Trzeba coś zrobić z tymi dziadkami z PZW...wróć, z PZSS.
Zrobiłem badania 20 grudnia, potem złożyłem papiery o przedłużenie licencji i klub bardzo z sprawnie, wojewódzki związek też tak PZSS sobie w kulki leci bo już trzeci tydzień leci i ciągle "oczekiwanie na decyzję".
30 dni mają na decyzję i chyba chcą to wykorzystać maksymalnie. A czas mi ucieka bo badania ważne 3 miesiące i się stresuję.
#strzelectwo #bron























![Dlaczego MON nie chce polskiego Pirata? [KOMENTARZ]](https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/250x250/bfc513c8e0f61dca787d86ab4057f05b.jpg)