. Trasa w dwie strony plus przebieżka ze sporym zapasem wystarczyły, żeby w środę być już mocno niewyraźnym, a w czwartek rozłożyć się na łopatki. Oczywiście w kolejne dni była dużo lepsza pogoda, nic nie padało. Dziś jest wręcz idealna zarówno na bieganie, jak i rower. No a ja siedzę i kaszlę. Trzymajcie się cieplutko i bierzcie po dwa.
Mimo obserwowania #hejto30plus już od jakiegoś czasu, dopiero teraz mogę zacząć szczerze tam należeć xD
#sztafeta
Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/




Zaloguj się aby komentować