Jakiś zamiennik pepsi z owada? Jest Cola Orginal z czerwono etykieto ta zwykła i z czarno "zero" i teraz taka niebieska. Wczoraj tego nie wiedziałem, a dziś się pojawil się. Pił ktoś i może powiedzieć coś na ten temat? #biedronka #pepsi #cocacola

Jakiś zamiennik pepsi z owada? Jest Cola Orginal z czerwono etykieto ta zwykła i z czarno "zero" i teraz taka niebieska. Wczoraj tego nie wiedziałem, a dziś się pojawil się. Pił ktoś i może powiedzieć coś na ten temat? #biedronka #pepsi #cocacola

Zaloguj się aby komentować
Wracałem wczoraj późno i tylko biedra była otwarta w okolicy. Wziąłem na szybko dwa takie serki (pic rel), dzisiaj patrzę, a to ma dno wklęśnięte. Opakowanie, które powinno pomieścić ok. 250g serka, faktycznie ma 200g - ale nawet nie to jest najgorsze. Strasznie irytujące jest to, że przez takie dno nie da się idealnie wymuskać serka i sporo go zostaje.
Wiem, że serki homogenizowane z piątnicy stosują podobną taktykę i 1/5 opakowania od dołu to karton etykiety (serek stoi na etykiecie XD). Świadomie unikam kupowania produktów w takich oszukańczych opakowaniach, które na pierwszy rzut oka wydają się większe. Rzadko kiedy kieruję się ceną w zakupach, a nawet często nie wiem ile co kosztuje, ale akurat ten serek z piątnicy zapamiętałem, że 1.5 roku temu kosztował 1.65zł, a teraz jego cena to 3.45zł, trochę spora podwyżka, o 109%.
#gownowpis #zalesie #serek #biedronka



Zaloguj się aby komentować
Ulubieny syropek zmniejszyli i podrożyli dla jego… butelka węższa, wysokość praktycznie ta sama ( ͠° ͟ʖ ͡°) sklad bez zmian #inflacja #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Byłam w lesie i oblazły mnie jakieś leśne biedronki
#las #spacer #heheszki #biedronka

Kiedyś usnąłem w lesie przygotowując miejscówkę na ognisko. Na drugi dzień wyciągnąłem tego paskudztwa kilkadziesiąt sztuk. Do dziś się zastanawiam czy zmęczenie i boleści mięśni i stawów to starość, czy borelioza. Żaden z lekarzy nie chciał mnie skierować na badanie na boreliozę, jeżeli nie przyszedłem do nich z rumieniem.
Te najmniejsze kleszcze to największe gówno, ciężko je dostrzec, mała czarna kropka odstająca od skóry. -.-
Zaloguj się aby komentować

Dlaczego nie ma polskich supermarketów? Czy w Europie faktycznie jest równość i Polska może na równych zasadach konkurować z gigantami za granicą? No i ile pieniędzy zachodnie firmy wytransferowują z Polski do Niemiec, Holandii i Francji?
#polska #gospodarka #biedronka #lidl
Polazłem na #spacer do #biedronka bo niby promocja 2 + 2 na przemysłowe. Na miejscu okazało się, że wystawili samo gówno, jedną ściankę nawet usunęli. Jak byłem tam 29 to ciekawsze rzeczy leżały. Była promocja na frytki cienkie, ale j⁎⁎ać. Mam dość frytek na jakiś czas. Pokręciłem się trochę po sklepie i wyszedłem bez niczego bo jak zobaczyłem te kolejki to stwierdziłem, że stać mi się nie chce.
Przed wyjściem z domu zważyłem się i waga pokazała 105,9 kg a po przyjściu 105,4 kg
#jedzenie #chudnijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Jak to dobrze, że #biedronka dba o upodobania Polaków #psy

Zaloguj się aby komentować
Zrobiłem sobie #spacer do #biedronka. Wyszło 3 km a się spociłem gorzej niż przy 6 km które zrobiłem parę dni temu. Nie wiem z czego to wynika. W nocy i rano zjadłem białą czekoladę, ale to chyba niemożliwe aby węglowodany to powodowały. Pogoda podobna, może nawet chłodniej bo w dresie polazłem, ale nie było mi za ciepło. W ogóle to szybko dzisiaj wskoczyłem w spalanie tłuszczu bo już po 3 minutach a na spacerze 6 km dopiero po 13 minutach.
#pytanie #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Już lepsze zniżki ma #biedronka w apce niz #xkom
Za pierwszymi razem wleciała promka 43% na dobrą szynkę, a w xkom promocja -10zł na flagowy model smartfona
#zakupy #gownowpis #promocja
Zaloguj się aby komentować
Ten uczuć, gdy idziesz do Stonki na zakupy, a tam Sławomir Mentzen z córką i żoną kasuje 2x sześciopak Muszynianki na samoobsługowej. Najwidoczniej inflacja dotknęłą także i jego, skoro zachodzi do tego najgorszego marketu dla plebsu.
#stonka #biedronka #mentzen #slawomirmentzen #konfederacja #nowanadzieja #zakupy #muszynianka
Zaloguj się aby komentować
Zbiór nowych promocji na majówkę na #piwo
Okazja dostępna w sklepie: Twój Market
Piwa 12+12 Gratis Captain Jack / Garage / Hardmade i inne
https://hotshops.pl/okazje/piwa-12-12-gratis-captain-jack-garage-hardmade-i-inne-26760
Okazja dostępna w sklepie: Biedronka:
Piwa w butelkach bezzwrotnych 12+12 Biedronka
https://hotshops.pl/okazje/piwa-w-butelkach-bezzwrotnych-12-12-biedronka-26311
Piwa w butelkach zwrotnych 10+10 Gratis Tyskie / Żywiec / Warka Biedronka
Okazja dostępna w sklepie: Kaufland:
Piwo Namysłów 6+6 Gratis kaufland
https://hotshops.pl/okazje/piwo-namyslow-6-6-gratis-kaufland-26608
Zatecki Svetly Lezak lub Zatecky Cerny 5+5 Gratis
https://hotshops.pl/okazje/zatecki-svetly-lezak-lub-zatecky-cerny-5-5-gratis-26609
Piwo Warka / Kasztelan / Okocim przy zakupie 3 zgrzewek 12 piw za 24zł
https://hotshops.pl/okazje/piwo-warka-kasztelan-okocim-przy-zakupie-3-zgrzewek-12-piw-za-24zl-26761
Zbiorcza Promocja na majówkę Kaufland Grant's Triple Wood - 1,5 L, Red Label Johnnie Walker i Finlandia
Okazja dostępna w sklepie Dino:
Piwo Miłosław 3.49zł za szt. przy zakupie 3 szt, Bezalkoholowe IPA, Chmielowy Lager oraz Niefiltrowane
Okazja dostępna w sklepie Żabka:
Piwo PilsnerUrquell 4 + 4 gratis
https://hotshops.pl/okazje/piwo-pilsnerurquell-4-4-gratis-26755
Żabka: Piwo EB 500ml 1,70zł przy zakupie 4 szt. i zwrocie 4 butelek
https://hotshops.pl/okazje/zabka-piwo-eb-500ml-1-70zl-przy-zakupie-4-szt-i-zwrocie-4-butelek-26703
Piwo EB 500ml 1,70zł przy zakupie 4 szt. i zwrocie 4 butelek
https://hotshops.pl/okazje/zabka-piwo-eb-500ml-1-70zl-przy-zakupie-4-szt-i-zwrocie-4-butelek-26703
Piwo z Twojego Regionu za 1,89 przy zakupie i zwrocie 6 butelek
https://hotshops.pl/okazje/piwo-z-twojego-regiony-za-1-89-przy-zakupie-i-zwrocie-6-butelek-26756
Okazja dostępna w sklepie Dealz:
Piwo bezalkoholowe Bavaria 6+6 gratis różne rodzaje butelka 330 ml (cena przy 12 szt.)
Okazja dostępna w sklepie Intermarché
Piwo Desperados w Intermarche za 2,50 zł (przy zakupie 2x4-pak)
https://hotshops.pl/okazje/piwo-desperados-w-intermarche-za-2-50-zl-przy-zakupie-2x4-pak-26757
#piwa #piwo #majowka #cebuladeals #promocje #alkohol #biedronka #zabka #kaufland #intermarche
#promocja #promocje #hotshops

Zaloguj się aby komentować
Dla nas inflacja.
Dla Biedronki zyski większe o 60%.
#biedronka #inflacja #gospodarka

@mrocznykalafior Inne spojrzenie na ten problem jest takie, że duże markety to bardziej wydajna forma handlu. Na jednego pracownika marketu przypada więcej sprzedanych towarów, a logistyka dostaw również staje się wydajniejsza. Wniosek: markety będą i powinny dominować na rynku.
Małe sklepy to wcale nie jest synonim jakości. Znam jeden mały sklepik z dobrymi jakościowo produktami. Reszta małych sklepów ma te same towary co Biedronka albo Auchan - ale drożej, z mniejszym wyborem. Doceniam ich bliskość i poręczność, ale nie przesadzajmy, że z tego powodu należy je szczególnie chronić.
Nie to że ich bronię, ale na papierze tak wygląda - w praktyce zysk rośnie bo ceny towarów rosną. Jak mamy inflację rzędu 15-20% to czemu miało by spaść jak mają takie same marże XD.
Generalnie czemu taki żeronimo martens miałby sobie odmówić od gęby kasy jak to jest wina rządu że j⁎⁎ie polaków na hajs.
@Kuduro ale wzrosły ceny utrzymania pracowników, sklepu. To że gus mówi że średnie zakupy wzrosły o 20,8% z 2022 na 2023 to wcale nie oznacza że tyle podrożała żywność tylko że tyle średnio wydają ludzie na zakupy więcej.
To że inflacja wynosi 10-20% to nie oznacza że żywność drożeje tylko o tyle. Artykuły zależne od cen energii drożeją szybciej i bardziej bo trzeba jeszcze je przechowywać i transportować.
Zaloguj się aby komentować
Promocje na Piwo przed majówką 12+12 i inne promocje zbiór okazji ze sklepów stacjonarnych
Kaufland:
Zatecki Svetly Lezak lub Zatecky Cerny 5+5 Gratis
https://hotshops.pl/okazje/zatecki-svetly-lezak-lub-zatecky-cerny-5-5-gratis-26609
Piwo Namysłów 6+6 Gratis @kaufland
https://hotshops.pl/okazje/piwo-namyslow-6-6-gratis-kaufland-26608
Łomża piwo 5+5 w Kauflandzie
https://hotshops.pl/okazje/lomza-piwo-5-w-kauflandzie-26607
Biedronka:
Piwa w butelkach zwrotnych 10+10 Gratis Tyskie / Żywiec / Warka @Biedronka
Piwo Piwa w butelkach bezzwrotnych 12+12 @Biedronka
https://hotshops.pl/okazje/piwa-w-butelkach-bezzwrotnych-12-12-biedronka-26311
Delikatesy Centrum:
Piwa 0% Desperados / Zywiec / Warka i inne 3+3 gratis
https://hotshops.pl/okazje/piwa-0-desperados-zywiec-warka-i-inne-3-3-gratis-26230
#piwo #pijzhejto #majowka #cebuladeals #promocje #biedronka #hejtopiwo

Zaloguj się aby komentować
Czemu w Krakowie wszędzie są te pieprzone Biedronki? Jak ktoś nie ma auta i nie chce robić eskapad do marketów(ja chodzę codziennie do sklepu przez wzgląd na bułki, w piekarni obok mam rogalika za 10zł w markecie jest taniej) to nie ma nic. Najgorsze ze wszystkich hipermarketów a jest ich nasrane po całym mieście. Wiem, że włodarze miasta są najgorsi w porównaniu do reszty miast, ale gdzie oni k⁎⁎wa mieszkają że tego nie widzą? Majchrowski to w domu starców tylko siedzi czy jak?
#krakow #wkurw #biedronka
Zaloguj się aby komentować
Do paczkomatu i do #biedronka W samej biedronce pewnie 1 km nabiłem bo rzadko tam bywam a i poukładane to bez sensu. Przykładowo nutella 300 g na środku sklepu a 600 g na końcu sklepu. Szampon Head&Shoulders mały 400 ml tam gdzie inne, na środku sklepu a 900 ml dalej i to jeden karton.
Opaska i apka Huawei
#chudnijzhejto #ksiezycowyspacer #spacer




@JaktologinniepoprawnyWTF możesz odejmować kilometry z nami to szybciej dojdziemy na ten księżyc, nawet skrypt jest: https://hejto.sztafetastats.pl/ksiezycowyspacer/
Zaloguj się aby komentować
U was też tak stoją pod sklepami i nagabują na kasę? Już mnie to zaczęło męczyć. Przy wejściu jeden, przy wyjściu drugi i zaczepiają. Jakim cudem to jest legalne? #lidl #biedronka #polska #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Nieźle muszą kraść, jeżeli Stonka u mnie na osiedlu słynna z tego, że tnie wszystkich na wszystkim i jest tam jak w lesie, nie jak w chlewie obsranym gównem, zatrudniła drugiego ochroniarza do chodzenia po sklepie, a pierwszy siedzi na kamerach.
#stonka #biedronka #sklep #zakupy #ochrona #bieda #spolecznestwo #kradziez
Zaloguj się aby komentować
Salami włoskie z czarną letnią truflą Salumificio Fratelli Beretta S.p.A - recenzja kulinarna
Salami wyprodukowane we Włoszech z dodatkiem czarnej letniej trufli - tuber aestivum vittadini
Każdy kto lubi jeść wie że dobre salami jest warte swojej wagi w złocie. Wie też że dobre salami można łatwo odróżnić od słabego po samym wyglądzie. Ale o tym w innym wpisie może wkleję filmik gdzie jest to wytłumaczone.
Biedronka wbrew pozorom ma w ofercie wiele dobrych jakościowo wędlin. Większość ale nie wszystkie dostępna w ofercie tematycznej czyli albo jako specjały z danego kraju albo z czarną etykietą.
Recenzja:
To salami jest bardzo dobre - koniec
Salami ewidentnie dojrzewające - choć nie jest to wspomniane. Mięso delikatne ale grbo zmielone, wyczuwalne kawałki, tłuszcz równomiernie rozprowadzony, dobrze odseparowany od mięsa śnieżnobiały czyli taki jak powinno być! Bardzo smaczne, delikatnie doprawione aby przyprawy nie dominowały nad niewielką ilości trufli. Broni się w smaku/jakości nawet bez dodatku trufli, nie tak dobre ale porównywalne jakościowo z Salame Toscano czy Salame Milano dostępnym podczas tygodnia włoskiego. Dodatek trufli jest bardzo symboliczny ale wyczuwalny. Podbija smak i bardo mi smakuje - polecam
Mimo wszystko i tak uważam że najlepszym salami dostępnym w biedronce jest Salami Finocchiona IGP Gustobello
Kosztuje chyba 12zł za 80g nie pamiętam wywaliłem paragon ale kupiłem przecenione na 10zł
smak 8/10
uwzględniając cenę 9,5/10
#recenzje #recenzjakulinarna #biedronka #jedzenie #beretta



Zaloguj się aby komentować
Huop porobił zakupy starym, pogotował, posmażył, a teraz neet aż do wieczora!
Bociany na JuTubie, Rokstar bez cukriu, klikusianie z huopami i gyerky!
Wkurwił jedynie fakt, że w #biedronka rzeczy, które miały być na promocji, jak np: wędzone tofu - nie są obecne na ich półkiach.
#huopizm #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Kolejna promocja dla debili. Mam nadzieje, że UOKiK zajmie tym, bo biedra po raz kolejny zajmuje się łowieniem tych co nie doczytali.
Klienci dostaną nie gratisowe masło, ale voucher o wartości "100 proc. ceny rzeczywistej" zapłaconej za kostkę masła, do wykorzystania przy kolejnych zakupach w Biedronce. Co więcej, voucher będzie można wykorzystać wyłącznie 11 i 12 kwietnia, a więc w dniach bezpośrednio po Świętach Wielkanocnych. #biedronka
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/biedronka-rozdaje-maslo-za-darmo-a-dokladnie-gratis-do
Dziś poraz dziesiąty zapewne ostatnio, naciąłem się na promocję, okazało się oczywiście że cena była nad niemal identycznym produktem o niemal identycznej nazwie a ten w promocji był w kartonie z tyłu xd wiem że to nie zawsze wina pracowników mają dużo roboty ale powiedziałem że ciągle mają po⁎⁎⁎⁎ne ceny i wyszedłem, teraz głupio mi trochę, ale na samo wspomnienie tych wszystkich wpadek dostaje kurwicy
Zaloguj się aby komentować