Czy to już #deflacja xD
Tydzień temu Oaza z #biedronka 0,99 gr / butelka, dziś 0,89 gr.

Czy to już #deflacja xD
Tydzień temu Oaza z #biedronka 0,99 gr / butelka, dziś 0,89 gr.

Zaloguj się aby komentować
Whisky w Biedronce promocje na Wielkanoc np 1.5L Ballantine's za 89.99 Black Label 1.5L za 169,99zł
Cena: 89,99 zł
Okazja dostępna w sklepach Biedronka
#alkohol #whisky #biedronka #ballantines #blacklabel #promocje

Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj była niedziela handlowa?
#lidl #biedronka
Zaloguj się aby komentować
Pragnę podzielić się moim najnowszym odkryciem ze Stonki, a mianowicie Tymbark Kalamansi w puszce. Odkąd zasmakowałem nektaru bogów na Wyspach, tj. Rio Tropical, marzyłem, żeby coś podobnego zaistniało w polskim bantustanie. Wiadomo, że to nie to samo, ale jaki kraj, takie Rio. Grafiki do Tymbarka Kalamansi nie znalazłem, a aparatu nie mam.
#biedronka #tymbark #tymbark #kalamansi #napoje #rio

Zaloguj się aby komentować
Z przykrością muszę obwieścić, iż okuratna woda chuopska Oaza gazowana z #biedronka (nie dla wszystkich) właśnie kosztuje 0,99 gr/butelka, zgrzewka 5,94 zł… jak szybko urosło z 4,14 nie mówiąc, że dawno temu poniżej 4 zł… ja bez tej wody żyć nie mogę (mikroplastiki op przyswaja, że asz asz - tak szury powiedzą, ale to nie przszkadza dla jego). #przegryw

Jak byś miał się przejmować mikroplastkikami to warto wyrzucić mikrofalę z domu bo promieniowanie, telefonu nie nosić w kieszeni bo fale radiowe blisko jajec chłopa, myć zęby łodygami iglaków, robić kupę do dołku w ziemi i spać w ziemiance. Nie dajmy się zwariować bo to, że codziennie oddychamy zanieczyszczonym powietrzem ma pewnie taki sam wpływ na nasze zdrowie jak picie wody z butelki.
Zaloguj się aby komentować
Też coraz rzadziej chodzicie do sklepów przez te wysokie ceny?
Robię zakupy raz na tydzień i kupuję minimalną ilość produktów.
Zero słodyczy, przekąsek, alkoholu.
#inflacja #polska #biedronka #lidl #jedzenie
Zaloguj się aby komentować

Biedronka wchodzi na zagraniczny rynek. Dyrektor generalny Jeronimo Martins Polska, Luis Araujo już otwarcie mówi o ekspansji u naszych sąsiadów marki z uśmiechniętym przedstawicielem gatunku Coccinella septempunctata w logo. Tym samym sklepy Biedronki będą sprzedawać towary w euro, bo to właśnie...

Biedronka to największa sieć sklepów w Polsce i zdecydowanie najważniejszy biznes portugalskiego Jeronimo Martins. Firma ma jednak całkiem sporo sklepów również w swoim kraju. W porównaniu do Biedronki widać sporo różnic. I mowa nie tylko o cennikach, ale też możliwościach, jakie mają klienci, gdy...
Huopizm pełną gębą! Kto nie huop temu kuj w du (w bonusie kropka przy oku) i na imię!
#jebacbiede, na bogato! Twaróg, rzodkiew (sraczkę mam od urodzenia!), fasolka 15 zł za kilogram.
#chudnijzhejto #przegryw #kulinaria #jedzenie #huopizm #biedronka

Zaloguj się aby komentować
3 ciabatty kupione dziś w Biedonce każda ma inną wagę i kształt. Tekstura i smak również gorsze niż kiedyś, kiedyś wierzch był gładziutki i chrupiący. No i cena wzrosła były kiedyś chyba po 79gr teraz są po 99 albo 1,09
#zalesie #biedronka #inflacja #zakupy

@SiostraNieZdradziDziewczynaTak https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/2206278,1,podatki-w-polsce-rosna-najszybciej-w-europie-co-mamy-w-zamian.read
Zaloguj się aby komentować

Przykład Biedronki pokazuje, że nawet dyrektywa Omnibus nie ochroni nas zawsze przed "udawanymi" promocjami na czytniki. Parę osób donosiło mi ostatnio o Kindle Paperwhite w sklepie internetowym Biedronki. Na początku artykułu zrzut z ich aplikacji mobilnej. Czytnik kosztuje 689,00 zł, a...
Amarena brzoskwiniowa w plastikowej butelce to istna abominacja. ಠ_ಠ Po otwarciu śmierdzi starym szczurem, w przeciwieństwie do tej w butelce szklanej, która pachnie i smakuje świeżą brzoskwinką, ale myślę, że to nie kwestia zmiany opakowania, a PRODUCENTA. Nowej nie produkuje już Bartex Bartol (przynajmniej na ten moment).
Z plusów jakie z trudem udało mi się znaleźć to fakt, że nie obija się w plecaku jak szklana wersja i że nie zawiera cukru, więc ma mniej kalorii. Minusów nie zliczę. W smaku niedobra, a cena ta sama. Ogółem absolutne niepolecanko. Zdjęcie nie moje.
#pijzhejto #amarena #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Odrobina ukrainskiego humoru na wieczór. Są polskie napisy.
#ukraina #uchodzcy #polska #biedronka #wojna
Zaloguj się aby komentować
Chłop cały tydzień jadł tylko makarony, więc dzisiaj coś na urozmaicenie. Większość tych produktów z serii "wolno gotowane" bardzo mi odpowiadała.
#jedzzhejto #biedronka

Zaloguj się aby komentować
Jak ja nienawidze biedronik wczoraj chcieli mnie orżnąć na 4zł, dziś na 1,5zł a w tym miesiac z 7 razy już tak odkładałem produkty
Ciekawe czy 200zł bym nazbierał w miesiącu gdybym tak liczył te ich jebane błędy w cenie.
Zamiast uczciwie pierdolnąć cenę to bedów im się zachciewa i jeszcze piprzone promocje kup 2,3,4 wszystko zajebane kartkami.
Może w ramach walki z alkoholizmem niech wprowadzą akcje typu kup 24 puszi aby otrzyamć 2,4 rabatu na całość, j⁎⁎⁎na patola.
#biedronka #wkurw
Zaloguj się aby komentować
W jakim my chlewie żyjemy, za jakie społeczeństwo w oczach korpo uchodzimy, że bezwstydu i żadnych konsekwencji takie zapisy się wprowadza i na podstawie tego pewnie 99% reklamacji wraca w formie vouchera. Może w Polsce sądy nie do końca działają, ale za to UOKiK jak będziesz go potrzebował to splunie Ci na mordę ( ͡° ͜ʖ ͡°) #biedronka #chlewobsranygownem

@michaubiauekniemajajek Umiesz czytać? Przecież tu piszą o zwrotach pełnowartościowego produktu a nie o reklamacji. Zgodnie z prawem w ogóle nie mają obowiązku przyjmować zwrotu pełnowartościowego produktu, jeżeli ten został kupiony stacjonarnie, a nie przez internet. To, że przyjmą to jest tylko ich wola, tak samo zwrot na voucher.
Zaloguj się aby komentować
Oświećcie mnie jeżeli się mylę, ale w sklepach w Polsce dalej nie można zwrócić kupionego produktu bez powodu?
Czytam właśnie artykuł o Biedronce, która niby pozwala na zwrot produktów ale...
Zwracać nie możemy m.in.: produktów spożywczych, alkoholu i papierosów, kwiatów, środków higieny osobistej, elektroniki, bielizny i skarpetek, środków farmaceutycznych itd.
To co tam można zwracać i to za voucher (!) skoro nic nie można zwrócić, WTF?
#zakupy #polska #biedronka
@zryyytyyy błąd. Ty też nie rozróżniasz zwrotów od reklamacji. To że zwrócili Ci kasę nie znaczy, że to jest "zwrot towaru" zwracać możesz produkty niespożywcze.
To co zrobili to rozpatrzyli na miejscu reklamację/rękojmię oddając Ci pieniądze.
Mała różnica ale to wciąż była reklamacją na jakość produktu z natychmiastową decyzją o zwrocie gotówki.
Artykuł mówi o zwrotach czyli kupiłeś sobie tam mikser ale jednak go nie chcesz i oddajesz i wtedy dostaniesz voucher na zakupy.
Zaloguj się aby komentować
Byłem chwilę temu w #lidl i patrzę, że stoją te pajace od zbierania hajsu. Ja już mam wchodzić do sklepu a ze sklepu wychodzi jakiś chłopak na oko 12 lat z plecakiem, chipsami i piciem. Nagle te pajace do niego czy by nie dorzucił do zbiórki na ukraińskie dzieci. W tym momencie się zagotowałem bo przypomniał mi się ten wpis. Patrzę na chłopaka, chłopak na puszkowców i widać na twarzy że jeszcze się nie nauczył w asertywność.
Takie żebractwo i napastowanie dzieci i ogólnie każdego kto wychodzi ze sklepu to kurestwo. Dziwi mnie, że Lidl od blisko roku nic z tym nie robi. Parkingi przeważnie są terenem sklepu więc ochrona powinna ich wyganiać. Jak jest WOŚP to w sklepie są puszki i kto chce to wrzuci. Raz nawet w sklepie na wejściu były dzieciaki które dawały ulotki co jest potrzebne dla Ukrainy ale nikt nie mówił "daj pieniądz"
Jak wychodziłem ze sklepu zaczepili mnie ale już umiem w asertywność i "nie, dzięki"
#biedronka #ukraina #warszawa
https://www.hejto.pl/wpis/pod-sklepami-np-lidlem-stoja-ludzie-i-zbieraja-kase-na-rozne-cele-fundacja-dla-k
Zaloguj się aby komentować
Nie pamiętam kto, ale ktoś tu pisał jakiś czas temu, że tak stresował dzieciaki gdy robił na kasie w markecie
https://i.imgur.com/XwyLVbm.gif
#heheszki #praca #biedronka #lidl
Zaloguj się aby komentować
(c)hułop
W biedronce do soboty promocja na puszki mięsne i rybne 2+1 więc skorzystał dla oszczędności i ochrony przed inflacją. J⁎⁎AĆ PIS !!!
Jutro (c)hułop
Amen.
#jedzzhejto #biedronka #zakupy #wychodzimyzprzegrywu


Zaloguj się aby komentować