#gry #xboxone
Po co grać w nowe gry, jak są stare?;) to pierwszy fps jaki widziałem. Za 7złoty- ideolo, bo zostało mi 9zl z Hogwarts Legacy, co zakupiłem mojej babe

#gry #xboxone
Po co grać w nowe gry, jak są stare?;) to pierwszy fps jaki widziałem. Za 7złoty- ideolo, bo zostało mi 9zl z Hogwarts Legacy, co zakupiłem mojej babe

Zaloguj się aby komentować
Pierwszy i ostatni klub go go do którego poszedłem #heheszki #gry #gtavc

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Będę grał w grę...
#gry oraz #polityka żeby nie krzyczeli

Zaloguj się aby komentować
Użytkownicy serwisu Epic Games Store mogą za darmo dodać do swoich bibliotek strategię Total War: THREE KINGDOMS , której akcja została osadzona w starożytnych Chinach. Promocja trwa do czwartku 8 stycznia do godz. 17:00.
#gry
#darmowegry
#gryzadarmo
#cebuladeals
#epicgames

Zaloguj się aby komentować
#gry #ets2 #eurotrucksimulator2
Dzisiaj się pojawiło troszkę treści związanych z grą ETS2, więc mam pytanie.
Ktoś z Was jest podpięty po World Of Trucks i ogarnia konwoje?
Może moglibyśmy stworzyć coś razem i pośmigać? Nigdy nie grałem w multi, ani nie brałem udziału w żadnym konwoju...?
Jeśli ktoś orientuje się jak to ogarnąć i miałby chęci, to zapraszam!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#sejmthegame to arcydzieło
#steam #pc #gry #cenzopapa

Zaloguj się aby komentować
Nazwa się zmieniła, ale jedno pozostało niezmienne - prowadzący nadal jest kluczową postacią przy stole, łączącą zasady, świat gry i wyobraźnię graczy.
#ciekawostki #rpg #gry #dnd #dungeonsanddragons #gryrpg #gryfabularne #grybezpradu

Zaloguj się aby komentować
I pierwszy Kingdom Come: Deliverance skończony. Wspaniała gra. Jeszcze sobie do niej będę wracał w wolnych chwilach, żeby dociągnąc do końca odbudowę Przybysławic i resztę DLC. I będę sobie wczytywał sejwa z misji w klasztorze tylko po to, by ich tam wszystkich wymordować we śnie - jaka to była wnerwiająca misja, klękajcie narody.
Tymczasem zacząłem dwójeczkę i jestem pod ogromnym wrażeniem, jak to wygląda i chodzi na tym Legion Go S. FullHD, FSR, ustawienia wysokie/bardzo wysokie i spokojnie okolice 30 klatek. A porównajmy to z taką ostatnią Mafią na UE5 - nie da się jej tak ustawić, by wyciągała średnio minimum 20. Przepaść.
#kingdomcomedeliverance #gry #legiongo

Zaloguj się aby komentować
Wszystkiego dobrego w 2026 Hejto. Przerypałem w Root, ale to nic. Żadnych uszczelek pod głowicą, żadnych zębów do robienia, dobrego siana, tony twarogu, żeby wykop sobie głupi ryj rozwalił, rigczu wokół, spokoju i zdrowia. Do siego! #gownowpis #niewiemjaktootagowac #nowyrok #sylwesterzhejto #grybezpradu #gryplanszowe #gry


@tschecov Gra jest fajna, ale nie dla każdego. Polecam ją ludziom wkręconym w planszówki i ludziom, którzy mają ze sobą dobre, luźne stosunki i dobrze się znają.
Jeśli ktoś nie jest planszówkowym geekiem, traktuje wszystko na serio i nie jest tobie bliski, to nie graj, bo się tylko będziecie wkurzać. W Root każda frakcjua gra zupełnie inaczej przez co początkujący ni cholery nie będzie wiedział o co chodzi. Gra jest też niezbyt zbalansowana, niektóre karty wywracają wszystko do góry nogami, co może być frustrujące. W grze można się dogadywać, ale żadne układy nie są wiążące, więc można kłamać i wbijać noże w plecy, dlatego dystans jest ważny. W dodatku trzeba mieć zaufanie do siebie nawzajem, bo czasami nie wiadomo nawet jak gra sie jakąś frakcją, więc ufasz tej osobie, że robi rzeczy odpowiednio i nie ściemnia.
Ale gra jest fajna, ma szybkie tempo, jest ciekawie i ma bardzo fajną szatę graficzną. Mi się grało przyjemnie.
Zaloguj się aby komentować
Zwykłe Sylwestra spędzamy na stoku narciarskim, niestety w tym roku wypadło kanałowe u dentysty więc siedzimy z prababcią lvl 81.
Jako że dziś przyszła mi konsola R36S to będę wspominał dawne czasy i pogram w gry na Game Boy Advance.
Konsolka spoko, działają też niektóre mniej wymagające gry z PSP, emuluje właściwie wszystko.
Link do zakupu poniżej (ta jest oryginalna, trzeba jedynie wymienić kartę pamięci bo oryginalne padaja w kilka dni): https://pl.aliexpress.com/item/1005006152991376.html
#sylwesterzhejto #retrogaming #handheld #gry #konsole


Zaloguj się aby komentować
Nie mam żadnego problemu z asasynami. Kupuję i mam.
#gry #assassinscreed

@Djnx ja na razie doszedłem do Bagdadu i po Shadows doceniam, że eksploracja nie jest tak męcząca.
No i AC to jakby z założenia są skradankowe. Bo co innego robić? System walki jest zwykle dość prosty i niezbyt przyjemny. Ewentualnie w Shadows można cały czas grać Yasuke i udawać, że to Dynasty Warrior.
@szatkus-1 Nie grałem w Shadows. Ale Mirage jest jak by to powiedzieć. Skondensowane. Mapa nie jest duża. Planuje zrobić platynę, bo nie będzie chyba za dużo do roboty. Jak to było np. w Origins, Odyseji, czy Valhalli. W poprzednie nie grałem, znam tylko z gameplayów na necie. W Black Flag próbowałem grać na ps4 ale jakoś tak nie przypadło mi sterowanie
Zaloguj się aby komentować
Dokańczam opposing force i może coś jeszcze i chyba robię sobie fajrant w 2026.
#halflife #gry
Zaloguj się aby komentować
Dobra, serwer powinien za moment działać, mnie jeszcze chwilę nie będzie, zrobię sobie papu
1.21.11, gamemode to survival na hard
IP - 3zet.net
można podejrzeć co nieco na https://map.3zet.net/
Będą też ludzie spoza hejto, serwer był głównie dla moich kumpli co zostają w domu na sylwka
#sylwesterzhejto #minecraft #gry #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
I zdecydowałem, już wiem co będę robił w sylwestra.
Mam kupione soczki, lemoniadę, jakieś niezdrowe żarło.
No i przy tym asortymencie będę sobie programował do rana swoją gierkę
Z nadzieją, że gra wypali.
Okres zmęczenia grą przeszedł, prawie miesiąc bez większego progressu, tylko jakieś małe kroczki.
Ale dziś chłop ma wenę i chęci, to się pobawi grą.
#sylwesterzhejto #programowanie #rhr #gry

@Fen Zależy jak na to patrzeć, bo jest to trochę "pokręcone"
Ogólnie zacząłem się uczyć programować jakoś 2 lata temu.
W tym czasie robiłem grę na VR, potem 3D, 2.5D, z rzutu izometrycznego, klikacza a potem właśnie prawdziwe 2D
To co wyżej było w okresie jakiegoś roku
Samą grę RHR robię kilka miesięcy dopiero.
ALE wcześniej robiłem Walter's Adventure aż do momentu jak mi padł dysk z kopią zapasową i gra przepadła
Czyli jakoś pół roku temu (?) no i od tego czasu robię właśnie RHR
Tak więc, od początku przygody z programowaniem jakoś 2 lata, może więcej o kilka miesięcy.
Sam tytuł RHR o wiele krócej, ale miałem już doświadczenie porządne i wiedziałem co robić, żeby szybko zrobić postępy i wrócić do pewnego poziomu z poprzedniej gry
Czas do końca jest zależny od mojego stanu, bo nie raz już wpadałem w tygodniowe przerwy, żeby odpocząć.
Bo za dużo, za mocno, za często projektowałem i byłem wymęczony.
Ale jak dobrze pójdzie to jakoś 2026 Q4 powinno się udać
Chyba, że wpadnę w wir jak na początku i będę maszynowo robił wszystko a programowanie będzie szło po mojej myśli bez błędów to nawet Q3 będzie możliwy.
Bo aktualnie siedzę nad jednym wrogiem i nie mogę go naprawić bo ma błędy
Zaloguj się aby komentować
Kolejna perełka od Insomniac tym razem wersja zremasterowana Spidermana 1 . Długo się do niej zbierałem i udało się w końcu wbić platynę na PC ^^ Najwięcej problemów sprawiły wyzwania Screwewball,ale po wzmocnieniu ekwipunku banalnie łatwe. Na poziomie najwyższym sporo problemów sprawił również doktor Otto,po wielokrotnych próbach zakończenia jego żywota odpuściłem i przeszedłem się na spacer. Po powrocie i pustej siatce z zakupami xd podszedłem ponownie i się udało. Grałem standardowo nową grę w języku angielskim,a następnie Nową Grę + z dubbingiem polskim . Wersja oryginalna zdecydowanie lepsza moim zdaniem #completionist #gaming #steam #gry #pc

Zaloguj się aby komentować
Serwer wystartuje zapewne między godziną 20:00 a 21:00
Jako IP serwera wpisujemy 3zet.net
#sylwesterzhejto #minecraft #gry #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Jak się nie ulepsza ekwipunku od 10 leveli to trzeba czasem wykazać się sprytem.
https://www.youtube.com/watch?v=zs5uUKyCVB0
#gry #assassinscreed
Zaloguj się aby komentować