Zaloguj się aby komentować
No i kolejna rocznica zamachu w smoleńsku a także zbrodni katyńskiej #gownowpis #polityka
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #dziendobry
Ja: dobra, dzisiaj będzie produktywny dzień, 100% skupienia i solidnej pracy
Mój mózg:

Zaloguj się aby komentować
Ja nie wiem czemu mam taki kalejdoskop muzyczny w głowie.
Przedwczoraj: italo disco w drodze do pracy
Wczoraj: trance/techno
Dzisiaj: woke up this morning, got myself a gun
https://www.youtube.com/watch?v=RLxSUKA--Dg
#gownowpis #dziendobry
Zaloguj się aby komentować
#bekazai #bekazpodludzi #ai #gownowpis https://x.com/i/status/2042050747307602398
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis chcialem dzisiaj napierdolić o 23 #hejto #alawar Ale nikt nie czyta
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis smutna jest ta społeczność........... Hejto

Zaloguj się aby komentować
A ja chciałem letnie opony w sobotę zakładać u siebie.
#zalesie #gownowpis #pogoda #zimowypierdalaj #lublin
Zaloguj się aby komentować
I tak teraz sobie posiedze w ciszy z 10 minut w samochodzie. Najlepsza czesc dnia( jezeli w ogole wystapi). #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Naprawiłem licznik w moim puszku. Po latach znowu działa. Nie mam za to pojęcia, dlaczego światła podłączone pod dynamo - czasem działają, częściej nie XD
#chwalesie #gownowpis #hejtoosiagniecie

Zaloguj się aby komentować
Ej @Dziwen poka sowe
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
UWAGA!
dziękuję za uwagę.
#gownowpis
uważajcie na siebie hejtusie: w lewo, w prawo, w lewo.
i mają się przynajmniej dwa auta wejść w proces hamowania, zanim przejdą dzieciory przez przejście.
Zaloguj się aby komentować
Chciałbym się tylko wypowiedzieć że morele.net to z d⁎⁎y sklep, czekam na zamówienie już 10 dni, dwa razy przekładali termin dostawy. Cześć! #gownowpis
@MementoMori oj tak z d⁎⁎y. Zdecydowanie nie ma sensu zamawiać przed świętami. Ja miałem akcje że przysłali mi popsuty żeby się teoretycznie wyrobić przed świętami. Serio to nie była usterka przyszło jakieś nieoryginalne pudło w środku sprzet wpierdolony ot tak i na dokładkę w zasadzie połamany na pół. reklamuje i wysyłam zdjęcie a te kretyn w reklamacji proponuje mi kupon zniżkowy. K⁎⁎wa człowieku przecież to wygląda jakby ktoś siekiera przypierdolilw ten sprzęt a ty mi tu z kuponem wyjeżdżasz. Ja pi⁎⁎⁎⁎le.
Ostatni raz już tam kupowałem. Ostatecznie akceptowali reklamacje i przysłali już cały w oryginalnym pudełku ale oczywscie po swietach
Od tamtej pory nauczyłem się otwierać paczki całość nagrywając.
Zaloguj się aby komentować
Mamy dziwną pogodę na południowym wschodzie. Najpierw burza z ostrym deszczem przy 4 stopniach a potem burza śnieżna, że na drodze nic nie było widać. Wiatr taki, że nie szło samochodu na pasie drogi na ekspresówce utrzymać. Tiry 40km/h jechały, próbuje je jakoś wyprzedzić i pojawia się on szybki i bezpieczny w kałdi. Zaczyna mrugać. Jak nim majtnęło przy jego zapierdalaniu to dresik pewnie pełny.
Potem zdziwienie, że są wypadki na drogach.
#pogoda #gownowpis #polskiedrogi
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #gownowpis #niewiemjakotagowac
Zaloguj się aby komentować
Sprawdź to gówno mordo! Pacz jaka gleba! I badaj te korony na wentylach! (° ͜ʖ °)
Ściurykat - Ulep ostateczny xD
#parkology #wrosty #motoryzacja #bmw #gownowpis #ciekawostki





Zaloguj się aby komentować
Biedronka to chlew. Tydzień temu zamienili kartony na tę szafę. Od wczoraj nie ma kto się tym zająć - co przy wszechobecnym syfie w sumie nie dziwi…
Ciekawe co się stanie po dotknięciu… 🙄
#gownowpis #biedronkatochlew


Zaloguj się aby komentować
Próbuję sobie zrobić podkładki do szczepienia dla Śliwek w tym celu w listopadzie dałem pestki do stratyfikacji. Dzisiaj znalazłem czas by zobaczyć co z nimi się dzieje. Nawet wyszły i puściły pędy.
Jedna pestka dała mi pędy bliźniaki. Ciekawe co z nich będzie wsadziłem je w innym miejscu niż resztę, jak mi kury nic z nimi nie zrobią i urosną to zostawię je i nie będę na nich szczepił.
#gownowpis #zainteresowania #ogrodnictwo #rosliny #chlopakizdzialeczek #ogrod #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
Dostałem leki na adhd. Najgorsze ze mam nie jarać zioła i nie brać kofeiny 3 tygodnie #gownowpis #adhd #adhddoroslych

@redve łatwiej nie palić na metylfenidacie. Nie ma ciśnienia takiego.
Gorzej z kawą, bo to bardziej nawykowe. Ale kawa z metylfe może utrudniać dobranie dawki.
Jeżeli lekarz ci tyle już powiedział, to spoko.
Powinieneś też wiedzieć, że higiena snu jest mega ważna przy dobieraniu dawki. Łatwo jest używać stymulantów jako stymulantów, a nie jako leków na ADHD. Jak jesteś niewyspany, to nie wiadomo jakiej dawki potrzebujesz, bo dawka na zwalczenie niewyspania i zaleczenie ADHD jest inna niż samo zaleczenie ADHD u wyspanej osoby.
Trzymam kciuki, żeby udało się dobrać leki i żebyś nauczył się ich używać
P.S.: gdybyś przesadził z dawką przez pomyłkę albo i nie i zaczął czuć panikę, niepokój, ogólnie czuć się źle, to dobrym sposobem jest coś porobić. Pobiegać, iść szybko, jechać na rowerze. Cokolwiek, żeby pozbyć się nadmiaru energii.
Ja np tak miałem, gdy połączyłem wyższą dawkę Concerty z szampanem bezalkoholowym, który okazał się być na białej herbacie i mieć dużo kofeiny. Po godzinie musiałem wyjść z imprezy i szybko się przejść gdzieś.
Zaloguj się aby komentować