Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie było tematu - jutro ma. To tylko ja. #justheheszkithings
Wszystkiego najlepszego @Hoszin - Ty Zboku.
Z tej okazji wysyłam Ci PTAKA Z CYCAMI. Tak jak lubisz, mam nadzieję. Wyjątkowo!
#hejto30plus #dzwoncieposmieciarke #urodziny


Zaloguj się aby komentować
Najgorsze w spotykaniu się ze znajomymi jest posiadanie znajomych, którzy wymyślają jakieś chore godziny spotkań, typu 20. O 20 to ja już leżę w łóżku i czytam książkę. Jakby nie można się było spotkać o ludzkiej godzinie 15-16. Co za ludzie.
#gownowpis #zalesie #zyciepo30stce #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
#hejto30plus #nostalgia
/polish_nostalgia





Zaloguj się aby komentować
Z gier w które grałem w młodości, jedną z najbardziej dla mnie miodnych była seria gier wydana w latach 1997-2000 przez studio Talonsoft:
East Front (później odświeżona pod numerem 2),
West Front,
Rising Sun.
Ich tematyką były zmagania na frontach II wojny światowej. Mechanika całkiem ciekawa - na mapie złożonej z heksagonalnych pól dowodziło się jednostkami wielkości plutonu (czasem sekcją lub baterią), a rozgrywka była podzielona na naprzemienne tury dwóch stron.
Zmagania obejmowały większość kampanii i stron konfliktu (niestety nie było Polski i kampanii wrześniowej), twórcy odtworzyli najsłynniejsze starcia, a prosty edytor pozwalał stworzyć samemu dowolne scenariusze. Do tego ogrom pracy włożony w dołączoną encyklopedię pozwalał dowiedzieć się mnóstwa szczegółowych informacji o walczących stronach.
Jakby ktoś miał okazję w to pograć to polecam serdecznie. Sam czasem do niej wracam.
#gry #iiwojnaswiatowa #hejto30plus






Zaloguj się aby komentować
Bycie przed czterdziestką takie jest:
Położysz się na chwilę o 15, obudzisz się po 17.
P.S. Widzę że człowiek złożony chorobą leży w malignie a różne łobuzy się z niego wyśmiewają!
#hejto30plus @Rozpierpapierduchacz @Klamra @cebulaZrosolu @PlatynowyBazant @Yes_Man @zomers @Acrivec @parabole @radidadi

Zaloguj się aby komentować
W latach dwudziestych to wiadomo, jakie są rozrywki: płeć przeciwna, używki, imprezy, itp.
Ale że czas męczy i być może czas dorastać, czy coś, to jakie macie rozrywki w latach trzydziestych? Coś, co robicie dla energii i dobrego humoru. Nawet banały, a może przede wszystkim banały.
Poza tym pieprzonym bieganiem. I książkami, bo czytam zawsze.
#hejto30plus
Zaloguj się aby komentować
Gdzie się można zapisać do tej ekipy sylwestrowych wpadek? xD
Jakoś tak inaczej dziś kości skrzypią...
#hejto30plus #dzwoncieposmieciarke #urodziny #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #hejtoportaldlastarychludzi #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Wszystkie auta z gry, którą #hejto30plus na pewno pamięta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wolałem jakoś jedynkę, ale w GTA 2 polowalem na **Furore GT, **a Ty?
#gry #nostalgia #okboomer #gta #gta2 #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pierwszy dzień astronomicznej jesieni 😢 #polecie #jesiennachandra #jesien #heheszki #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry!
#humorobrazkowy #heheszki #hejto30plus


Zaloguj się aby komentować