Serwer wystartuje zapewne między godziną 20:00 a 21:00
Jako IP serwera wpisujemy 3zet.net
#sylwesterzhejto #minecraft #gry #pcmasterrace
Serwer wystartuje zapewne między godziną 20:00 a 21:00
Jako IP serwera wpisujemy 3zet.net
#sylwesterzhejto #minecraft #gry #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować
Jak się nie ulepsza ekwipunku od 10 leveli to trzeba czasem wykazać się sprytem.
https://www.youtube.com/watch?v=zs5uUKyCVB0
#gry #assassinscreed
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#vr #zelda #nintendo #gry
Może kogoś zaciekawi mod vr do gry Zelda - Breath of the wild.
Jak to odpalić gdyby ktoś chciał?
- szybko póki Nintendo tego nie zdjeło. :-D
A tak na poważnie. Instalujemy emulator wii u na pc. Dogrywamy pliki moda The BetterVR do emulatora. Odpalamy Rom z grą. Z tego co wyczytałem w komentarzach mod nie działa z kartami AMD. Może się to zmieni.
W opisie filmiku jest link do discorda twórców moda z dokładną instrukcją instalacji. Osobiście jeszcze nie testowałem.
Zaloguj się aby komentować
Czyżby Fabryka Słów pozwoliła na plagiat? A może wykupili prawa autorskie do serii „Thief”? W to drugie wątpię, ponieważ główny bohater nazywa się Gareth, gdy w grach był to Garrett. No chyba, że autor zrobił aż tak poważną literówkę, jednak na razie wszystko wskazuje na plagiat. xD
#gry #ksiazki #thief #fantasy #fantastyka

Zaloguj się aby komentować
Jedne z moich ulubionych gier.
Burnout Paradise (Steam)
TPDVG-CYAYH-XDZQ4
Mirror's Edge (Origin)
368Y-7QCS-DXCR-RK4B-JFUJ
No i gra, która jest mi obojętna.
F2UC-PF9M-7SQU-6VEN-9UK3 (Origin)
#gry #rozdajo
Zaloguj się aby komentować
Ogrywam sobie pierwszy raz na poważnie #cyberpunk2077 , poprzednie 3 podejścia od premiery porzucałem zaraz po prologu/Akcie 1. Teraz jakoś idzie, ale niezbyt nadal angażująco jest. Chociaż początek Widma Wolności to na razie najlepszy moment z fabułki.
#gry #crpg
Powracam na Hejto po kolejnej emigracji z wykopu.

@kruzd Też dwa razy podchodziłem, raz po premierowych patchach i drugi raz po wyjściu 2.0 ale jakoś nie kliknęło.
Dalej mam w planie ograć, bo w sumie mi się podobało, ale nie wiem kiedy znajdę te XX godzin, a to jest jedna z tych gier że jak sobie odpuszczę na tydzień czy dwa to potem nie ogarniam gdzie jestem, co robiłem, jak się w to gra w ogóle xD
Zaloguj się aby komentować
Dungeon Tycoon
E2EC7-KVRMV-BMK5B
Streets of Rage 4
DZELA-63PMP-CX8R6
Intravenous II
E3VHI-7HM8N-2XG28
Godlike Burger
G2IPP-DY5FJ-542V7
Wszystko na Steam. Trzeba aktywować przed Trzech Króli.
I wiadomo, pisać, co kto wziął.
#gry #rozdajo
Zaloguj się aby komentować
Crysis 2 na Steam
BJEVY-F3E95-NJY6F
#gry #rozdajo
Zaloguj się aby komentować
Wrzuć tam kości, monety, żetony, przekupstwa dla graczy, tajne notatki MG - wszystko się zmieści.
masz sesję → masz kości → powinieneś mieć ten woreczek
-> https://rgfk.pl/woreczek-mistrza-gry-zielony-na-kosci-monety-315-x-11-cm/63034.html
#rpg #gry #dnd #MG #dungeonsanddragons #warhammer #gryrpg #gryfabularne #grybezpradu

Zaloguj się aby komentować
Ale mam za⁎⁎⁎⁎ste naklejki. Ach, tyle wygrac!
#gry

Zaloguj się aby komentować
Ej ej, gra ktoś w multi #battlefield6 ?
Dostałem gierkę w święta, chciałem popykać trochę, ale wiadomo jak to z randomami w multi
może jest jakiś #hejto #discord do szukania wspólnego grania?
#gry #battlefield
Zaloguj się aby komentować
Super Meat Boy, Lone Survivor i Braid na Steam (najwyraźniej w jednym kluczu)
YQMLF-QHVD4-LIEFF
#gry #rozdajo
Zaloguj się aby komentować
Z ostatniej chwli dzis wyszło "My Winter Car" dla fanów "My summer car"-chyba nie trzeba zachecać :]- pozdrawiam i milego składania grata ;].
https://store.steampowered.com/app/4164420/My_Winter_Car/
#gry #grykomputerowe #mywintercar

Zaloguj się aby komentować
Najlepsza recenzja #arcraiders
#gry #pcmasterrace #steam

Zaloguj się aby komentować

Grupa CD Projekt poinformowała, że doszło do istotnej zmiany właścicielskiej dotyczącej GOG-a. Michał Kiciński, współzałożyciel CD Projektu i jeden z jego głównych udziałowców, nabył 100% udziałów w spółce GOG. Tym samym platforma z grami bez DRM przestaje należeć do Grupy CD Projekt. Z...

Michał Kiciński odkupił platformę GOG od CD Projektu. Na mocy porozumienia między stronami współzałożyciel spółki CDP przejmuje 100 Treść skopiowano z Lowcygier.pl proc. udziałów w serwisie GOG, czyniąc go w pełni niezależnym. Tym samym po 17 latach platforma opuszcza struktury grupy...
Rzucasz nią i czujesz, że rzucasz w głąb siebie. Każda ścianka wygląda jakby widziała już za dużo sesji, za dużo TPK i za dużo „MG, ale ja to logicznie tłumaczę”.
Idealna do dramatycznych testów, finałów kampanii i momentów, gdy zamierasz.
-> https://rgfk.pl/kostka-rpg-glebia-duszy-epoksydowa-kostka-kosc-k20-35-cm/63038.html
#rpg #gry #dnd #kości #dungeonsanddragons #warhammer #gryrpg #gryfabularne #grybezpradu

Zaloguj się aby komentować
Gramy sobie z ziomkami od paru tygodni w Elden Ring Nightreign. Lamimy strasznie, bo jak przystało na ludzi po trzydziestce (i więcej), potrafimy się zebrać na max półtorej godziny w tygodniu.
Ale naprawdę zaskakująco za⁎⁎⁎⁎sta jest ta gra. Koledzy kompletnie zieloni w temacie Soulsów, więc na początku musiałem ich trochę pilnować, żeby od razu na początku rozgrywki nie biegli z Bogurodzicą na ustach na największego przeciwnika na horyzoncie. Teraz coraz sprawniej idzie nam budowanie postaci i docieranie coraz dalej w każdym runie. Widać, jaki wszyscy tu postęp robimy i satysfakcja z tego jest ogromna.
Pograłem też trochę z obcymi ludźmi, żeby zobaczyć co i jak i odblokować sobie pozostałych bossów (trzeba zaliczyć jeden w pełni udany run, żeby mieć dostęp do kolejnych). Bardzo fajny jest ten system ze znacznikiem i brakiem łączności głosowej. Ktoś od razu przejmuje pałeczkę, decyduje gdzie biegniemy i lecimy do akcji. Bez dyskusji i drącej japy przed mutacją w słuchawkach. Więc nawet jak się nie ma swojej ekipki, to warto.
Fajnie, że From Software kombinuje, zamiast ograniczać się do klepania ciągle tego samego. Nawet jeśli samego Elden Ringa uważam za dużo mniej udanego niż Dark Souls 3 czy Bloodborne.
https://www.youtube.com/watch?v=Djtsw5k_DNc
#eldenring #nightreign #gry
Zaloguj się aby komentować
Organizujemy szalonego sylwestra ja, siostra oraz szwagier i pytanko znacie jakies fajne gry na #ps5 #ps4 na 3 pady? #gry

Zaloguj się aby komentować